Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtıldı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
7.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s8+ kullanıcısı olara ksevindim s8 eskimemiş oldu :D neredeyse hiç fark yok

• Kamerası dehşet olmuş, yeni iPhone'lara kadar en iyi kamera bu olacak bence. Apple'ın cevap vermesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı telefon tarafında günümüz amiral gemilerine baktığımızda fark yaratan yenilikler yerine Apple tarafında Animoji, Samsung tarafında AR Emoji gibi insanları sosyalleşme adı altında anlamsız hareketlere yönlendiren gelişmeleri görmek akıllı telefon piyasasındaki durgunluğu çok iyi özetliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAlperenK -- 25 Şubat 2018; 21:19:6 >
  • iPhone tasarımınının çağ atladığı yılda S9'un aynı tasarım ile çıkması kesinlikle başarısız bir hamle. İnsanlar bu telefonlara 5500 TL para veriyor. Karşılığında özgün bir tasarım bekliyor. Ülkemizdeki gösteriş merakı da düşünüldüğünde S9 ölü doğdu diyebiliriz

• Fiyat?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat 4599 ön sipariş verene samsung gear sport hediyeymiş

• Güzel telefon ama bizim ülkeye 4500 TL'den giriş yaparlar.
  • S9 4600.

S9+ 5200 Tl. Tr fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişken diyafram aralığı sektöre gelen çığır açıcı ciddi bir yenilik. Ekran her zaman ki gibi sektörün en iyisi olacaktır. Ram konusunda Sidik yarışına girmemek akıllıca, ha 8-10gb ram'ın hala lazım olduğunu sananlar olacak o ayrı. (Arkadaş Android in sahibi Google in telefonu 4 gb ram e sahip, ne diyelim.) Bunun yanında Pil yine yetmeyecek, fiyat yine uçuk olacak o ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzlerken hiç şaşırmadım heycanladıran bişey yok

• Abd de S9 719 dolar. Plus 839 dolar.

Hediye veriyolarsa uzerinde epeyi bi tr firma kâr'ı var demektir.

Almayın bekleyin diyecem ama. Kimsenin alacagını da sanmıyorum ztn.

• Tutmaz

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam oneplus kamera testlerine baktım kamera hakikaten leş donanıma söylenecek laf yok.
  • Apple gibi heyecanlandırmadı

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Oneplus kullanmaya devam edersen 960 fps yi 5 sene sonra görürsün. N'oldu? Senin 8 gb ram çöp oldu..

• Hediye gear sport veriyor 1000 lira düşebilirsiniz şimdiki fiyattan. 3600 ve 4200 olur 2aya

Note 8 varken bunlar alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkay23 -- 25 Şubat 2018; 21:24:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Aynen samsung yazar bunu bi yere unutmaz

• Kameranın özelliği ne anlamadığım için soruyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Bunun kamerası ve özellikleri böyleyse 10 u düşünemiyorum

• Yapay zeka va IoT konusunu fazla detaylandırmadılar. Bunların iyice irdelenmesi lazım.
    Kamera EFSANE. Değişken diyafram aralığı bir akıllı cep telefonunda ilk oldu. 960fps video ise resmen phantomu elinde taşımak gibi.
    Yeni Bixby 2.0 daha detaylı incelenmeli. Anadili İngilizce olanların baya işine yarar.
    Cihazın donanım performansının iyice incelenmesi lazım.
    Samsung'un infinity ekran tasarımını seviyorum. Çentik gibi salakça bir şeyi desteklemeyin.
    Telefon güvenliğini arttırmışlar. Hem iris hem de yüz taraması + parmak izi okuyucu. Sizden başkası açamaz artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.