Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtıldı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
7.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S9+ güzel beğendim beleş elde edemeyiz mi acaba?

• Tasarım olarak zaten s8 güzeldi s9 da bunu devam ettirdiler. İşlemci zaten beklenen işlemci. S9 serisi bu sene kamera üzerinde bayağı durmuş gibi görünüyor çünkü geçmiş s serisi kameraları hep rakiplerinin gerisinde kalıyordu. Fiyat ise şaşırtmadı. Ben en çok fakirlerin umudu Xiaomi mi7 yi bekliyorum. Eğer özellikleri sızdırıldığı gibi çıkarsa ki büyük ihtimal çıkacak. Mi 7 en az 450-500 dolar sıkalasında çıkar o da bizim ülkemizde 3bin tl yi bulur. Artık fakirin amiral gemisi hayalide biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S9'da diyafram aralığı f/1.5 ve f/2.4 arasında geçiş yapabildiğine göre S9+ da ki 2. kamera sensörünün tek amacı tele foto mu?
  • En sonunda stereo hoparlor koymayi akil etmis samsung. Kayda deger en buyuk gelistirme bu olmus. Kameradaki ekstra yavas cekim ozelligini yanlisim yoksa ilk sony duyurmustu, samsung biraz daha gelistirmis bu isi. Geri kalani goz boyamak icin yapilmis oyuncaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Issızbiradam

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

Çöp

dedi apple bot
    adamlar ilk defa ayarlanbilir diyafram yapmış 960 fps video yapmış sen gelmişsin çöp
    ne android nede ios fanatikliğim yok

Dedi işsiz bir adam,
    960 fps video zaten ilk olarak xz premium da sunulmuştu yeni bir şey değil. Ayarlanabilir diyafram dedikleri şeyde sadece ışık koşullarına göre adaptif bir şekilde kamerayı kullanma olayı ki onu manuel olarak da yaparsın çoğu telefonun kamera arayüzünden. Apple bot falan olduğumu nereden çıkardın bilmiyotum ama yeni çıkan telefonların hepsi fiyatına göre çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 25 Şubat 2018; 22:15:9 >
  • s10 yada sx alt çerçeveler atılır ve asıl yenilikler bir sonraki cihazla birlikte gelir. bu cihaz seneyi kurtarma cihazıdır

• Hemen alacaklara hayırlı olsun...

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-8-64-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNP0

Note 8 3300 lerde
    onun için S9 serisi için acele etmemek gerek.

Gear Sport aldım kullandım 1 ay ekran küçük geldi bana, hanıma verdim
    çok da beğendi..Saat seçeneği için de bence atlamayın arkadaşlar
    Gear S3 saat olsa daha iyi olurdu ön sipariş kıymetli olurdu..

SnapDraGoN işlemci daha stabil çalışıyor. İthalatcı yı beklemek gerekir..

• s9+ almayacaksan hiç alma demişler, s8+ al geç. Mobil sistemler sanırım bombaları bir kaç yıl sonrasına saklıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel telefon olmuş bence ve fiyatı da apple gibi 6000 lere ulaşmamış allahtan gene de yüksek tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Issızbiradam

quote:

Çöp

dedi apple bot
    adamlar ilk defa ayarlanbilir diyafram yapmış 960 fps video yapmış sen gelmişsin çöp
    ne android nede ios fanatikliğim yok

Dedi işsiz bir adam,
    960 fps video zaten ilk olarak xz premium da sunulmuştu yeni bir şey değil. Ayarlanabilir diyafram dedikleri şeyde sadece ışık koşullarına göre adaptif bir şekilde kamerayı kullanma olayı ki onu manuel olarak da yaparsın çoğu telefonun kamera arayüzünden. Apple bot falan olduğumu nereden çıkardın bilmiyotum ama yeni çıkan telefonların hepsi fiyatına göre çöp.

hocam sony'deki olmasada olurdu yani düzgün çalışmayan birşeydi S9 da'da bakalım çöp mü yoksa işe yarar mı.2-3 kere kullanacağımız şeyler super so öenmli olan değişir diyafram ve 4k 60 fps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S8 ile nerdeyse arasında fark yok. Iphone un S serileri gibi ufak bir upgrade olmuş sadece. 4.599 ve 5.199 tl fiyatla satışa çıkmış birde. Sanırım bu telefonları Note 8 satışlarını patlatmak için çıkardılar.

• Değişken diyafram, 960 kare yavaş çekim video modu, artırılmış gerçeklik (AR), her platforma uygun AR Emoji, stereo hoparlör, bixby ile canlı çeviri ilk aklıma gelenler.

Bence olmuş, değişiklikler heyecan uyandırır nitelikte.

S9'a 4 GB ram konulması yanlış olmuş. Kamera farkı anlaşılabilir.

Donanımhaber lansmanı canlı yayına simültane çeviri ile verdi de ben mi duymadım. Barış Özcan'dan takip ettim.

• hala s8 ile farkı yok diyenler var ya...

https://www.youtube.com/watch?v=TMMmrDRXpgo
  • 4600 fiyat etiketi olan bir telefonda bence bokeh yapılabilmeli. Sonuçta bir telefonda fotoğraf çoğu insan için öncelikli bir ozellik..

• Işlemciyi resmen ikiye katladilar büyük gelişme.
    Samsung Galaxy S9 ve S9+ tanıtıldı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

abi en nefret ettiğim şey bilmediği halde yorum yapma zorunluluğu hisseden insanlar. bir aç bak bakalım mi 7 beklenilen özelliklere. sonra aç mi 6'ya bak. o testlerde 5000liralık note 8'i ters döndürüp yere çarpan mi 6'ya.

Xiaomi ucuz diye alıyorsunuz işte, yoksa 5.15 inç kalın çerçeveli telefonu alır mıydınız? Sen testleri izlemeye devam et küçük ekranda zor olur ama, bilgisayardan falan aç
    Mi6 özelliklerine göre fiyatı dışında hiçbir şeyiyle öne çıkan bir telefon değil. Sende var diye o telefon en iyi olmuyor. Fiyattan bağımsız konuşmayı öğrenemediniz. Adamlar 10-15 dolarlık kulaklık koyup fiyatı yükseltirlerse satamayacakalarının farkında sen hâlâ dır dır et burda.

• Bence bu kadar sureye gore hayal kirikligi olmamis telefondur.

tam sonsuz ekran s10’da olacak o belli. bu kadar erken cikmasinin sebebi ise iphone x.

ama ben de hayal kirikligi olmadi. begendim.

• illa 15 16 santimlik telefonlar mı almak zorundayız bu markaların küçük ve güçlü telefon isteyen müşterileri neden görmezden gelir anlamıyorum. 13 14 santim 5 5.5" arası ekranlı çift kameralı telefon yapmak bu kadar mı zor.
    keşke se 2 çıksa ama o da yine olsa bile tek kamera olur
  • En büyük fark bu açıkcası, Exynos konusunda çok iyi iş çıkarmış samsung
  • selam üstadlar,

7 senedir iphone kullanıcısıyım.Daha öncesi ise sıkı bir android kullanıcısıydım.Şu an 256gb iphone-x kullanıyorum ama telefonu aldım alalı nedense aklıp hep note 8 deydi.şimdi birde s9+ çıktı başımıza.sizce note 8 mi yoksa s9+ mı.Daha doğrusu s9+ Note 8 ile arasındaki 2.000TL lik farka değer mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.