Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Greylights Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
17.786
Cevap
209
Favori
840.696
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dcorleone

Yeni arayüzde bixby ve bixby tuşunu iptal etmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
    bxActions güncel sürümünü Google playden indirdim ve pro sürümünü satın aldım şuan sorunsuzca kullanılıyor.
    (Tek tuşla flaşı açmak ve sesli,sessiz,titreşim modları arasında gezebilmek için 10 liraya kıydım zira büyük konfor sağlıyor insana )
    1424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: F-138

Odin ile rom yüklemek garanti dışı bırakmaz sadece güncelleme işi sıkıntılı csc hala Türkiye kaldığı için Almanya güncellemesi alamıyorsunuz Türkiye ye gelince alıyor sanırsam tam emin değilim
    hocam şarj konsunda fark yaratmaz değil mi ? acemiyimde bu konularda iostan geçtim android bilgisi 0

Samsung Galaxy S-IV 32 GB

CPU: Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 || Chipset: Exynos 5 Octa 5410 || Display: Super AMOLED capacitive touchscreen, 1080 x 1920 pixels, 16M colors,5.0 inches,Corning Gorilla Glass 3 || RAM: 2GB LPDDR3 RAM || Card Slot: microSD, up to 64 GB || GPU: PowerVR SGX 544MP3 || Browser: HTLM5,Adobe Flash
    OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) Video: 1080p@30fps, dual-video rec., 2 MP,1080p@30fps, dual video call || Camera: 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
  • Binbaşı
    1495 Mesaj

O konuda bisey diyemem hocam herkesin telefon kullanması farkli hattı farkli uygulaması kullanım senaryosu farkli ona siz karar vereceksiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    R.Karaeski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1997 Mesaj

Hayırlı olsun uzağa gitmemişsiniz..

|
    |
    ekrem_6655 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1495 Mesaj

Yeni animasyon olmasin o

|
    |
    DevilsDance35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    137 Mesaj

animasyonsa tam bir facia. sizdede öyle mi ?
    |
    |
    F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 || Chipset: Exynos 5 Octa 5410 || Display: Super AMOLED capacitive touchscreen, 1080 x 1920 pixels, 16M colors,5.0 inches,Corning Gorilla Glass 3 || RAM: 2GB LPDDR3 RAM || Card Slot: microSD, up to 64 GB || GPU: PowerVR SGX 544MP3 || Browser: HTLM5,Adobe Flash
    OS: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) Video: 1080p@30fps, dual-video rec., 2 MP,1080p@30fps, dual video call || Camera: 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Sayın arkadaşlar, oneUI sonrası app'lerin etrafında bir çerçeve belirdi (örneğin youtube beyaz bir kareye yerleşti eskiden sadece kırmızı ufak ikonu gözüküyordu) (icon border diye geçiyor sanırım), bunu bir önceki versiyonda kaldırabiliyorduk. Şimdi tekrar eski haline nasıl getirebilirim ? Teşekkürler.
    |
    |

Bi animasyon var ama sizdeki durumu bilmediğimden bisey diyemicem isterseniz hareketler ve işaretlerde animasyonları azalt seçeneğiyle deneyebilirsiniz

|
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj

evet gerçekten işe yaradı, çok teşekkürler. ben açıkçası bir animasyon değil yazılımsal bir hata var sandım ama allahtan haloldu. kilit açma kapatma süresinde bir tık uzama hissettiniz mi? parmak izi ile bir tık daha geç açılıyor.

bu arada tekrar teşekkürler.
    |
    |
    F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    12 Mesaj
    cihaz bakımında check ederken uzun sürüyo.oreo da böyle değildi.sizde nasıl beyler acaba bug mı var?
    |
    |

Kilit açma aynı gibi ancak yüz tanıma ve iris tanıma iyi çalışıyor

|
    |
  • Binbaşı
    1997 Mesaj

Evet uzun sürüyor daha önce beta sürümlerde böyle değildi güncelleme lazım..

|
    |
    DeePHydrA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    Arkadaşlar iyi akşamlar.
    S9+ cihazımı 4 aydır kullanmaktayım fakat aldığım günden buyana bir tek güncelleme uyarısı dahi gelmedi.
    Güncelleme kontrolü de arada bir yaptım ama "sürümünüz güncel" diyor.
    Cihazım yurtdışı ve 2 hafta kadar kullanılmış bir cihazdı.
    Hangi ülkeden geldiğini bilmiyorum fakat phone info,da CSC TURKEY/TR yazıyor.
    Smart Switch ile az evvel yine kontrol ettim ama güncelleme yine yok.

Yanlış olan bir şey mi var acaba..? anlamadım..

Daihatsu Sirion Sporty Kullanıcısı

• Çavuş
    96 Mesaj
    İphone 7 bırakıp s9 geçmeyi düşünüyorum pişman olcağımı sanmıyorum
    Selam arkadaşlar bir saatten uzun süredir konu başlığına giremiyorum. Sadece birinci sayfa açılıyor. Forumda giler başlıklarda sorun yok. Umarım yazdığım mesaj görünür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben ayfonu bırakıp Note 9 almıştım ama batarya performansı memnun etmemişti. Bana kalırsa Mi 8 deneyebilirsiniz..
    |
    |
    Relavz97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: F-138

Bakın arkadaşlar size şöyle açıklama yapayım
    1.soru:Telefonu yeni aldım aranıza katıldım şarjım az gidiyor beklediğim gibi olmadı neden

1.cevap:Sıfır alınan cep telefonunun şarjı 15 20 gün civarında düzelir telefona takılan pil şoklu şarjla kutudan çıkar haliyle kullandıkça belirttiğim süre sonunda kapasitesini yakalar beklentiniz karşılar

2.Soru:Telefona güncelleme geldi güncelledim pil performansi berbat veya çok iyi gidiyor

2.Cevap:Telefonu guncelledikten sonra pilin az gitmesi normal çünkü cihaz pil istatistiklerini de sıfırladı güncelleme yaparken
    pil bölümüne girip bakarsanız cihaz guncellenince kullanım öğreniliyor der tahmini bekleme süresi vermez bu olayda 1 haftaya yakın sürer
    Yeni rom yükledikten sonra özellikle android sürümü yukseltiyorsaniz recovery den wipe ları yapın mutlaka sonra lag var kasıyor kıl oluyor yün oluyor demeyin

Umarim faydası olur okursanız tabi
    Bu adamı dinleyin dedikleri oluyor . Saolsun çok yardımcı olmuştu bu sorular konusunda bana :)
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.