Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

17.586
Cevap
211
Favori
832.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    3194 Mesaj

Program ses kaydını desteklememektedir diyor ama ses kaydediyor.
    |
    |
    perestişkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende aynı düşüncedeyim aceleye gelmiş gibi bi durum var ikonlar ve yazılar gerçekten kötü koca koca koyu, çocuk modu yeniden gelmiş madem gelecekti niye kaldırdın niye tekrar zorunlu hale getirdin kaldıramıyoruz da gereksiz uygulamalardan arındırdık diyorlar bi bakıyoruz yine bi dünya uygulama acilen bu arayüzün düzenlenmesi lazım, annem telefonu böyle kullanır gözleri iyi görmediği için ikonlar ve yazılar koyu ve büyüktür.
    |
    |
    GurkanLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında çok merak ediyorum ama.

Daha stabil ve daha hızlı bir cihaz olacak diye düşünüyordum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cumur

bende aynı düşüncedeyim aceleye gelmiş gibi bi durum var ikonlar ve yazılar gerçekten kötü koca koca koyu, çocuk modu yeniden gelmiş madem gelecekti niye kaldırdın niye tekrar zorunlu hale getirdin kaldıramıyoruz da gereksiz uygulamalardan arındırdık diyorlar bi bakıyoruz yine bi dünya uygulama acilen bu arayüzün düzenlenmesi lazım, annem telefonu böyle kullanır gözleri iyi görmediği için ikonlar ve yazılar koyu ve büyüktür.
    en sinir olduğum şey şu saçma sapan uygulamalar. Yok çocuk moduymuşta bilmem neymişte. Ya bırak ben istersem yüklerim sen niye zorla bana empoze ediyorsun bu uygulamaları.

package disabler kullanmak zorunda kalacağım böyle olursa.

Şu telefonun bu kadar anlamsız şeylerle dolması çok sinir bozucu. Bırakın kalsın sade. Lazım olursa ben yüklerim.

Oneplusı bu yüzden çok sevmiştim ama s9 plus daha komplike bir telefon olduğu için aldım.

• Teğmen
    138 Mesaj
    Beta kullanmama rağmen sıfır problemim var.. Çocukça değil gaye ade v güzel olmuş. Ama android kısmında ne kadar yaparsan yap diğer uygulamalar sana ymadığıdan sadec kendi ikonları sade olur.
    |
    |

package disabler da çalıştıramadım daha oda var ARemoji uçmuş kullanmıyordum zaten de belki ben göremedim madem yaptın neden kaldırdın diyecem bulamazsam
    |
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geliştirici seçenekler menüsünü açıp bellek kullanımına bakabilirsiniz.
    |
    |
    powerjack14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cumur

package disabler da çalıştıramadım daha oda var ARemoji uçmuş kullanmıyordum zaten de belki ben göremedim madem yaptın neden kaldırdın diyecem bulamazsam
    package çalışmıyor mu android 9 da ?

Çalışmıyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1978 Mesaj

8 oreo Rom unu indirip Odin ile telefona atın bu kadar Odin ile rom yükleme videoları var Youtube da ona bakarak yapabilirsiniz..

|
    |
    GurkanLee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1978 Mesaj
    19 Kasımda ilk Beta 9 çıktığından beri kullanıyorum 2 gündür de Almanya stabil sürümü yüklü telefonda ufak tefek sıkıntılar çalışmayan programlar oldu ama Oreo ya geri dönmeyi düşünmedim..

• Yarbay
    2504 Mesaj

ben öyle birşey göremedim herkes sorunlardan bahsediyor şuan.Kobay olarak kullanılmak istemem
    |
    |
    sakiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Çalışmıyor..
    o zaman kalsın şimdilik. Bi dolu gereksiz şey var onları kapamayacaksam bir anlamı yok.

Teşekkürler.

Adamlar telefonu hafifleteceğine daha çok dolduruyor sanki :)

Ben yaptım olmuyor. Medya sesini direk kısmak istiyorum. Atama yapıyorum ama olmuyor. Rootlamak mi lazim?

|
    |
    korkmaztaha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    885 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

19 Kasımda ilk Beta 9 çıktığından beri kullanıyorum 2 gündür de Almanya stabil sürümü yüklü telefonda ufak tefek sıkıntılar çalışmayan programlar oldu ama Oreo ya geri dönmeyi düşünmedim..
    peki bir seçim şansınız olsa.

Hangisi daha iyi 8 vs 9 ?

Hangisi daha hızlı ve stabil.

Hangisinin ram yönetimi daha iyi

Parmak izi okuyucu performansında fark var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    2193 Mesaj

Adhell3 apdisable ı çalışıyor sanırım 50 ye yakın zımbırtı disable ettim. çocuk bilmem nesiymiş VR mış Gear mış. Chrome falan tertemiz ettim telefonu.
    |
    |

Oreo daha stabil şimdiye kadar kaç tane güncelleme geldi ama Pie daha ilk güncellemede 1-2 güncellemeyle daha da iyi olacak şu andan itibaren eksiklere rağmen pie de kalırım ama sıkıntısı olanda Oreo ya dönsün tabii..

|
    |
  • Yarbay
    2193 Mesaj

Parmak izini nadir kullanan biri olarak sanki bana bi tık hızlı okuyor gibi geldi. Yüz ve iriste fark var mı bilemedim gözle görülür bi fark yok sanırım.
    |
    |
son dakika
Bey Azura
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.