Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adamogretmen, beratus Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
18.333
Cevap
206
Favori
852.170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2512 Mesaj
    eh be kardeşim daha ne ara yükledin de şarjı bitirdin de şarjı daha uzun gidiyor diyorsun?

bir bekle bir iki günlük performansa bak sonra konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 26 Aralık 2018; 16:57:20 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bu sorunun cevabını ben de bekliyorum.
    |
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj
    bi ara yüklerim bende :) aferim samsung :) cidden şaşırdım. Hiç umut etmemiştim bunu.
    |
    |
    |
    |

Bende cevabı bekliyorum. Sürekli bildirim gelmiş gibi bildirim çubuğunu aşağı indiresim geliyor

|
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4300 Mesaj
    Pie sürümünde google asistan da bir değişiklik var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1373 Mesaj
    Vay arkadaş Türkiye'ye geç gelir diye 4.5 GB Almanya romu yükledik saatlerce inmesini bekledik uğraştık 1 gün sonra TR'ye geldi
    |
    |
    |
    |

|
    |
    1.soru:Telefonu yeni aldım aranıza katıldım şarjım az gidiyor beklediğim gibi olmadı neden

1.cevap:Sıfır alınan cep telefonunun şarjı 15 20 gün civarında düzelir telefona takılan pil şoklu şarjla kutudan çıkar haliyle kullandıkça belirttiğim süre sonunda kapasitesini yakalar beklentiniz karşılar

2.Soru:Telefona güncelleme geldi güncelledim pil performansi berbat veya çok iyi gidiyor

2.Cevap:Telefonu guncelledikten sonra pilin az gitmesi normal çünkü cihaz pil istatistiklerini de sıfırladı güncelleme yaparken
    pil bölümüne girip bakarsanız cihaz guncellenince kullanım öğreniliyor der tahmini bekleme süresi vermez bu olayda 1 haftaya yakın sürer
    Yeni rom yükledikten sonra özellikle android sürümü yukseltiyorsaniz recovery den wipe ları yapın mutlaka sonra lag var kasıyor kıl oluyor yün oluyor demeyin

Umarim faydası olur okursanız tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 27 Aralık 2018; 10:21:39 >

• Yarbay
    6323 Mesaj

çok ilginç bi yorum
    |
    |
    zahidow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: F-138

Bakın arkadaşlar size şöyle açıklama yapayım
    1.soru:Telefonu yeni aldım aranıza katıldım şarjım az gidiyor beklediğim gibi olmadı neden

1.cevap:Sıfır alınan cep telefonunun şarjı 15 20 gün civarında düzelir telefona takılan pil şoklu şarjla kutudan çıkar haliyle kullandıkça belirttiğim süre sonunda kapasitesini yakalar beklentiniz karşılar

2.Soru:Telefona güncelleme geldi güncelledim pil performansi berbat veya çok iyi gidiyor

2.Cevap:Telefonu guncelledikten sonra pilin az gitmesi normal çünkü cihaz pil istatistiklerini de sıfırladı güncelleme yaparken
    pil bölümüne girip bakarsanız cihaz guncellenince kullanım öğreniliyor der tahmini bekleme süresi vermez bu olayda 1 haftaya yakın sürer
    Yeni rom yükledikten sonra özellikle android sürümü yukseltiyorsaniz recovery den wipe ları yapın mutlaka sonra lag var kasıyor kıl oluyor yün oluyor demeyin

Umarim faydası olur okursanız tabi
    almanya romu kurdum cihaza garanti konusunda sıkıntım yok , Tr romu kurmalı mıyım farkedecek bi durum oluşur mu ?

• Binbaşı
    1503 Mesaj

Odin ile rom yüklemek garanti dışı bırakmaz sadece güncelleme işi sıkıntılı csc hala Türkiye kaldığı için Almanya güncellemesi alamıyorsunuz Türkiye ye gelince alıyor sanırsam tam emin değilim

|
    |
    R.Karaeski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1804 Mesaj
    Yeni güncellemeyi hıc beğenmedim görünümü çok yapmacık olmus iphone a benzeyeceğim diye öldürmüşler

|
    |
  • Yarbay
    2013 Mesaj

Almanya Romu kurmanız garantiyi etkilemez en önce Almanya'ya güncellemeler geldiği için bende Almanya Rom u kurarım hep ama Almanya Rom u da kursaniz CSC Türkiye kaldığı için OTA ile Almanya'ya güncelleme geldiğinde alamazsınız Türkiye güncellemesini beklemelisiniz yada Almanya Rom unu indirip Odin ile Home CSC kullanarak guncelleyebilirsiniz OTA almış gibi olur..

|
    |
    R.Karaeski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.