Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anilkoc, estimates29 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
17.725
Cevap
210
Favori
837.553
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    82 Mesaj

Otadan gelen güncellemeye nasıl temiz kurulum yaparız hocam. Bilgilendirmesini yapın da herkes faydalansın bu bilgiden o vakit. Bende isterim tabi temiz kurulum yapmayı
    |
    |
    F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Temiz kurulum diyoruz her zaman hatta 10 dakika öncede dedim temiz kurulum yapın alın yedeklerinizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    madozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1483 Mesaj

Yedeklerinizi alıp recoveryden wipe data yapacaksınız romu kurduktan sonra

|
    |
    adamogretmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1990 Mesaj
    Arkadaş az bişey ortadan kayboluyoruz ortalık karışıyor ne oldu gene guncellememi geldi..

• Binbaşı
    1483 Mesaj

Sorma samsung harcadı bizi tr ye verdi pie show yapıyorlar

|
    |
    SERKAN BEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    904 Mesaj
    Bence Samsung en eleştirilen özelliği olan geç güncelleme olayına iyi cevap versi. Pie ile beraber arayüz konusunda da gayet iyi ilerleme kaydetti. Önümüzdeki günlerde yazılımı iyice anlayacağız.

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Otadan güncelleme yapacakların temiz kuruluma ihtiyacı yok. Ben dümdüz güncelledim telefonu, aynı kaldığı yerden devam ediyor. Kasma vs hiç yok aksine hızlandı bile diyebilirim menü geçişleri. Ayrıca PIE gerçekten harika olmuş, güncellemekten çekinmeyin. Samsung çıkarıp vurdu masaya valla
    |
    |

şarjı 2 gün gidiyor tam tamına şuan benim için.Macera aramaya gerek yok.

Ben garantici adamım ikinci gelen güncellemeyi yüklerim

o değilde bu güncelleme bildirimi gitmiyor ana ekrandan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    güncellemeyi wipe yaptıktan sonra kurdum, genel olarak hoşuma gitti ancak çerçevesiz simge özelliğini mi kaldırmışlar bulamadım, valla kaldırmışlarsa iyi laf ederim önceden ekran, çerçevesiz simge olarak giriyordum listeye şimdi bulamıyorum? başka bir yere mi taşıdılar
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x 3.8@ - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware Elite RGB Gaming 12K DPI - Gamepower RGB Mousepad
  • Binbaşı
    1932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

valla ben şuan cihazdan ultra memnun olduğum için güncellemeyi bir süre düşünmüyorum.

şarjı 2 gün gidiyor tam tamına şuan benim için.Macera aramaya gerek yok.

Ben garantici adamım ikinci gelen güncellemeyi yüklerim

o değilde bu güncelleme bildirimi gitmiyor ana ekrandan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Android p 9.0 sorunsuz ve daha akiskan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    PC: intel 2600k, Noctua NH-D14, Asus P8Z68-V,12gb ram ddr1600, Ssd 256 gb850evo 4 TB, GTX1060 3Gb. Sinema Sistemi: Pioneer vsx 831, Harmankardon HKTS 1 5 16, Nvidia Shield 16 gb Android Tv 2TB WD element, Panasonic TX-50DXX789 Tv, Telefonlar: Samsung S9 edge plus, S9, S7, Kameralar :Canon Eos 650D, Canon HF 200
  • Er
    1 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Smart switch ile note 8 telefonumu yedekledim.
    Bu yedeği yeni aldığım S9+ a aktardım.
    Fakat s note içindeki hiçbir notumu restore edemedim.
    Tekrar tekrar denedim fakat her başladığımda restore işlemi cancelled oluyor.
    Windows ve mac üzerindeki snote ve samsung note uygulamalarını kurup denedim fakat .snmm uzantılı dosyaları bu programlar açamadı.
    Google drive veya samsung account üzerine de yedekleme yapmamış.(hesaplarla giriş yapılıp yedek izinleri verildiği halde)
    Notlarımı kurtarmak veya geri yüklemek için başka bildiğiniz yöntemler var mıdır?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    |
    |
    |
    |
    Bu arada sorularınızın cevapları aynı sayfada veya bir arka sayfada mevcut biraz okumaya gayret edelim

|
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: F-138

Temiz kurulum diyoruz her zaman hatta 10 dakika öncede dedim temiz kurulum yapın alın yedeklerinizi

Hocam temiz kurulumdan kasıt güncelleme yapmadan önce mi sıfırlamak yoksa güncelledikten sonra mı sıfırlamak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Engineers Make Things, Industrial Engineers Make Things Better..
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Arkadaşlar güncellemeden sonra cihaz şarjı emiyor resmen Wipe yapan arkadaşlarda durum nasıl?

Şu S9+ plus kullanıpta temiz kurulum yapan arkadaşlar birkaç adımda kurulum ve temizlikten bahsetseler. Onu da ilk mesaja sabitlesek nasıl olur?
    |
    |
    Alperk87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

S9 için konuşuyorum. Ben Odin üzerinden yükledim. CSC ile herşeyi sıfırladım öyle kurdum. 8.0 a göre şarjı daha uzun gidiyor. Psikolojik olabilir ancak normalde şimdiye bitmesi lazımdı şuan %13 de . Genel kullanım süremde nromale göre daha fazla oldu kurcalıyoruz malum. Hatta normalde ben geceden bıraktığımda şarjım %100 den %80 kalıyordu. Dün gece azalma %9 kadar falan olmuş.

(uçak moduna alırsam %2 azalıyor. gece napıyor bu telefon ben çözemedim :P)
    |
    |
    ColorTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Show yapıyor Türk S9 kullanıcıları şaşkınlıkla gelişmeleri izliyor desene

|
    |
    F-138 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1483 Mesaj

Aynen herkes şaşkın

|
    |
    SERKAN BEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.