Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende bi uygulama öneriyim aslında onun için gelmişitm ancak madem alttaki tuşları yanan varmış onuda korumuş olur belki :)

Fluid Navigation Gesture. Dün denk geldim mağzada gezerken. Samsung Experince 10 da gösterilen iphoneX tarzı bi stili oluyor. Hem ekranı full kullanıyorsunuz hemde baya kullanışlı oluyor. Bi denemnizi öneriyorum ben.
  • JackDALTON1907 kullanıcısına yanıt
    Yolla garantiye ekranı değişsin ler niye kafana takıyorsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Yolaynlar hep müzdarip kardeş ona boşa zaman harçamak istemiuorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JackDALTON1907 kullanıcısına yanıt
    Neyi muzdarip arkadaş yasal hakkın essek gibi değişecek degismiyormu vericen thh ye alican paranı geri tabi sağında solunda darbe yoksa telefonun ekranında sanal tuş yanığı var oyun yada başka 3. Parti uygulama yanığı yok dediğinden anladığım

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Aynen hoca sanal tuş yanığı var başka hiç bir şeyi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmen32

-Mate 10 pro ( diğerlerinden ucuz ve iyi batarya)

-S9+ ( sadece batarya soru işareti)

-Note 9 ( asıl hedefim ama fiyat biraz yüksek)

-P20 pro ( performans, batarya, foto çok iyi video ve ön kötü)

Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Orta segment telefonların 3500 lere geldiği piyasada s9+ en mantıklı seçim gibi duruyor.. Fikriniz nedir acaba. Son kararı vermekte güçlük çekiyorum.
    S9+ batarya performansını açık ekran süresiyle ölçmenizi öneririm. 5.5 saat ortalama açık ekran süresi var. S9+ bahsettiğiniz cihazlar arasında en mantıklısı... Şarj sorunu oluyormu evet oluyor ancak ek yarım saat şarj ile günü tamamen çıkarıyorum. Ancak cihaz kullanım olarak gerçekten çok güzel...

Bu arada bahsettiğiniz cihazlar arasında p20 pro yerine en iyi video kalitesi s9+/note 9 kamerasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan çinko karbon pil -- 22 Aralık 2018; 10:57:40 >

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Samsung televizyonlarda OLED’i bırakıp QLED’e geçti ve geleceğin teknolojisi olarak lanse ediyor. Madem geleceğin teknolojisi neden telefonlarda QLED kullanmıyor da OLED kullanıyor? Bunu açıklayacak biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 22 Aralık 2018; 11:8:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için. Huawei p20 pro yazılımda sorun yoksa, Oled ekran sebebiyle tercihim olacak gibi görünüyor. Samsung'un video ve ekran parlaklığı daha iyi. Ekran parlaklığı iyi ancak yüksek kullanırsan ekran yanığı oluyor, düşük kullandım yine oldu diyenler çok fazla. Bu kadar para veriyorsam yüksek kullanmamam gerekiyorsa bu ekran kaliteli değildir.. O riski göze almamak adına videosu düşük oluversin ama ekran yanığı riskim olmasın diye düşünüyorum.. Samsung a sordum bunu ekran yanığının garanti kapsamında olduğunu söyledi satış temsilcisi. Tabii telefonun sağında solunda ezik olmadığı sürece.

@tcreis @sıradan çinko karbon pil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Samsung televizyonlarda OLED’i bırakıp QLED’e geçti ve geleceğin teknolojisi olarak lanse ediyor. Madem geleceğin teknolojisi neden telefonlarda QLED kullanmıyor da OLED kullanıyor? Bunu açıklayacak biri var mı?
    Qled zaten hepimizin bildiği gibi pazarlama hilesi bir tanım.Yoksa oled teknolojisi ile zerre alakasi yok. Bildigimiz led tv teknolojisin tam karşılığıdır. Telefonda Qled kullanamaz çünkü en büyük sebebi, görüş açısı problemi. Yandan bakınca solan renkler kontrast vs. kötü bir deneyim olurdu.

• Arkadaşlar merhaba, konuyu takip ediyorum fırsat buldukça. 4 gündür s9+ 128 GB ile kullanıcısı da oldum. Yaşadığım bir problem var. Hattım Türktelekom bazen aramalarda ses bana gelmiyor. Kapatıp tekrar arıyorlar yine gelmiyor. Bazen ikincide geliyor. Bazen ben arasamda gelmiyor. Hoparlöre alıyorum yine gelmiyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu aramızda? İade hakkım var bana özgü ise iade etmeyi düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Bu amoled yanığı sorunu sadece samsunglarda mı mevcut Huawei de kullanıyor bu amoled teknolojisini veya kullanan başka firmalarda var bende s9 plus düşünüyorum fakat bu amoled yanığı aklımı bulandırıyor ben genelde 4 yıl ve üstü kullanırım telefonu genelde uzun dönem içim ips ekranlı bir telefon mı baksam acaba ne dersiniz

• Kendi sorumun cevabını bulmuş olabilirim. Sesi gelmeyenlerin tamamı vodafone kullanıcısı. O operatörle bağlantılı bir sorun gibi görünüyor. Eklemek istedikleriniz olursa beklerim arkadaşlar.

Ben s2 den beri bütün s modellerini kullandım. Note serisinden note 4 ü kullandım. Hiç ekranında bir sorun yaşamadım. Çevremde de görmedim. Bu kadar yaygın mı, nasıl yanıyor hiçbir fikrim yok ama tepe modellerin tamamı aynı ekran teknolojisini kullanıyor. Çoğunun ekranını da samsung veriyor. Samsung kendisinde kötüsünü kullanıp diğer firmalara iyisini vermeyeceğini düşünüyorum. Aradaki fark servisten kaynaklanıyor olabilir. Samsung müşterilerini üzebiliyor o anlamda.

• ilbilge_11 İ kullanıcısına yanıt
    Amoled ekranı kullanan her telefon da olur. Ips ekran almanız daha iyi olur.

• Arkadaşlar 2 gündürnem uyarısı alıyorum sıvı teması olmadığı halde internette yazan yöntemleri denedim kaybolmuyor yinede varmı çözüm bilen

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    olmasında sorun yok bu kadar hızlı ve kolay olmasında sorun var ben s2 den beri kullanıyorum hiç başıma gelmedi ama şu son 2 3 yılda çıkardığı tüm oled telefonlarda erkenden olmaya başladı bu kadar erken olması sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 22 Aralık 2018; 21:46:20 >
  • nodesperat3 kullanıcısına yanıt
    Anlattığınız aynı sıkıntı bu aralar bende olmaya başladı. Eskiden de olurdu ara sıra. Telefonum iphone 8 ve türk telekom operatörünü kullanıyorum.
  • @cumur un söylediği gibi birkaç sene sonra olma ihtimali olsa kullanıma göre neyse ama parlaklığı kısık kullanıp daha bir aylık kullanımda başına gelende çok... Huawei p20 pro da Oled var diye biliyorum. Oled ile amoled ya da süper amoled çok mu farklı? İps ekranlı telefon yok doğru düzgün. İPhone düşünmüyorum çünkü.

• Şarj durumu nasıl arkadaşlar bence gayet iyi.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVSEQ01.DAT -- 22 Aralık 2018; 23:2:21 >
  • https://eksisozluk.com/22-aralik-2018-gsm-operatorleri-ses-sorunu--5883672?a=popular

Gsm operatörlerinde genel sorun var herhalde, telefona özgü değil arkadaşlar.

• Bixby tuşuna google asistan atama nasıl oluyor Türkçe anlatan bir kaynak var mı?
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.