Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servis tecrübesi ile ilgili yaşadıklarımı anlatayım..
    Oğlumun J5 Pro telefonunun ekranında sağ üst tarafta siyah leke gibi bir şey oluşmuş ekranın neredeyse çeyrek kısmını kaplıyordu dışarıdan darbe çizik vuruk çatlak gibi birşeyde yoktu geçen gün İncirli MTA Samsung Servisine öğlen vakti götürdüm servise aldılar bir iki saat sonra mesaj atmışlar hazır diye ben mesajı akşam gördüm gidip alamadım neyse bugün öğlen gittim aldım ekranı değişmiş ve yazılım güncellemesi yapılmış hiç bir sıkıntı yaşamadım çok memnun kaldım servisten hee ekranın kenarında üstünde darbe çatlak vs olsaydı gene aynı süreç olurmuydu sanmıyorum kullanıcı hatası deyip ekran için para isterlerdi muhakkak neyse böyle bir deneyimim oldu aktarayım dedim..
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam Allah razı olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Evet, cilt tonuyla oynamışım neden ve ne zaman bilmiyorum. Yarın günışığında deneyeceğim teşekkürler hocam.

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Dostum mesela bir mail, içinde de bir link geldi. Linke bastığında chrome yerine daha küçük ve sade yukarıda sadece link bir browsere yönlendiriliyorsun işte o WebView. Mesela Instagram'da ticari hesapların storylerinde yukarı kaydırınca açılan browser gibi .Geliştirici seçeneklerinden kaparsan dokunduğun tüm linklerde Chrome'a yönlendirilirsin.

• Almayı düşünüyorum önerir misiniz Oyun oynayan biriyim 5sten geçeceğim amoled yanığını olayı çok var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera cekimlerinde pastel boya gibi cekimi kapatabiliyor muyuz? Hdr ve yüz düzeltme açık. 2m uzaktan oda ışığında (sarı) çekilen resimlerde yüzler yamuk ve pastel boyalı cikiyor:(

Selfielerde de pastel boya daha çok gorunuyor:s

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Yüz düzeltmeyi kapatın hocam

• merhaba arkadaşlar 2 gündür sizlerin sayesinde cok bilgim oldu s9+ almaya karar verdim fakat fiyatlar dün baktığımla aynı değil şuan en ucuz hangi sitede ve en güvenilir nerden alabilirim ?? onerilerinizi iletirseniz sevinirim.
  • apaker13 A kullanıcısına yanıt
    Bu gece vatanda 4046 lira. Daha ucuzu amazonda oluyor zaman zaman ama bugün harip bi şekilde yükseldi fiyatlar. 4046 fena fiyat değil bence

Düzeltiyorum: 4049 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuruno99 -- 22 Aralık 2018; 0:26:27 >
  • Arkadaşımın, s9 plus' da yanık oluşmuş.Sanal butonlar açıkça belli oluyor. Benden 2 ay sonra almıştı. Hem de baya belirgin. Kontrol ettim, hep full parlaklıkta kullanmış bu zamana kadar. Bende onu görünce, benimkini de test ettim, hiç bir problem yok.Genelde oto parlaklıkta kullanıyorum. Geçen mart ayında almıştım. Siz siz olun full parlaklıkta devamlı kullanmayın telefonu. Yoksa şekil a'daki gibi yanık görürsünüz. :)

Şekil A

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 22 Aralık 2018; 0:50:35 >

• onuruno99 kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım ama 4499 gzüküyor sepete bile ekledim hala aynı
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bi ben mi göremiyorum yanığı yahu

• Arkadaşlar bir sorum olacak S9+ cihazımı 4 ay önce sıfır almıştım. Bir sorun yok fakat sammobile dan son güncel yazılımını indirip sıfırdan yazılım atsam daha mı sağlıklı olur sizce? Eski yazılım kalıntıları kalmaması için

• apaker13 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım kampanya 22 ile 01 arasındaydı. Zaten doğru düzgün de çalışmadı site. Ama vatanı takip edersen akşamları genelde yapıyorlar benzer indirimler.

Bu arada eğer gri düşünürsen amazonda 4036dan satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

Fotoğrafta tam belli olmuyor ama home tuşunun olduğu yere bakarsanız görürsünüz. Canlı gözle direk ben burdayım diyor yanık. :)

• -Mate 10 pro ( diğerlerinden ucuz ve iyi batarya)

-S9+ ( sadece batarya soru işareti)

-Note 9 ( asıl hedefim ama fiyat biraz yüksek)

-P20 pro ( performans, batarya, foto çok iyi video ve ön kötü)

Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Orta segment telefonların 3500 lere geldiği piyasada s9+ en mantıklı seçim gibi duruyor.. Fikriniz nedir acaba. Son kararı vermekte güçlük çekiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmen32

-Mate 10 pro ( diğerlerinden ucuz ve iyi batarya)

-S9+ ( sadece batarya soru işareti)

-Note 9 ( asıl hedefim ama fiyat biraz yüksek)

-P20 pro ( performans, batarya, foto çok iyi video ve ön kötü)

Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Orta segment telefonların 3500 lere geldiği piyasada s9+ en mantıklı seçim gibi duruyor.. Fikriniz nedir acaba. Son kararı vermekte güçlük çekiyorum.
    Başlıklar değerlendirildiğinde en eksiksiz ve bütün cihaz, S9 Plus gözüküyor. Batarya günü çıkartır merak etmeyin. Yurtdışından aldım çok memnunum.

• Arkadaşlar selamünaleyküm tam danal tuşların olduğu yerde tuşların yanığı oluşmuş varmıdır bi caresi ekran parlaklığıda her zaman düşük kullanırım dikkat ederim ama cok sacma bi olay telegonu kullanmaya korkuyorum artık bu gidişte bu güzelim telefon yerine iphoneye geçiş yapacam bi çözümü varmıdır bug uygulamaları felan varda nasıl kullanırım bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

koyu klavye kullanip parlaklik yuksek olunca yaniyor ve sanki gizli bir klavye varmis gibi gorunuyor cok acik kahverengi seklinde

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.