Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 2 ve simdi kullandigim note 5'ten sonra note 9'a geceyim dedim. Telefon cok buyuk geldi. Ayrica s9 plus ile kalem, batarya ve hafiza disinda neredeyse butun ozellikleri ayni. Arada 1000tl fark var. Nasil bir oneriniz olur bana
  • nodesperat3 kullanıcısına yanıt
    turktelekomda ayni berbat 5 gundur ses gitmez gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • false6 kullanıcısına yanıt
    2g de kullaniyorum

• khaos kullanıcısına yanıt
    Store dan bixby action uygulamasini indir hocam baska birseye gerek yok zaten uygulama sana soruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar s9 kullanıcısiyim telefona uygulamalardan bildirim sadece mobil veri açıkken geliyor, wi-fi 'yı kapatıp mobil veriyi açınca 50 tane bildirim aynı anda geliyor o kadar araştırdım çözüm bulamadim var mi yardımcı olabilecek birisi?

• false6 kullanıcısına yanıt
    Bende de sıkıntı var karşı tarafın sesi geliyor benim sesim gitmiyor. Defalarca yaşadım.

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• colornick C kullanıcısına yanıt
    5 gundur boyle

• ilbilge_11 İ kullanıcısına yanıt
    mate 20 prolar da patladı yeşeren ekranlar griye dönen ekranlar şikayet dolu, lg den almış tüm ekranları bile bile lades demiş resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 23 Aralık 2018; 22:16:28 >
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bu süreleri nasıl alıyorsunuz hemen her şeyi yapıyorum yok yok yine yok aldığım her samsung telefonda aynı şey neler açık neler kapalı yazarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: omerozen9369

Arkadaş bu süreleri nasıl alıyorsunuz hemen her şeyi yapıyorum yok yok yine yok aldığım her samsung telefonda aynı şey neler açık neler kapalı yazarmisiniz
    Hocam ben de 7.30 saat kadar ekran süresi aldığım oldu. Telefonu gün icinde yoğun kullanırsam ekran sürem cok gözüküyor, kullanmazsam zaten aksam bile sarj fazlasıyla kalıyor. Ama ben parlaklik hiç en yüksek seviyeye almam mesela gözümü alıyor. Sürekli bağlı bir bluetooth cihazım yoktur. Bunlara bakıyor musunuz acaba? Gun içinde az kullaniyorsaniz ekran süresi çok önemli değil, günü çıkarıyor mu ona bakmak lazim. Bu arada s9+ kullanıyorum.

• colornick C kullanıcısına yanıt
    Bende türk telekomda Volte açık kullanıyorum. Hiç başıma gelmedi. Hatta millet soruyor, karşı tarafı nasıl bu kadar net ve yüksek sesle duyuyorsun diye.
  • omerozen9369 O kullanıcısına yanıt
    Şöyle birşey oldu. Normalde sabah %100 alırım telefonu wifi bağlı olur watsappıda webden kullandığım için akşam 9-10 civarı %10 şarj kalıyor ekran süreside 3 saat ortalama falan oluyor.

Hafta sonu misafir çoluk çombalak gelmişler telefondan film açtım onlara sonra kendim twitch falan izledim ekran sürem 7,5 saat ve şarj %20 civarındaydı. S9 bu arada telefonum.

Yani özetle ben telefonu film için kullanacağım dersen falan 7-8 saati görüyor. Ancak işyerinde sabah bıraktım akşam aldım dersende 19-20 saat kullanımıda çıkartıyor.

O yüzden ekran süresini fazla önemsemeyin derim ben .

He hem kullanımı 16-17 saat olup hem ekran süreleri 6,5 saat olan arkadaşlar var onlara bende hayret ediyorum valla :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 24 Aralık 2018; 10:10:6 >
  • Android 9.0 pie stabil rom Almanya da yayınlanmaya başlanmış betanin bittiği söyleniyor

S9 için Almanya DBT kodlu cihazlara yayınlanmış sammobile de var

https://www.sammobile.com/2018/12/24/breaking-stable-galaxy-s9-android-pie-update-rolling-out/

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 24 Aralık 2018; 10:59:46 >

• Almanya icin Pie güncellemesi yayınlanmış

• Aralık güncellemesi yerine inşallah 9.0'ı alırız.
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Şok Şok ŞOk Ocak Şubat gibi beklediğimiz güncelleme geldi haa haydi hayırlısı diyelim ..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    S9 için yayınlandı s9+ bekliyoruz bakalım hayırlı olsun stabillik yüksekti betalarda o yüzden erken düştü 15 20 güne tr ye düşer herhalde

• Almanya romuna pie tam sürüm geldi gözümüz aydın.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• biri update atsa da bizde işimizi görsek
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.