Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G4 kullanıyorum. Ekran 5.5 inch. Youtube veya canlı tv falan izlerken tam ekran yapınca yine 5.5 inch isliyorum sayfada büyüme küçülme olmadan. Ama S8 için bu tip kanallarda tam ekran yapınca 5 inch izleniyor tam ekran yaparsanız görüntü büyüyor aslında bu ekran 5 inch falan diyor. Baya baktım inceleme videolarına. Siz kullananlara sorayım dedim S8 böylemidir?

Birde S8 geçmeme değermi diye fikirlerinizi sormuştum. Bugün bakkcam bakalım mağazalarda.
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    16:9 formatlı bir şey izlerken ekranın 5.1 inch'i kullanılır ve sağdan ve soldan siyah band çıkar biraz. Ancak videoyu tam sığdır derseniz tamamını kullanır çünkü ekran 18.5:9 formatında ince uzun yapıya sahip o zaman da biraz üstten ve alttan kırpıyor ama çok değil bence. Ya da direkt 18:9, 18.5:9 formatlarında videolar izlerseniz o da tam kaplar.
    Ben 16:9 formatında 5.5 inch olsun diye s8plus almıştım. Size de tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 25 Kasım 2017; 11:24:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nano liquid ekran koruyucu aldım telefonun dokunmatigini engelleyecek herhangi bir durum olmadı.

Ekranın kırılmasına karşı pek bir şey yapamaz da çiziklere karsi önlem olsun diye yaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bunun taksit seçeneği yok mu? Anlamadım biri bakabilir mi?

Bir de alayım mı sizce burdan?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-g950-64-gb-akilli-telefon-313686106
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Nano liquid ekran koruyucu aldım telefonun dokunmatigini engelleyecek herhangi bir durum olmadı.

Ekranın kırılmasına karşı pek bir şey yapamaz da çiziklere karsi önlem olsun diye yaptım.

aldığınız liquid'in linkini koyabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Almanya da tanıdığı olan varsa 449 euro ya düstü s8 şu an satürn de her rengi var

Ben aldım ancak bana satan arkadaş Turkiye’de kullanacaksanız bile once burada açın ve aktiflestirin dedi . Sim Free telefonu acmak istemiyorum .

Sim free oldugunu kendi de soyledj ama acip vurada bi aktif edin diyor . Bilemedim simdi ? Almanya’dan telefon alıp kutuyu Turkiye’de acan var mi ?

Gorusmek dilegiyle

Satürn' den biz de aldık. Region locked cihazlar. Avrupa simiyle açmak gerekli. Eğer ki dönmediyseniz açıp simi takın yoksa bizim gibi uğraşırsınız. Samsung globalden kod bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

16:9 formatlı bir şey izlerken ekranın 5.1 inch'i kullanılır ve sağdan ve soldan siyah band çıkar biraz. Ancak videoyu tam sığdır derseniz tamamını kullanır çünkü ekran 18.5:9 formatında ince uzun yapıya sahip o zaman da biraz üstten ve alttan kırpıyor ama çok değil bence. Ya da direkt 18:9, 18.5:9 formatlarında videolar izlerseniz o da tam kaplar.
    Ben 16:9 formatında 5.5 inch olsun diye s8plus almıştım. Size de tavsiye ederim

Teşekkür ederim. Evet bende şimdi denedim mağazada. Ama bana biraz aldatıcı geldi reklamları. Plus güzel ama ele biraz büyük geldi. Ben zaten telefonu kullanım açısından biraz küçültmek istiyorum. Ayrıca mağazalarda ikisi arasında çok fark istiyorlar. Kara cuma falan yalan yani.

Bu arada benim için en lazım olan kamera olayını g4 ile baya bir test ettim ve kesinlikle tatmin oldum. Hatta iphone x modeli var 6100 lira. Onunlada test ettim ve ondan bile daha iyi. S7 dende daha iyi. Ön kamerası baya iyileşmiş ve özellikle spot ışıkları bile yüzünüzü karartmadan engelleyebiliyor.

Bakalım dolaniyorum hala mağazaları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

quote:

Almanya da tanıdığı olan varsa 449 euro ya düstü s8 şu an satürn de her rengi var

Ben aldım ancak bana satan arkadaş Turkiye’de kullanacaksanız bile once burada açın ve aktiflestirin dedi . Sim Free telefonu acmak istemiyorum .

Sim free oldugunu kendi de soyledj ama acip vurada bi aktif edin diyor . Bilemedim simdi ? Almanya’dan telefon alıp kutuyu Turkiye’de acan var mi ?

Gorusmek dilegiyle

Satürn' den biz de aldık. Region locked cihazlar. Avrupa simiyle açmak gerekli. Eğer ki dönmediyseniz açıp simi takın yoksa bizim gibi uğraşırsınız. Samsung globalden kod bekliyoruz.

Hat takıp + 5 dk’dan fazla konuşma yaptım Alman Hattım ile Amanya’yı aradım .

Daha sonra Turkcell hattımı taktım . Şuan sıkıntı yok :)

Satan arkadaş 5 dk’dan fazla mutlaka görüşme yapmak gerektiğini söyledi . Ben de dediklerini yaptım :)

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yapmamış gereksiz bir sürü uğraşıyoruz şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Arkadaşlar, bunun taksit seçeneği yok mu? Anlamadım biri bakabilir mi?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-g950-64-gb-akilli-telefon-313686106

axess platinium varsa pm'e gel lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Kasım 2017; 16:35:31 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gorusmek dilegiyle

Satan arkadaş 5 dk’dan fazla mutlaka görüşme yapmak gerektiğini söyledi . Ben de dediklerini yaptım :)

alman marketlerinde satılan turkcell hatları oluyor mu düsseldorf da marketlerde satıyorlardı.Seneye banada lazım olacak samsung almanya'ya mail falan atıcam uğraşacağım yoksa :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Kasım 2017; 16:38:1 >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam. Neden ki?
  • quote:

Valla bende şimdi alamadan döndüm. Çok pahalı mağazalarda. Hayır telefonun çok eski olsa tamam dicem ama değmez dedim. 3600 den aşağı yok. Senin buldugun fiyat çok iyi hem TR garantili hemde 100 tl chip para veriyor. Madem bu kadar uyguna verebilen varda mağazalar neden vermezki.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Valla bende şimdi alamadan döndüm. Çok pahalı mağazalarda. Hayır telefonun çok eski olsa tamam dicem ama değmez dedim. 3600 den aşağı yok. Senin buldugun fiyat çok iyi hem TR garantili hemde 100 tl chip para veriyor. Madem bu kadar uyguna verebilen varda mağazalar neden vermezki.

netten alın hocam neden kasıyorsunuz tabiki o paralar verilmez.5-6 ay sonra 1 senelik cihaz olacak

• JackWondo kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu uyguladıktan sonra ekrananin kayganlik seviyesi değiştimi. Bende alıp uygulamak isteyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Buna bu parayı vereceksin 2 yıl sonra güncelleme desteği gelmicek. Bi güncelleme 6 7 ay sonra gelecek. Madem bu fiyata telefon satıyorsun en az 5 yıl destek vereceksin bak apple neler yapıyor. 1,5 senedir note 4 kullanuyorum 2013 cihazı şuan hala cayır cayır yağ gibi akıyor.

Artık öyle değil sanırım hocam?
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    Kayganlık aynı gibi pek farkını gördüğüm söylenemez.

• s8 in dubai deki fiyatı bilen var mı.. yazın ben aldığımda 2500lira ydi, 2000 altı düşmüşmudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

quote:

quote:

quote:

Gorusmek dilegiyle

alman marketlerinde satılan turkcell hatları oluyor mu düsseldorf da marketlerde satıyorlardı.Seneye banada lazım olacak samsung almanya'ya mail falan atıcam uğraşacağım yoksa :S

evet oluyor. ben o hatla simlock'u açtım.

marketlerde satılan turkcell europe hattı olması lazım. satın alırkende teyidini yapın. onunla açabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.