Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay Allah'ım şu simlock neyin neyiyse Allah onun belasını versin ciddi söylüyorum. Eski telefonuma rom atıp daha eski android sürümüne dönerken simlock oldu servise yolladık geldi ondan sonra 1 ay sıkıntısız çalıştı şimdi çöp niyetine duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam, Güney Kore'den alınan s8 Türkiye'de calisir mi acaba? Bilen var mi?

Sm-g950nzbasko
    Sm-g950nzbaskc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyborg_213 -- 25 Kasım 2017; 21:13:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yemek üzereyim... Chrome sürekli kararıyor. Gezinirken bir anda simsiyah oluyor ekran. Ayrıca sürekli refresh yapıyor kendi kendine.

Yok mu bunun çözümü?
  • Merhaba benim enteresan bir sorunum var...amoled ekran oldugu icin siyah agirlikli arka plan kullanmak istiyorum. Ana ekranda siyah duvar kagidi kullaninca ekranin en ustunde bildirimlerin oldugu hiza bastan sonra gri renkte oluyor bu basit bir durum ama cok canimi sıkıyor...renkli duvar kagidi koyunca ekranin ust kismi oyle olmuyor tamamen kapliyor duvar kagidi ama siyah renkli duvar kagidi olunca ust kisim gri oluyor hatta tek gri de degil iki kademeli grimsi salak 2 renk oluyor goz zevkimi kaciriyor....cozumu bilen var mi? Alt taraf duzgun oluyor ekranin nerede baslayip bittigi belli olmuyor on numara ama ust tarafa cozum bulamadim.

kilit ekraninda ayni siyah resmi kullaniyorum orda da sikinti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 25 Kasım 2017; 23:14:1 >
  • Arkadaşlar merhaba note 8 alacaktım fakat bu ışık sızması olayı canımı sıktı s7 edge de vardı. acaba s8 plus modelinde mevcut mu bu sorun karşılaşan oldu mu ?
  • Hocam ekran 18÷9 olduğundan öyle gözüküyor özellikle zedge gibi uygulamalardan indirirseniz daha çok karşılaşıyorsunuz.

Samsungun kendi tema uygulamasından s8 için aratırsanız daha rahat bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

bendeki s8 yerine s8 plusa gectim ekran kırık lakin cok belli degil bu kit sıvı oldugu icin uygulasam acaba su gecirme durumu olurmu genel anlamdada su gecermi kırık belli anlamda görünmesede var

Sıvı geçmesine hiçbir faydası olmaz. Sadece çizilmeyi engellediğini iddia ediyorlar.

Anladım hocam altta camda kırık var telefonun su gecirmeme özelligi var biliyorsunuzki telefonu suya tutsak yada yagmuırda ıslansa o kırık olan yerden su gecermi

Maalesef net bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar merhaba note 8 alacaktım fakat bu ışık sızması olayı canımı sıktı s7 edge de vardı. acaba s8 plus modelinde mevcut mu bu sorun karşılaşan oldu mu ?

Edge ekranlarin hepsinde var samsung bildiri yayinladi bunun icin.Bir sorun degil kafaya takacak yada telefon almamak icin bir neden degil

• quote:

quote:

quote:

quote:

bendeki s8 yerine s8 plusa gectim ekran kırık lakin cok belli degil bu kit sıvı oldugu icin uygulasam acaba su gecirme durumu olurmu genel anlamdada su gecermi kırık belli anlamda görünmesede var

Sıvı geçmesine hiçbir faydası olmaz. Sadece çizilmeyi engellediğini iddia ediyorlar.

Anladım hocam altta camda kırık var telefonun su gecirmeme özelligi var biliyorsunuzki telefonu suya tutsak yada yagmuırda ıslansa o kırık olan yerden su gecermi

hocam s8 de cıkıyordu ama s8 plusta cıkmıyor youtubede video tam ekran olmuyor tuş gözükmüyor nereden geri getirecegiz onu acaba

• Arkadaşlar merhaba telefonda bir problem var ama telden mi yoksa sim kartttan mı bilemiyorum. Telefon açık olmasına rağmen beni arayan kişilere "ulaşılamıyor" uyarısı geliyor. Vodafoneu aradım yönlendirme var iptal ettik dediler ama sorun hala devam ediyor. Bu konuda nr yapabilirim?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam s8 de cıkıyordu ama s8 plusta cıkmıyor youtubede video tam ekran olmuyor tuş gözükmüyor nereden geri getirecegiz onu acaba

Güncelleme ile düğme kaldırıldı. Videoyu fotoğraf yakınkaştırır gibi 2 parmakla yaklaştırınca tam ekran oluyor.

• Biktirdi ya upcall a bakim dedim yine uyumlu degil diyor

• Merhaba s8 plus arastiriyorum internette bazi kaynaklarda cift simkart,bazisinda single tek sim kart demis.

s8 plus cift sim kartli mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Merhaba s8 plus arastiriyorum internette bazi kaynaklarda cift simkart,bazisinda single tek sim kart demis.

s8 plus cift sim kartli mi ?

Paralel ithalatlar cift sim kartlı, samsung garantililer tek.
  • S8 plusı verip iphone x alsam hata yaparmıyım ? Yada note 8 ?

• blight33 B kullanıcısına yanıt
    Telefonun ana kartindan olan bir sorun oldugunu dusunuyorum,sikayetvar.com da yuzlerce sikayet var . degisim imkaniniz varsa basvurun en kisa zamanda gecmis olsun.

• blight33 B kullanıcısına yanıt
    Benim s8 de de zaman zaman ulaşılamama problemi oluyor. Vodafone kullanıyorum. Bu sorun vodafonu arayıp hattımı güncelledikten sonra olmaya başladı. Ondan önce hiç olmadı. Vodafonu da volte açıkken birini aradığımda hat kesilmesi gibi sorunlar için aradım. Eğer bu sorun ana kart sorunu ise servis yolu gözüktü. 6 ay dolmadan iade oluyor mu arıza durumunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Benim s8 de de zaman zaman ulaşılamama problemi oluyor. Vodafone kullanıyorum. Bu sorun vodafonu arayıp hattımı güncelledikten sonra olmaya başladı. Ondan önce hiç olmadı. Vodafonu da volte açıkken birini aradığımda hat kesilmesi gibi sorunlar için aradım. Eğer bu sorun ana kart sorunu ise servis yolu gözüktü. 6 ay dolmadan iade oluyor mu arıza durumunda?

Wifi aramayi kapattiktan sonra benim tum sorunlarim cozuldu hocam.

Ayni bende vodafone'um

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Hocam yazik gunahtir paranıza Allah hesabını sorar. S7 edgeden S8'e gecmek isteyenlere bile gecmeyin diyoruz gul gibi telefonunuz var ne bileyim ailenixle cocuklarinizla harcayin fazla paraniz varsa bi hobi edinin. Saygilar yinede.

• Allah razı olsun ...Teşşekür edrm düşüncenizi benimsiyorum yürektenAllah razı olsun

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.