Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
28.957
Cevap
256
Favori
1.419.591
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    2447 Mesaj
    Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2869.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

• Yarbay
    2204 Mesaj

Mediamarktda kampanya varmış kara cuma olayından dolayı. 450€ idi havaalanından vergi iadesi de aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Anadolu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    8313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Telefon Almanya’dan geldi de sim kilitli. 5 dk da olsa yabancı hat takmak lazım sanırım. Başına gelip de farklı şekilde çözen var mı?

almanya samsung'a mail atın.Sım kilitli ben bunu turkiyede kullanamıyorum.Fatura vs yükleyin imeisini vs onlar 9-10 gün içinde size kod gönderiyor o kodu giriyorsunuz cihaz kilidi açılıyor.Hat takmanıza illa gerek yok yani

İngilizce yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Kasım 2017; 12:30:28 >
  • Yarbay
    2204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Telefon Almanya’dan geldi de sim kilitli. 5 dk da olsa yabancı hat takmak lazım sanırım. Başına gelip de farklı şekilde çözen var mı?

almanya samsung'a mail atın.Sım kilitli ben bunu turkiyede kullanamıyorum.Fatura vs yükleyin imeisini vs onlar 9-10 gün içinde size kod gönderiyor o kodu giriyorsunuz cihaz kilidi açılıyor.Hat takmanıza illa gerek yok yani

Şu an dediğinizi yaptım. Samsung harbi üzdü bu uygulamasıyla.

8313 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Şu an dediğinizi yaptım. Samsung harbi üzdü bu uygulamasıyla.

gereksiz işlerle uğraştırıyor samsung.Yıl 2018 global dünyada bu tip uygulamalar gerçekten akıl mantık dışı istediğimiz yere bu kadar gitmek kolaylaşmışken istediğimiz yerden telefon alıp kullanabiliriz sonuçta..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2869.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

Camı sakın almayın. Bende aynısı var kılıf takmamama rağmen 2. Gün kenardan açıldı. Şimdi kenarda duruyor. Curved crystal öneririm ama o da kılıf takınca illa bi kenardan açılıyor. Çok çok iyi hizalamak lazım.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Iphone x de de maalesef face id sorunu, amoled yanığı sorunu, yeşil çizgi sorunu gibi kronik sorunlar baş göstermiş. Face id nin güvenli olmadığı ortaya çıktı. Basit bir maske ile ekran açılıyormuş. Örneğin çocuğunuzun yüzünü ayırt edemiyormuş. Yani maalesef şu anda çöp. Parmak izi daha güvenli. Iphone x bir prototip ve daha çok geliştirilmesi gerekir. O fiyata kesinlikle alınmaz. Tipi de s8 e göre berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 22 Kasım 2017; 13:30:30 >
    |
    |
    Solnishko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Iphone x de de maalesef face id sorunu, amoled yanığı sorunu, yeşil çizgi sorunu gibi kronik sorunlar baş göstermiş. Face id nin güvenli olmadığı ortaya çıktı. Basit bir maske ile ekran açılıyormuş. Örneğin çocuğunuzun yüzünü ayırt edemiyormuş. Yani maalesef şu anda çöp. Parmak izi daha güvenli. Iphone x bir prototip ve daha çok geliştirilmesi gerekir. O fiyata kesinlikle alınmaz. Tipi de s8 e göre berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 22 Kasım 2017; 13:34:2 >
    |
    |
    Solnishko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Camı sakın almayın. Bende aynısı var kılıf takmamama rağmen 2. Gün kenardan açıldı. Şimdi kenarda duruyor. Curved crystal öneririm ama o da kılıf takınca illa bi kenardan açılıyor. Çok çok iyi hizalamak lazım.

curved crystali 2 ay önce taktım paketten 2 tane çıkıyor ilkini rugged armıorda taktım uyumsuzmş kalktı 2.sini 10 tl lik kılıfla taktım kalma vs yok kılıf ile takmalısnız bu arada asla jelatin çeken biri değildim telefonccular takmadığı için kendim denedim :)

• Yarbay
    5695 Mesaj
    Samsung S8plus için düşünen varsa 1 aylık cihazım kılıflarıyla beraber 3000 tl ye verebilirm.2yıl Samsung garantili faturalı herşeyi var.Note 8 alacağım.
    |
    |

media markt'a gelmiş blue coral rengi.
    |
    |
    run176 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ÖmerMuhtar1

Arkadaşlar mrb.
    benim üst taraftaki bildirimler çubuğunda alarm kurmadığım halde. Alarm simgesi var. geliyo bir süre duruyo sonra baktığımda kendiliğinden kayboluyo. neden olur sizce.
    başınıza geldimi hiç

ya yokmu şu alarm olayı ile karşılaşan. bir tek bendemi oluyor bu. şuanda bile alarm kurmadığım halde simge yukarda duruyo. uyuz oldum vallahi. neden olur acaba

• Yüzbaşı
    308 Mesaj

o ezan programından olabilir.Tahmin ettigim programsa alarm modunu kapatın.

|
    |
    ÖmerMuhtar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayarlar~Uygulamalar~Saat~Kayıt Yeri~Veriyi Sil işlemlerini yapıp saat uygulamasını sıfırlamayı denediniz mı?

|
    |
    ÖmerMuhtar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Honda Jazz Joy CVT 2012 Beyaz__Sony 49 XF 8577__Samsung S10 Plus Beyaz_Samsung A50 Beyaz__Huawei P Smart 2018 Siyah__Sony DSC-WX7__Philips BDP5200 Bluray__İPad 5.Nesil__Sony PS4 1 TB__Lenovo Y520T
  • Yarbay
    2106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

curved crystali 2 ay önce taktım paketten 2 tane çıkıyor ilkini rugged armıorda taktım uyumsuzmş kalktı 2.sini 10 tl lik kılıfla taktım kalma vs yok kılıf ile takmalısnız bu arada asla jelatin çeken biri değildim telefonccular takmadığı için kendim denedim :)

ben de curved crystal i spigen crystal clear kılıf ile kullandım. ses ve kilit düğmelerinin olduğu yerden düğmelere basınca açıldı. şimdi curved crystal ile kılıfsız kullanıyorum. kırılmaz cam ise kılıf takmadan darbe gelmeden kendiliğinden açıldı. kıvrımlı ekrana ne kaplasan olmuyor. hepsi para tuzağı. bu da çıkarsa başka kullanmayacağım. kılıf yeter bana.

• Yarbay
    2617 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süredir bu forumdayım. Birçok şey paylaştık ve DonanımHaber forumu olarak büyük bir aile olduk. Beni tanıyanınız vardır belki ama kendi sosyal medya hesaplarımı vermek istiyorum.

Bugünden sonra gerek Twitter’dan gerekse Instagram üzerinden telefonlar hakkında görüşlerimi, teknolojik haberlerle ilgili düşüncelerimi ve kullandığım telefonlarla çektiğim fotoları aktaracağım. DM üzerinden yine elimizden geliyorsa sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

https://t.co/IJEOlmpgHN Instagram

https://mobile.twitter.com/aykuttuztas Twitter

Saygılar..

|
    |

• Teğmen
    141 Mesaj
    Rehberi açınca konum Açılsın mı diye sorup duruyor anlamadım. Nereden kapatacağız bunu?

|
    |

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Rehberi açınca konum Açılsın mı diye sorup duruyor anlamadım. Nereden kapatacağız bunu?

telefon-üç nokta-ayarlar-yakındaki yerleri kapayı kapat düzelir.
    |
    |

|
    |
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.