Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

S8 plusı verip iphone x alsam hata yaparmıyım ? Yada note 8 ?

note 8 alırsanız bence büyük bir hata olur. ama iphone x yerinde seçim gibi duruyor.

bende s8 plus'ımı zorbela elden çıkardım, şimdi siparişini verdiğim iphone x'imi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solnishko

quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

S8 plusı verip iphone x alsam hata yaparmıyım ? Yada note 8 ?

note 8 alırsanız bence büyük bir hata olur. ama iphone x yerinde seçim gibi duruyor.

bende s8 plus'ımı zorbela elden çıkardım, şimdi siparişini verdiğim iphone x'imi bekliyorum.

asıl iphone x hata olur onca bugu hatası var cihazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün mediamarkte gidip s8, s8 plus, note 8 ve iphone x i incelemedim. s8 s8plus ve note de bariz ışık sızması mevcuttu. note 8 alacaktım fakat inceledikten sonra vazgeçtim. ben gibi ışık sızmasını takan kişiler alırken dikkat etsin. iphone x ile iphone 8 plus ekran karşılaştırması yapınca iphone x ekranı bariz çok sarı geldi bana.bu ışık sızması işini çözmediği sürece almayı düşünmüyorum artık.
  • arkadaşlar spigen koruyucu CAM kullanan var mı aranızda.dışardan alınan kılıflarla kalkma yapıyor mu ya da çok şikayet okudum sadece yanlardan yapıştığı için ortası boş kalıyor dokunmatik iyi çalışmıyor diye.söylenenler doğru mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar bugün mediamarkte gidip s8, s8 plus, note 8 ve iphone x i incelemedim. s8 s8plus ve note de bariz ışık sızması mevcuttu. note 8 alacaktım fakat inceledikten sonra vazgeçtim. ben gibi ışık sızmasını takan kişiler alırken dikkat etsin. iphone x ile iphone 8 plus ekran karşılaştırması yapınca iphone x ekranı bariz çok sarı geldi bana.bu ışık sızması işini çözmediği sürece almayı düşünmüyorum artık.

Işık sızması değil o ışık kırılması. Ekran eğimi yüzünden ekran ışığı kırılıyor. Her pikselin kendi ışığını ürettiği Amoled ekranda nasıl ışık sızması olsun ? LCD ekran gibi arkadan ışık olmuyor Amoled panelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 26 Kasım 2017; 19:40:5 >

• quote:

Arkadaşlar bugün mediamarkte gidip s8, s8 plus, note 8 ve iphone x i incelemedim. s8 s8plus ve note de bariz ışık sızması mevcuttu. note 8 alacaktım fakat inceledikten sonra vazgeçtim. ben gibi ışık sızmasını takan kişiler alırken dikkat etsin. iphone x ile iphone 8 plus ekran karşılaştırması yapınca iphone x ekranı bariz çok sarı geldi bana.bu ışık sızması işini çözmediği sürece almayı düşünmüyorum artık.

yahu ne ışık sızmasıymış

yaklaşık 8 aydır bakıyorum bakıyorum göremedim. mesajını okuyunca karanlığa geçtim, ekran parlaklığını da sona aldım ama senin mediamarkt spotları altında gördüğün "bariz ışık sızmasını" göremedim!!!

arkadaş hem s8 hem s8+ hem de note 8'de görmüş 5 dakikalık incelemesinde

ama ben 8 aydır s8 kullanıcısı olarak göremedim

samsung sen de düzgün yap şu telefonlarını . ışık sızdıryormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 26 Kasım 2017; 19:54:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Buna bu parayı vereceksin 2 yıl sonra güncelleme desteği gelmicek. Bi güncelleme 6 7 ay sonra gelecek. Madem bu fiyata telefon satıyorsun en az 5 yıl destek vereceksin bak apple neler yapıyor. 1,5 senedir note 4 kullanuyorum 2013 cihazı şuan hala cayır cayır yağ gibi akıyor.

Artık öyle değil sanırım hocam?

ben 2013 den beri kullanıyorum note4 ü,

çoğu piyasa cihazına halen beş basar ama s8 de de olan kronik şebeke problemi yüzünden cihazı değiştireceğim sanırım...

yoksa en az 1-2 sene daha kullanılacak performansa sahip bir cihaz...

• Şu güncellemeleri zamanında alsak fena olmaz hani

• Katar'da çalışıyorum, burada s8 2.300 TL. Almalı mıyım sizce? S9'u bekleyecek vaktim yok ip5s kullanıyorum sıkıntılar başladı.
  • quote:

Ben de bugün incelefim iphone x true tone kapalı iken bile ekran bildiğin sarı

yazıktır 6000 tl operatörle alsan 7200 lirayı geçiyor o parayla neler alınır ayıptır

• nerdeyse 6 ay oldu alalı hiç öle ışıksızmasıymış falan benzer şeyler göremedim çok ince noktalara takılıyorsunuz gibi geldi arkadaşlar
  • Arkadaşlar o ışık sızması dediğiniz olay dikkatli bakar iseniz ekran ışığının kasaya yansımasından ibaret.
  • sefayksl kullanıcısına yanıt
    Note 8 alabiliyorsanız alın, alamıyor iseniz s8 veya s8+ iş görür.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Pm den size ulaşmaya çalıştım ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler
  • kılıf tavsiyesi olan link atabilir mi?
  • 800 dolara us versiyon note 8 var. sizce deger mi?
    yoksa 710 dolara avrupa versiyon s8 + alacagim
  • Solnishko kullanıcısına yanıt
    cihazını satıp aldığın cihazı övmek'de biraz saçma olmuş,üstelik s8 konusunda,s8'ini sattığından beri attığın bütün postlar gereksiz bence konuyu birine devret,sonra iphone x konusuna doğru yelken aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparados_532 -- 27 Kasım 2017; 11:17:6 >
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    hocam memnun musunuz telefondan 6 ay kullanmışınız?
  • arkadaşlar herkese merhaba genel olarak s8 kullanıcılarından duyduğum ve şikayet varda bazı sorunlardan bahsedilmiş.s8 ve s8+ kullananlar şimdiden başka bir telefon aramanın yoluna gitmişler.Herkes mi böyle düşünüyor memnun değil mi kimse??
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

arkadaşlar herkese merhaba genel olarak s8 kullanıcılarından duyduğum ve şikayet varda bazı sorunlardan bahsedilmiş.s8 ve s8+ kullananlar şimdiden başka bir telefon aramanın yoluna gitmişler.Herkes mi böyle düşünüyor memnun değil mi kimse??

ben memnunum şükür kronik sorunu vs yok

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.