Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: achillus79

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s7-edge-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-P154762128

burdan n11 200 cekle 2630 tlye aldım paraf günüm beyaz esya kamp.+ paraf günüm+ sevgililer günü kamp ile 105 de puan gelecek . oldumu 2530

son olaraktahttp://www.samsung.com/tr/sevgililergunu/ kampanyasından 250 tlcek gelecek. nerede nasıl harcayım tam anlayamadım anlayan varsa anlatsın sevinirim.

2600 e ikinci elini satan arkadaşlara gelsin bu mesajım . değerlendirmek istiyenler bence fırsat

edit parafım yok diyenlere garanti bank 75 puan veriyor .200 tl kupon ne diyenler 35 tlye forumdan satın aldım 3000 tlde 200 şndirim ceki

hocam yaklasik 15 tl de alisveris puani veriyor yani 100tl puan ve 20 tl paraf gunum indirimi oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saubjk06 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam paraftan 75+10+20 paraf günüm indirimi ve extradan 14 tl de paraf daha vermiş toplam 120 oluyor gayet güzel bi fırsat oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

aynen hocam paraftan 75+10+20 paraf günüm indirimi ve extradan 14 tl de paraf daha vermiş toplam 120 oluyor gayet güzel bi fırsat oldu

Sağolsun arkadaş sayesinde bende S7 EDGE siparişi verdim.100 Axess puan + 186 N11 derken bana 2523 e denk geldi. Birde şu sevgililer günü puanınıda kullanabilirsek baya bir iyi alışveriş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baykun -- 16 Şubat 2017; 19:22:3 >
  • Gold ile siyah arasında renkten başka fark var mı acaba?

• Axessin ücretsz kartı yok ya illa harcama sözü vereceğiz :(
  • Arkadaşlar samsungun 250. Cekini kullanan var mı?bir de samsung Türkiye garantili dediği zaman oluyor di mi

• An itibariyle s7 edge TR garantili en uygun neresi var. Hepsiburada da beşken elektronik 2783 e siyah satıyor.(siyah alıcam gibi) Uygun mudur? 1-2 gün içinde almam lazım. Parafkartım var ona herhangi bir indirim falan bulunur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Gittigidiyor dan samsung garantili s7 gold yaklaşık 2300 e aldım. 200 TL de samsungaw çeki vereceklermiş.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s7-g930f-32gb-gold-cep-telefonu-257741609

Ürün garanti etiketi açık olarak geldi. Değişim istedim, iade aldılar. Bu satıcı ve gg ile alışverişlerinizde dikkatli olun.

Bunlarla ugrasana kadar dubai den 1850 TL ye getirtme şansım olDu. Bakalım inşallah ordan gelecek.

• catik kullanıcısına yanıt
    alamadık be hocam

• Doların artışından sonda herhangi bir fırsat yok sanırım telefonlarda. Konu ölmüş.

• s7 edge almayı düşünüyorum ama bu ay sonuda s8 çıkacakmış, s8 zaten 4000e dayanırda, s7de ucuzlama olurmu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

s7 edge almayı düşünüyorum ama bu ay sonuda s8 çıkacakmış, s8 zaten 4000e dayanırda, s7de ucuzlama olurmu acaba

Samsung'un alt kalite telefonları A serisi J serisi v.b gibi yenileri çıkınca ucuzluyor.

Ama artık üst kalite telefonların yenisi bile gelse fiyatları çok düşmüyor.

1,5 sene önce çıkan Note 5 bile 2500-3000 TL bandında satılıyor halen.

Bir de tabi artık üst kalite telefonları seneler geçse bile kasma, takılma, donma yaşamadan rahatça kullanılıyor.
    Fiyat düşmemesinde bunun da etkisi var.

Annemde Note 5 var halen canavar gibi telefon, akıcı, hızlı, sorunsuz.
    Kendim S7 Edge kullanıyorum. iphone7'den bile aynı kullanım keyfini alamadım. S7 Edge piyasadaki en iyi telefon bence.

• S6 edge plus veya S7 Edge'yi en uygun nereden bulabilirim. Yani yurt dışıda olabilir? Yurtdışından getirmenin Türkiye'ye göre avantajı olur mu?
  • s8 cıkınca s7 fiyat düşer diyorduk ama telefon 4000 5000 bandından açıldı
    adamlar iyi kitleme yapıyorlar, s7 stokları eritmek içinmidir nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

s7 edge almayı düşünüyorum ama bu ay sonuda s8 çıkacakmış, s8 zaten 4000e dayanırda, s7de ucuzlama olurmu acaba

Samsung'un alt kalite telefonları A serisi J serisi v.b gibi yenileri çıkınca ucuzluyor.

Ama artık üst kalite telefonların yenisi bile gelse fiyatları çok düşmüyor.

1,5 sene önce çıkan Note 5 bile 2500-3000 TL bandında satılıyor halen.

Bir de tabi artık üst kalite telefonları seneler geçse bile kasma, takılma, donma yaşamadan rahatça kullanılıyor.
    Fiyat düşmemesinde bunun da etkisi var.

Annemde Note 5 var halen canavar gibi telefon, akıcı, hızlı, sorunsuz.
    Kendim S7 Edge kullanıyorum. iphone7'den bile aynı kullanım keyfini alamadım. S7 Edge piyasadaki en iyi telefon bence.

Yalnız Note 5'in üstü yok o yüzden fiyatı düşmemiş olabilir Note 7 piyasada çok kısa süre kaldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Fiyatlar düşüceğine yükseliyor ne kadar saçma yahu !!!

S8 i bekliyorum umarım fantastik bir fiyattan gelmez

Döviz yükseldiği için saçma değil.

Döviz yükselmeye devam ederse S7 Edge 3500 TL bandına gelir, S8'ler de 4000'den aşağı gelmez.

++++++
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

S8 ler 4000 den felan gelemez gelirse satmaz zaten

Özellikle Dolar 4'ü geçerse S8 Edge modeli 4000 TL'yi çok rahat geçer ve gayet de satar. İzleyelim görelim. :)

Bizim halkımız kredi çeker, yemez içmez yine alır.

4 hayal max 3500 bekleyelim görelim

Hayal mi gerçek mi gördük sanırım.

• hepsiburadada samsung türkiye garantili 2780 e satılıyor s7 edge. arkadaşım alacaktı bekle s8 tanıtılınca biraz daha düşer dedim ama pek düşecek gibi değil sanırım kurlardan dolayı. s8 in oldukça yüksek fiyattan satılmasıda fiyatın düşme beklentisini kırdı
  • Su anda 5000tl olan S8 plus çıkış tarihinden 1 ay sonra 4000tl , 3 ay sonra ise 3500tl bandina düşer, bide note 8 ciktigi zaman ise 2900-3000tl civarinda alici bulur. bunu bilen samsung kullanicilari ise 3-4ay bekler makul seviyeden alir. Edit

• me_kar M kullanıcısına yanıt
    Hocam 4000-3500 arası ok ancak degil 2900-3000 3500ün altını zor görür o cihaz s7 edge 1 seneyi gecti fiyatı ortada

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.