Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem s3 miniyi hem de s4 miniyi 720 tl sayıyor

S7 edge için 24×100 iyiye geliyor 2400

Ama 1000 dk 1000 sms 4 gb 60 tl çok geldi bana

Normalde bu tarife türk telekomda 25 tl tahhütlü olarak.

35×24 840 yapıyor 840+2400

Yani tel taksitli olarak 3240 a gelmiş oluyor bir de eski telefonunuzu vermiş oluyonuz

Takdir sizin ama bence iyi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Sadece telefonun alinabildigi hakkinda bir link felan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: proxsima06

Hem s3 miniyi hem de s4 miniyi 720 tl sayıyor

S7 edge için 24×100 iyiye geliyor 2400

Ama 1000 dk 1000 sms 4 gb 60 tl çok geldi bana

Normalde bu tarife türk telekomda 25 tl tahhütlü olarak.

35×24 840 yapıyor 840+2400

Yani tel taksitli olarak 3240 a gelmiş oluyor bir de eski telefonunuzu vermiş oluyonuz

Takdir sizin ama bence iyi değil

Minimum tarife 145 lira.

145x24= 3480

Bence yeterince iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Sadece telefonun alinabildigi hakkinda bir link felan var mı ?

Vodafone ana bayilerinde sorun telefondan. Bana olur dedi çalışan. Ama güvenmiyorum çalışanlara çokta.

• efsane9660 kullanıcısına yanıt
    Hatsız satış sadece nakit oluyor bu kampanyadan faydalanamıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 EDGE fiyatı en ucuz ne kadar burada? Bangkok tan fiyat bakayım karşılaştırma yaparız.

• proxsima06 P kullanıcısına yanıt
    hocam vodafone bayisine gittim de telefonlar tamir görmemiş ve garantisi devam ediyor olması gerek dediler. Durum bu şekilde mi bayi mi yanlış bilgi verdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

hocam vodafone bayisine gittim de telefonlar tamir görmemiş ve garantisi devam ediyor olması gerek dediler. Durum bu şekilde mi bayi mi yanlış bilgi verdi?

Hocam S3 mini ve garanti😂

Telefon ile yıldız kare ve bir kaç tuşa basarak IMEI numarası ile kaçak filanmi ona bakıyor. O da yeterli dedi bana. Birde ekraba görüntü gelsin yeter dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Hocam S3 mini ve garanti😂

Telefon ile yıldız kare ve bir kaç tuşa basarak IMEI numarası ile kaçak filanmi ona bakıyor. O da yeterli dedi bana. Birde ekraba görüntü gelsin yeter dedi.

eleman benim tipimi beğenmedi herhalde. Neyse başka bir bayiye gideyim. Sağolasın.
  • S8 geliyor artık S7 ninde modası geçti diyebiliriz.
  • 1800Tlye kayıtlı sıfır Edge modeli olmayan cihaz alınır mı arkadaşlar?

Sahada çalıştığım için S7 Edge modeli bana uygun olmaz diye düşünüyorum hatta iş arkadaşlarımdan biri sahada ekranı patlattı bi dünya para ödedi

• Bugün vodafone bayi sağlam ve çalışır durumda lg g2 telefona 480 tl indirim ile 60 tl tarife + 100 tl cihaz tarife önerdiler...

• En uygun hangi online site satiyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: porsheli

S8 geliyor artık S7 ninde modası geçti diyebiliriz.

LG'den kaçıyorsan, HTC tasarımı başarısız geliyorsa, Xiaomi vb. paralel cihazlara da güvenmiyorsan hala en iyisi bu.
    Yok LG ile barışığım dersen V20'ye bakarsın, ön kameramda OIS olsun kasa biraz daha tok olsun derseniz HTC 10. Risk budur diyorsanız Xiaomi.

Ama yinede modası geçen bir telefon değil. Gerek kamerası, gerek malzemesi olsun. Ha fiyatla barışık değilsinizdir anlarım.
  • N11 den cep telefonda geçerli %11 indirimle +bonus kredi karti puanı ile 500 tl üzerine yaklaşık 105 - 130 tl indirimli, 1000 TL üzerine 153 tl İNDİRİMLE telefonu almış olursunuz. İsteyene Ücretsiz % 11 lik İNDİRİM verebilirim.pm atınız.

• note 4 kullanıcısıyım severek kullanıyorum yalnız telefonumda ekran yanması oldu şarj simgesi ve sabit kalan bazı tuşlar görünüyor beyaz ekranda vodafone akıllı değişim kampanyasında note 4 1200 liraya sayılıyor S7 EDGE e 24 ay aylık 75 lira istiyorlar sizce değişim yapayım mı ? ezelden beri note 1 , 2 , 4 kullanıcısıyım alışabilirmiyim acaba ?
  • Beyler s7 edge şimdi alınmalı mıdır sizce? Yoksa biraz daha durup s8 in çıkmasını bekleyip s7 edge fiyatların düşmeseini mi beklemeyeliz ?
  • fazla takip edemedim s7 edge'de de pil yanması patlaması sıkıntısı çıkıyor mu note 7 gibi?
    s8 çıkınca fiyat biraz daha düşünce almayı düşünenlerdenim ben de aklıma takılan konu ya patlarsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesshn18

Beyler s7 edge şimdi alınmalı mıdır sizce? Yoksa biraz daha durup s8 in çıkmasını bekleyip s7 edge fiyatların düşmeseini mi beklemeyeliz ?

Bende s8in çıkmasını bekleyenlerdenim

• fiyatlar artıyor mu ne.

HB'de 2700 siyah s7.

en uygun siyah S7 nerde bulabilirim
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.