Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: koraytok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37453746374737483749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler s7 edge sipariş verdiğim arkadaş 64 gb dahili hafıza s7 edge bulamadığını sadece modifiye olunmuç cihazlar bulabildiğini söyledi, bende 32 gb olsun dedim biraz bekleyeceğiz sanırım, ama arkadaş aynı fiyat aralığında one plus 5, 128 Gb, 8 gb ram bu telefonun daha erken getirebileceğini söyledi, ben s7 edge dedim ama sizinde yorumlarınızı önerilerinizi almam doğru olacaktır.
  • Okaliptys kullanıcısına yanıt
    One plusın ederi o kadar değil benim gözümde. S7 edgeden çok çok daha ucuza olmalıydı ki alinabilsin. 1400 ederi var benim gözümde. Ayrıca kameralsrinda ois yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okaliptys kullanıcısına yanıt
    S7 edge için 64&32 farkına takılmayın bence. Artırılabilir hafıza var. Alırsınız kaliteli 128 GB kart sorun çözülür. Bu kartı başka telefonlarda da kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar şuan en güzel rom hangisi sizce s7 edge ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Arkadaslar package disabler pro uygulamayı yeniden yukledim aktivasyon olmuyo hata veriyo nasıl cozebilirim bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

İnsanı parasıyla rezil eden bir uygulama...

Bunu deneyin memnun kalacaksınız üstelik bedava
  • Kulaklik takılıyken benim telefon kafayı yiyor arkadaşlar. Google açıyor sürekli. Menüde iken uygulama arama kısmını açıyor. Chrome da da linkin yazılı olduğu bari açıp duruyor. Kulaklik yokken bir sorun olmuyor . En kısa zamanda başka kulaklikla denicem. Inşallah kulaklik bozuktur

Edit: A5 kulaklığı ile denedim . Hibcirini yapmadı . Ama kulaklik nasıl böyle biseye sebep oluyor anlamış değilim.

Edit2 : kendi kulaklığımi geri taktım . Herhangi bir sorun yok suan.2-3 güncelleme geldi hic sıfırlamadım üşengeçlikten. O sebep olur mu? Derken tekrar yaptı yazıyı yazarken . Guncelleme bekliyorum sıfırlamak için sonra tekrar uğraşmamak için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 17 Ekim 2017; 11:24:41 >
  • Benim telefon iraq rom lu. Suan 7.0 var en son guncelleme. Sizlerde Nougt dan sonra güncelleme geldi mi? 7.1 guncelllemesi yaziyordu ana sayfada kafam karisti. Benimki gec mi aliyor güncellemeleri

• GRİNG0 kullanıcısına yanıt
    Slm Türkiye rom yüklü 7.0 var var en son guvenlik guncellemsi Ağustos ayında geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electric Blue

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

S7 Edge yi ön siparişlerle gelen ürünlerden beri kullanıyorum, hızlı şarjı 90 dk. da doluyor ancak ben kullanmıyorum (kullanmanızı da kesinlikle tavsiye etmem). 100% de de 1% lik bir dilim var o yüzden o 1% dolana kadar LED yeşil olmaz.

Neden hızlı şarj tavsiye etmiyorsunuz?

Yaklaşık 1-1.5 senedir S7 Edge kullanıyorum bir defa bile normal şarj etmedim. Cihaz hala ilk günkü performansını koruyor. Konuda hızlı şarj hakkında neden bu kadar olumsuz görüş var anlayamadım doğrusu.

İnternetten kısa bir araştırma yaparsanız hızlı şarjın neden tavsiye edilmediğini görebilirsiniz.

Hızlı şarj ederek bataryanızın kullanım ömürünü kısalttığınız gibi hızlı şarj edilen batarya normal şarj edilen bataryaya göre daha az kullanım süresi sunuyor.

Hızlı şarj alışkanlık haline gelirse kötü ama acil durumlarda elbette kullanılacak. Ayrıca 1 - 1,5 senedir normal şarj etmiş olsaydınız bile bataryanız ilk aldığınız zamana göre en kötü %20 kadar kapasite kaybetmiştir, kontrol edin göreceksiniz.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Ben bu görüşe katılmıyorum.. hızlı şarj işlemini yapan işlemci olduğundan,yüksek akım adaptör ile hızlı şarj olan sıradan işlemcili telefon bataryalarına göre daha sağlıklıdır.. qualcomm a güvenilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

Ben bu görüşe katılmıyorum.. hızlı şarj işlemini yapan işlemci olduğundan,yüksek akım adaptör ile hızlı şarj olan sıradan işlemcili telefon bataryalarına göre daha sağlıklıdır.. qualcomm a güvenilir..

Peki...

Karşınız ama bunu bir takım link, makale vb. şeylerle destekleyin ki bu sadece kişisel görüşünüz olmaktan çıksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 17 Ekim 2017; 13:19:40 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam yolladiğiniz sey tam olarak neydi anlamadimda kusura bakmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafay

Accubattery isimli uygulamayı kurun.

teşekkür ederim..
    kontrol ettik arkadaşın 10 aylık cihazında batarya sağlığı %80 görünüyor..
    %20 yıpranma var yani..
    TR garantili cihaz servise versek değişim yapılır mı ?
  • ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    Düzeltme yapayım. İşlemcinin şarj olayı ile bağlantısı yoktur. Güç yönetim yongası ve şarj yongası farklıdır. Hızlı şarjda yüksek akım olduğu için batarya olağandan daha fazla akım ile dolar. Bu da ısı açığa çıkartır. 40 dereceden sonraki her sıcaklık bataryanın ömründen çalmaktadır.
    Ayrıca mesela bunu one plus markası farklı yorumladı ve şarj yönetim devresini adaptör içerisine aldı. Bu şekilde cihazın içerisinde güç yönetim yongası olmadığı için ısınmayı biraz daha azalttılar. Ayrıca Accu Battery programı ile pil sağlığı bölümüne girip tam deşarj şarj yapıp ilgili grafiği bizimle de paylaşırsanız sonuçları hep beraber değerlendiririz.
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    Buradan öğrendiğim kadarıyla %60 Altına inerse garanti kapsamına giriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 edge için spigen kılıflarından hangisini önerirsiniz? Neo hybrid düşünüyorum

• ankebut34_57 kullanıcısına yanıt
    İşlemci şarj olmuyor, pil şarj oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar spigen curved crystal denen ekran filminden aldim hepsiburada da 2 adet olarak satilandan. Tavsiyemdir almayin kenarlar hicbir şekilde yapismiyor 2sinide denedim kenarlar duzelen kisma kadar kalkıyor hicbir sekildede yapismiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Hocam yolladiğiniz sey tam olarak neydi anlamadimda kusura bakmayin.

Estağfurullah. Linkini verdiğim uygulamanın adı Adhell. Package Disabler Pro ile aynı işi görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALySmith

Arkadaşlar spigen curved crystal denen ekran filminden aldim hepsiburada da 2 adet olarak satilandan. Tavsiyemdir almayin kenarlar hicbir şekilde yapismiyor 2sinide denedim kenarlar duzelen kisma kadar kalkıyor hicbir sekildede yapismiyor.

Daha önce burada çok yazıldı ama okuyamamış olabilirsiniz. Yerinizde olsam iade talebinde bulunurum. HB iade etmezse spigen.com.tr'ye yazın ve oradan iade veya değişim isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 17 Ekim 2017; 18:18:52 >
  • 
Sayfa: önceki 37453746374737483749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.