DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
81.955
Cevap
637
Favori
2.462.721
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
Giriş
      838 Mesaj
      07 Ekim 2017 17:15:49

S7'ler için Eylül güvenlik yaması yayınlanmadı. Sammobile'den Firmwarelere bakabilirsin. Blueborn güvenlik açığına odaklanildigi için Samsung hicbir cihazına Eylül güvenlik yaması vermediler, açıkları kapattılar sadece. Detaylı inceleyebilirsin, o aya ait güvenlik paketinin hazır oldugu, yayınlandığı anlamına gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      _RaGoN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yav he he.
    • Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 18:21:00
      arkadaşlar hepinize selamun aleykum benim bir sorum olacak serviste anakart değişimiim yapıldı garanti kapsamı içerisinde ve telefon bana geldiğinde batman temasıyla yüklü geldi format attığımda silinmedii servisle tekrardan bir görüşme sağladım ve bana yeni nesil bir anakart yeni sürüm bir anakart gibi cevaplar verdiler bende okey dedim ama güvenlik yamam 1 mayıs olarak görünüyor onun üzerine yeni bir güncelleme geldi diye hatırlıyorum ama ben güncelleme varmı diye samart swich progmanındanda baktığımda ayarlardanda baktığımda herhangi bir güncelleme göremiyorum bu mayıs güvenlik yamasından baska güvenlik yaması için bir güncelleme geldimi sizlere birde not olarak cihaz açılıp tamir gçrdü servis tarafından su geçirmezlik özelliğini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dedi bende soktum :D ama geçirmedi tamir gören cihazlar yine de dayanıklı oluyor ama tamir gören cihazınız varsa siz yinede dikkat edin bu bilgiyi de vereyim dedim :)

• Yarbay
      2710 Mesaj
      07 Ekim 2017 19:23:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Bektas16

Samsung tema magazasindan indirip kurdugum tema 5 dk sonra kendi kendini kaldirip eski haline donuyor satin alma secenegine tiklayinca da error veriyor kalici yapmanin yolunu bilen varmi

sizin ilacınız burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 7 Ekim 2017; 19:25:14 >
      |
      |

• Yarbay
      2710 Mesaj
      07 Ekim 2017 19:27:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Slayerber45

arkadaşlar hepinize selamun aleykum benim bir sorum olacak serviste anakart değişimiim yapıldı garanti kapsamı içerisinde ve telefon bana geldiğinde batman temasıyla yüklü geldi format attığımda silinmedii servisle tekrardan bir görüşme sağladım ve bana yeni nesil bir anakart yeni sürüm bir anakart gibi cevaplar verdiler bende okey dedim ama güvenlik yamam 1 mayıs olarak görünüyor onun üzerine yeni bir güncelleme geldi diye hatırlıyorum ama ben güncelleme varmı diye samart swich progmanındanda baktığımda ayarlardanda baktığımda herhangi bir güncelleme göremiyorum bu mayıs güvenlik yamasından baska güvenlik yaması için bir güncelleme geldimi sizlere birde not olarak cihaz açılıp tamir gçrdü servis tarafından su geçirmezlik özelliğini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dedi bende soktum :D ama geçirmedi tamir gören cihazlar yine de dayanıklı oluyor ama tamir gören cihazınız varsa siz yinede dikkat edin bu bilgiyi de vereyim dedim :)

niye BATMAN tema yüklerler anlam veremiyorum.
      Orjinal cihazımıza orjinal olmayan bir yazılım yüklüyor adamlar hakları varmış gibi. Servise vermeden bunun pazarlığını yapmak gerek

• Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 20:09:27
      Yanı şu an yazılımım orjinal değil mi

|
      |

• Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 20:15:37
      Güvenlik yamanız hangi ay şu an arkadaşlar

• Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 20:50:28
      Bende şu an mayıs ayı var da:/

• Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 21:06:08

|
      |

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      07 Ekim 2017 21:06:20

Tema degil, Rom.

|
      |
      Mavi Korsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      801 Mesaj
      07 Ekim 2017 22:26:17

nereden bakılıyor ona?
      |
      |
      Slayerber45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      12 Mesaj
      07 Ekim 2017 22:45:22
      Google playden samsung phone info uygulamasından

|
      |

• Yüzbaşı
      870 Mesaj
      07 Ekim 2017 23:01:19
      quote:

Orijinalden alıntı: hayalet263

quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

arkadaşlar benim s7 edge nin ahize sesi en yüksekte iken cızırtı yapıyor.ne zamandır böyle bilmiyorum. dikkat etmedim. neden olabilir acaba.

Ayni sikayetle servise verdim ama her muzikte yapmiyor servis ariza yok dedi baska bi s7 getirdiler ayni sorun ondada vardi servis elemani samsuna yazacam dedi konu kapandi

hocam benim kastettiğim hani görüşme yaparken kulağımıza dayayıp dinlediğimiz kısım. yani ahize.hoparlör değil. sizin dediğiniz hoparlör herhalde.

|
      |

citroen c4 comfort plus mcp + navimate navigasyon & geri görüş kamerası + kör nokta aynaları :)
    • Yüzbaşı
      387 Mesaj
      07 Ekim 2017 23:44:32

Telwfon sıfır olduğu için denemedim. Bizde wifi yok. Ama servise verildikten sonra telw msj attım evet wifidede decam ediyor

|
      |
      celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      08 Ekim 2017 00:39:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Slayerber45

Bende şu an mayıs ayı var da:/

Güvenlik yaması 1 ağustos.Sammobileden en son tr yazılımını indirip kurarsan sorunun çözülür.

|
      |

• Çavuş
      72 Mesaj
      08 Ekim 2017 03:27:27
      arkadaslar hafiza kartinda uygulamalar ve belgelerim var ana hafizada sistemin kendi uygulamalari root atacam geréksiz seyelri silmek icin ana hafizada hafiza karti dahil sonradan yuklemek icin nasil yedek alirim root attiktan sonra yukleyebilirmiyim tum yedekleri yardimci olurmusunuz

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      08 Ekim 2017 11:12:26

Phonearena açık açık belirtmiş S7 ve S7 Edge Avrupa'da Eylül ayı güvenlik yamasını aldı diye.

|
      |
      birbirey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      08 Ekim 2017 11:16:26

Servisi hemen Samsung genel merkeze şikayet edin bence. Bir de Knox sayacını kontrol edin Root bile atmış olabilirler.

|
      |
      Slayerber45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      111 Mesaj
      08 Ekim 2017 12:08:47
      Sabah kalktım facede takılıyordum storo mi midir nedir bi haber sitesinin haberine tıkladım haberi okurken tel kapandı yeniden açıldı okumaya devam ederken bi daha aynısı oldu ama tel ateş gibi oldu bu sefer açılınca kapattım tüm uygulamarı hatta wifi yide kapatıcaktım yukardan indirdim bildirim çubuğunu inmeden tel yine dondu ve kapandı bu sefer açılmadıda ses açma orta power tuşuna bastım format attım yine aşağıdaki resim gibi dondu götürdüm attım buzluğa buzluğun içindeyken açtım açıldı kurulumu yaptım sıkıngı olmaz diye çıkarttım ekran kilidini açtım yine dondu ve kapandı şuan hala açılmıyor neden oluyordur bu arkadaşlar servis dışında çözümü var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanturkk -- 8 Ekim 2017; 12:9:51 >

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      08 Ekim 2017 13:02:23
      quote:

Orijinalden alıntı: ihsanturkk

Sabah kalktım facede takılıyordum storo mi midir nedir bi haber sitesinin haberine tıkladım haberi okurken tel kapandı yeniden açıldı okumaya devam ederken bi daha aynısı oldu ama tel ateş gibi oldu bu sefer açılınca kapattım tüm uygulamarı hatta wifi yide kapatıcaktım yukardan indirdim bildirim çubuğunu inmeden tel yine dondu ve kapandı bu sefer açılmadıda ses açma orta power tuşuna bastım format attım yine aşağıdaki resim gibi dondu götürdüm attım buzluğa buzluğun içindeyken açtım açıldı kurulumu yaptım sıkıngı olmaz diye çıkarttım ekran kilidini açtım yine dondu ve kapandı şuan hala açılmıyor neden oluyordur bu arkadaşlar servis dışında çözümü var mı

Wipe data cache yapmayı denediniz mi ?

• Teğmen
      111 Mesaj
      08 Ekim 2017 13:58:22

Wipe data factory yapmıştım şimdi onuda yaparım arkafaşlar başka fikrin olan varsa yardım etsin çok kötü durumda tel sürekli ısınıyor

|
      |
      cool1st kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
Erkek yüzük modelleri
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,611
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.