Yarbay
27 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ilginç bir sorunla karşı karşıyayız, sony vaio vgn serisi eski bir laptop var elimizde xp olarak dün birden bire bir sorunla karşılaştık, bunun adı flicker sanırım ama pek emin değilim ben bir kaç video koyayım en iyi bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim, teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=8Z9ZRG6190k

http://www.youtube.com/watch?v=-xYfrqiE_Xg

Beyler büyük ihtimalle diyeceksinizki zaten başlık çoğu kez açıldı ama benim istediğim tür filmler biraz daha farklı ve tıkanmış durumdayız, ben bir kaç tane izlediğim filmleri yazayım bu tür bildiğiniz filmler varsa çok makbule geçer.

İllaki kaliteli film olmasınada gerek yok, seyirlik filmler.

Lord of the rings
Seventh Son
Conan barbarian
Season of the Witch
Underworld
Clash of the Titans
Immortal

Teşekkürler.
Hayırlı geceler dostlar, 3 yıldır iphone 3gs sahibiyim ve şuan yeni bir iphone alma durumumda söz konusu değil, yakın bir tanıdığım samsung galaxy s2 almıştı, bugün bana vererek kullanamadığını pekde anlayamadığını söyleyerek 3gs ile takas teklfinde bulundu, telefon benim telefonumda daha iyi korunmuş, ek olarak bir tane batarya ve çok hoş şarj kılıfı veriyor üzerinde, buda çok güzel birşeymiş :), sizinde önerilerinizi almak istedim doğrusu biraz kararsız kaldım, alıştığım bir telefon olduğundan :).
Selam dostlar bana özellikleri pek te çok kötü gelmiyor, mesela pro evolution soccer 2013 ü normal ayarlarda bile çalıştıramaması beni şaşırttı, ben laptopun özelliklerini paylaşayım belki yardımınız dokunur

İŞLEMCİ :Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
» RAM :4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
» SABİT DİSK :640 GB SATA (5400 Rpm) HDD
» EKRAN KARTI :NVIDIA GeForce GT 315M 1GB Ekran Kartı
» İŞLETİM SİSTEMİ :Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)
Selam arkadaşlar, bir tane hp dv 5 sahibi idim, bataryası bitikti, yakınıma verdim kullansın diye, bitmiş bataryayida çıkarmadım, laptop elektirik akımına düşmüşmü ne, yani ram ile hdd sizlere ömür :), dün öğrendiğim kadarı ile masrafı da çok fazla, aklıma ilk gelen şey 2003 te aldığım LG laptopun ram ile hdd sini dv5 e monte edebilirmiyim?

Teşekkürler.
Anlayan bir arkadaş varmı acaba?, ps3 kullanıcısıyım pcden bır video izlerken veya torrentden bir dosya indirdiğimde ps3 psn online servisi kopuyor hemen, 55mb hızım var, bunun herhangi bir çözümünü bilen bir arkadaş yardım ederse çok sevinirim.
Arkadaslar bir tane modem alayim dedim, dlink wireless router aldim, simdi bunu adsl e baglaya bilirmiyiz? :/, Suan şoktayim :(
Arkadaslar İnternet'e girdikten sonra 10 dkya düşüyor internetden, anlamadım, 55mb internet hızı, ps3 te test etdigimde 13 mb kullandığını yazıyor ama internetden neden düştügünü anlamadım, napabiliriz acaba?, kabloyu takınca sorun yok, ama wireless le bu sorun var, hemde modem hemen yanında, kasma felanda yok :/.
Arkadaşlar uzun arayışlarım sonucunda kararımı verdim, 13 inclik macbook pro alıyorum, ama bazı kuşkularım da yok değil , bildiğiniz gibi çok pahalılar ben en ucuz olan macbook proyu alıcam kısa sürede, moskovaya okuyacağımdan en azından uzun vadeli olmasından yanayım, hdmi çıkışı olmaması beni şaşırtdı doğrusu :/, oyunlar konusunda gücünü merak ediyorum, 320 gblık macbookun, acaba diyorum başka dizüstü bilgisayarlarımı baksam, mesela asus,sony vaio gibi, çokda istiyordum macbook proyu.
Merhaba arkadaşlar online için headset bakıyorum, 2 tane arasında kaldım buradan önerilerde bulunabilrisiniz, benim gibi öneri isteyecek arkadaşlarda vardır böyle bir konu bulamadım. İki tane arasında kaldım.

Wireless Headset (PS3)

Jabra BT2080

Sony kulaklığı bildiğiniz pahalı jebraya oranla, 40tl fark sanırım napmak lazım?
Birde tek kulak olduğundan oyundan aldığımız ses zevki azalıyormu? sonuçta oyun içi sesler tek bir kulağa işitilmekte?
Yada bunumu alsam kablolu ama

Stereo Gaming Headset CP-PRO

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.269
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 11.640 (Bu ay: 197)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.