Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37463747374837493750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ₯

İşlemci şarj olmuyor, pil şarj oluyor.

İlave bir bilgi vereyim. Hızlı şarj teknolojisi bataryayı % 60'a kadar hızlı şarj ediyor ve sonrasında bataryayı daha fazla aşındırmamak için şarj işlemi yavaşlıyor. Bataryayı hızlı şarj yoluyla %100'e kadar doldurmak çok zararlı oluyor. Acil şarj gerektiren durumlarda ise şarj işlemi %60'a kadar yapılması daha uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    Eğer doğru bir şekilde hesapliyorsa bende mart nisan gibi aldim , %85 cıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

One plusın ederi o kadar değil benim gözümde. S7 edgeden çok çok daha ucuza olmalıydı ki alinabilsin. 1400 ederi var benim gözümde. Ayrıca kameralsrinda ois yok.

S7 edge spariş vediğim arkadaşım biraz vakit alabilir dedi gelmesi, yarı fiyatına almaya kalkışınca da böyle oluyor bekliyoruz, one plus 5 önermişti istemiyorum dedim, huawei p10 plus önerdi şimdi de, nasıl telefon acaba?
  • Okaliptys kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım Huawei yorum yapamam. Sevdiğiniz cihazı alın derim ben. İşlemci gücü zaten 2bin TL üstü cihazlarda birbirine yakın geriye kamera ve yazılımsal kolaylıklar kalıyor. Karar sizin ama. Geçen sene yurtdışı s7 edge 2bine almıştım

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Cok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar son attığım yazılımdan sonra telefonun alttaki ışıkları geç sönmeye başladı?bunun bir süresi mi var varsa nerden yapılıyor.vede sizde de durum aynı mı

arkadaşlar soruma cevap.alttaki ışıklı tuşlar geç sönüyor var mı bir ayarı vs
  • duyguluboy kullanıcısına yanıt
    custom rom degilse ayni sönmesi gerek animasyonlarla alakali olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

custom rom degilse ayni sönmesi gerek animasyonlarla alakali olabilirmi

üzerinde gelen yazılım.en son küçük güncellemeyi yaptıktan sonra oldu bu
  • duyguluboy kullanıcısına yanıt
    Galaxy button lights uygulamasını yükle.istediğin şekilde ayarlayabilirsin

• celebic kullanıcısına yanıt
    Malesef ikiside ayni gun belediye çöplüğüne gitti kotu bir tecrübe oldu spigen den uzak duruyorum artik

• Dostum o zaman ben huawei p10 plus alayım, edge yi çok beğeniyorum tasarımı çok güzel de ekran flimleri, kırılmaz camlar olmuyor anladığım kadarıyla, cizikler de haliyle oluyor ekranda, önlemleri nasıl alıyorsunuz bilgilendirseniz sevinirim, bu arada hiç easyHome uygulamasını kullanan varmı?, nasıl kullanışlımı?, basmadan home tuşuna dokunarak açılıyor sanırım.
  • Okaliptys kullanıcısına yanıt
    Edge ekran cidden çok hoş duruyor telefonda fakat bazi konularda zorlanabiliniyor örneğin ekran filmi ve kilif konusunda. Ekran filmi olarak uzerinde B harfi olan bir marka var onun kadar guzeli denk gelmedi su ana kadar kalkma derdi hiç yok denecek kadar az. Bir diğer sorunsa ekran filmi varken kılıf kullanmak neredeyse mümkün değil kastirip kenarları kaldırıyor.

• Arkadaşlarwww.dartoriginals.com sitesinden alis veris yapan varmi kapaklar cok kaliteli ve oturması tam deniliyor yorumlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: ALySmith

Malesef ikiside ayni gun belediye çöplüğüne gitti kotu bir tecrübe oldu spigen den uzak duruyorum artik

Kullanmakta olduğum Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear kılıftan kılıftan oldukça memnunum. Oldum olası ekran koruyucuları sevememişimdir ancak bu kılıfla ekran koruyucuya pek ihtiyaç kalmıyor, ekran her durumda yüzeye temas etmiyor.

Eşimin C7 telefonuna Aliexpress'ten tpu film alıp, uyguladım. Şu anda ekranda film olduğunu anlayamazsınız. Tamam S7 Edge kıvrımlı ekran ama C7 de tam düz ekran değil. Bir edge ekran olmasa bile hafiften kıvrımlı bir ekranı var. Uygulama videosu ile yapıştırırsanız 1 tane hava kabarcığı kalmıyor.

https://www.aliexpress.com/store/product/Full-Cover-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S7-Edge-TPU-Not-Tempered-Glass-Flat-Coverage-Curved/1561131_32615789813.html?spm=2114.12010612.0.0.30ab7b24fiT3qv

• samsung edge s6 s7 s8 kırılan camlarınızın değşimini yapabilirizwww.samsungedgeuzmanı.com
  • ekran değişim fiyatları samsung yetkili servislerinde gayet uygun fiyata yapılıyor artık. ekteki resimden samsung yetkili servis fiyatlarına bakabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Bu nasıl birşey acaba?, hiç kullanan oldumu, işe yarar mı acaba, arkaya bir de spigen kılıf ile hiç sorun kalmaz gibi görünüyor
    https://www.youtube.com/watch?v=V8IRlz5Gcnk
    https://www.ebay.com/itm/302094119090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okaliptys -- 18 Ekim 2017; 15:31:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

ekran değişim fiyatları samsung yetkili servislerinde gayet uygun fiyata yapılıyor artık. ekteki resimden samsung yetkili servis fiyatlarına bakabilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

daha bugün samsung servisi 900 lira fiyat çekti. sitelerinde 650 lira yazıyor dediğimde ilk defa ben söylemişim gibi davrandılar ve 900 lira olduğunu idda ettiler. kazık mı yiyoruz samsung servisleri tarafından

• cakitay C kullanıcısına yanıt
    muhtemelen öyle başka servise bakın. samsung sitesinde cep telefonları için servislerin adresleri var. bu konuda bile 1-1.5 ay once 650'ye yaptıranlar vardı.

http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100601

• S7 ve S7 Edge için Ekim ayı güvenlik yaması Hollanda'da yayınlanmış.

• 
Sayfa: önceki 37463747374837493750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.