Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
94.046
Cevap
548
Favori
3.140.572
Tıklama
Giriş
    16208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Orijinalden alıntı: ozd87

arkadaşlar benimki ingiltere rom yükü direk odin ile türkiye yüklesem sıkıntı olur mu volte falan çalışır mı

bende aynı soruyu sordum sağolsun arkadaşlar cevapladılar. Bende de İngiltere Rom kurulu ve Türkiye CSC mevcut. Bu Türkiye CSC ile beraber gene Odin le güncel Rom Sammobile'a düşünce indirip kuracağız.
    Yani bizim gibi beklemeden Android 7 ye diğer ülke romları ile geçiş yapanlar sammobile'a Türkiye romunun düşmesini bekleyeceğiz.

Eğer CSC kodunuz TUR ise türkiye andoid 6 yı dosyadaki normal csc si ile yükleyin otadan 7 yi güncelleme alabilirsiniz.

merhaba android 6 da hangi romu yüklememiz lazım yani kod olarak ben bir tane yükledim ama batman romu çıktı.

Oda güncelleme alıyor ama biraz geç alıyormuş CSC kodu OJV olanı hemen alıyor.
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: Arian61

quote:

quote:

Farklı ulke csc koduna sahip telefonların odin ile android 7 ye geçebilmesi için ne yapılması gerekir?

Cihaza bağlı sizin cihaz s7 edge ise Tur romuna bile geçebilirsiniz.

Cihaz düz s7 csc kodu almanya ne yapılması gerekir?

İngiltere BTU romuna geçin hocam hızlı güncelleme veriyorlar.

Denedim başarılı olamadım. Home_csc de mı sıkıntı çıktı acaba cscyi ne yapmam gerekir?

• Binbaşı
    1150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Yinede bir anormallik var,sizde zaten android 6 nın son sürümü yüklü değil.Rootlu olabilirmi telefonunuz acaba.Birde geliştirici seçeneklerinden hata ayıklamayı aktif hale getirip smart switch ile bağlanıp deneyiniz en azından türkiye 6 son sürüme güncellerse otadan alabilirsiniz yada dediğim gibi samfirm ile indirip direk yükleyin

Hocam SmartSwitch programını kurdum Cihazınızın yazılımı güncel PH6(TUR) yazıyor.Altında Model adı,android sürümü vs. onlar yazıyor.
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    8572 Mesaj
    Valla 10 Numara olmus guncelleme...Ozellikle Telefonun perdormansin da Ciddi bir artis soz konusu...

Bunun disin da Klavye hassasiyeti,yani arama ekrani, bildirim cubugu vs 10 numara olmus..

Tek takildigim otomatik ekran parlakligini eskiden bildirim cubugu uzerinden tek tikla acip kapatabiliyorduk..Simdi goremedim...

Batarya performansi olarak henuz yeni yukledik ancak Android cok az enerji tuketiyor..

Kamera cok sade ve kullanisli olmus..Cekim hizi olarak ucmus cihaz..Milisaniyeler yani..

Ekran cozunurlugu FullHD yeterli gibi..Rahatsiz etmiyor goruntu kalitesi bakimindan..

Uygulamalar da biraz degismis Mesela Mackolik uygulamasi Tam ekran olmus..

Always On Display bildirimler geliyor artik simge olarak..Whatsapp-Mesajlar-Arama vs..Ancak simge olarak gozukuyor, simgeye cift tikladigimiz da aciliyor uygulama..

Video izlerken parlakligi ve sesi ekrandan ayarliyoruz..Sol taraf parlaklik-sag taraf ses..Yukari asagiya , Parmaginizla dokunarak hizli bir sekilde calisiyor..

Wi-fi cekim ve hizi sikintisiz...Turkcell VoLTE calisiyor..

Dikkat ettigim diger konu gorusme ses kalitesi..Muazzam sekilde artmis ses kalitesi...

Guzel olmus 7.0..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 13 Şubat 2017; 11:28:18 >

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    Güncelleme yapan arkadaşlardan bol bol screen beklemekteyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mahoretti

tavsiye olarak ne önerirsiniz ? 6 da fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra mı 7 ye geçmeyi yoksa hiç fanteziye gerek yok OTA dan yüklemeyi başlatmayımı....

Bekleyin hocam bir kac gun yorumlara göre gecersiniz yeni sürüme

|
    |

|
    |

parlakligi tek tikla acmak istiyorsaniz, iki tikla acilan parlaklik kisminda sag tarafta asagi ok isareti var. oradan ikinci secenegi isaretleyerek tek tiki aktif edebilirsiniz.
    |
    |
    Backstreet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S7
  • Binbaşı
    1358 Mesaj

Güncellemeyi yapın telefonda kasma donma yavaşlama olursa format atarsınız. Güncellemeden önce yedekleme yapın her ihtimale karşı.

|
    |
    mahoretti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Diablo 3 alican35#2228
  • Yarbay
    10117 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Farklı ulke csc koduna sahip telefonların odin ile android 7 ye geçebilmesi için ne yapılması gerekir?

Cihaza bağlı sizin cihaz s7 edge ise Tur romuna bile geçebilirsiniz.

Cihaz düz s7 csc kodu almanya ne yapılması gerekir?

İngiltere BTU romuna geçin hocam hızlı güncelleme veriyorlar.

Denedim başarılı olamadım. Home_csc de mı sıkıntı çıktı acaba cscyi ne yapmam gerekir?

Hocam BTU rom var ya onun içinde kendi csc dosyaları var siz isminde "home" yazmayan csc dosyasını odine gösterip temiz kurulum yaparsanız direk ingiltere romuna geçersiniz. Bu işlemi yapmadan evvel yedek alın ama herşey silinecek.

• Binbaşı
    1813 Mesaj
    quote:

Ooooooo Konu çoşmuş

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1597448/0f17032c-0aef-4f16-b6ed-c92d0eabd3e8.jpg

Sammobile ve updato'da link yok henüz. Samfirm'e baktım gelmiş bende indiriyorum şimdi biraz sonra ilk sayfayı da güncelleyeceğim.

Soruları olan varsa bu mesajı alıntılayıp sorabilir.

hocam merhaba. benim telefon bae partalel yani. bana güncelleme gelmedi. TR ile aynı andamı gelecek.

• Binbaşı
    1132 Mesaj

Sunucularını güncellemiş olabilirler.

|
    |
    ohen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim cihaza nezaman gelir güncelleme yada nereden takip edebilirim acaba teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

quote:

Ooooooo Konu çoşmuş

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1597448/0f17032c-0aef-4f16-b6ed-c92d0eabd3e8.jpg

Sammobile ve updato'da link yok henüz. Samfirm'e baktım gelmiş bende indiriyorum şimdi biraz sonra ilk sayfayı da güncelleyeceğim.

Soruları olan varsa bu mesajı alıntılayıp sorabilir.

hocam merhaba. benim telefon bae partalel yani. bana güncelleme gelmedi. TR ile aynı andamı gelecek.

Hayır ülkeniz ithal edildiği ülkede ne zaman yayınlanırsa o zaman güncelleme size de gelir.

• Yarbay
    10117 Mesaj

Samsung Mısır ofisi ile iletişime geçin.
    |
    |
    esevetnov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Merhaba Benimde s7 edge var. Az önce güncelleme ekranına girdim ve oradan bu 1290 mb lık güncellemeyi indir dedim. Sizlerin bu yaptığı komplex işlemlerden pek anlamıyorum ama benim yaptığımla arada ne fark var acaba.
    |
    |
    Arkadaşlar 7.0 da ekran kapalıyken bildirim gelince ekran acılıp bildirimleri satır halinde göremiyecekmiydik. Yani iphone daki gibi örneğin mail gelince ekranın otomatik açılıp ekranın kilit ekranında bildirim içeriğini ilk satırının gorunmesi.Normal SMS Mesajlarda oluyor bu sadece
    |
    |

Başarılı...
    |
    |
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.