Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27842785278627872788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Darısı Android 7.1.2'nin başına hocam o da mayıs haziran gibi çıkar yüksek ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar yazılım güncelemesi aldı telefon ama sorun şu sd karttı biçimlendirmek istiyor ama içi dolu biçimlendirmeden devam edemiyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: birbirey

Cruso adada tek başına çok zaman geçirmişsin anlaşılan sen. Firmanın verdiği güncellemeyi almak cihazı garanti dışı bırakır mı hiç, ilahi cruso

Bu ney adam yazmış ana sayfaya,

İNGİLTERE BTU ROMUNU TUR CSC İLE YÜKLEYENLERİN GARANTİYİ BOZMADAN TÜRKİYE ANDROID 7.0 ROMUNA GEÇME REHBERİ

Yalnızlık zor ayrıca dün bi tane zenci geldi onu eğitiyorum şimdi,

Adamlar ülke ülke işletim sistemi çıkarıyorlar komedi gibi, Ne bilim aklı başında bir versiyonun olur onu günceller durursun bazı telefonlara şu güncelleme bazılarına bu güncelle bilmem ne saçma sapalak işler,

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Evet, 7.0 Türkiye romları.
  • Arkadaşlar galaxy labs olmadıgını söylemiştiniz, ben telefonu sıfırlamadan n7 kurdum şimdi sıfırlıyacaktım anca telefonun hala galaxy labsdaki bütün uygulamalar ana ekranda modunda devam ettiğini farkettim
  • Usta dün gece bir kaç soru sormuştum ama uykum geldiği için rom indirmeden yattım.

Dünde belirttiğim gibi benim csc kenya olarak gözüküyor.
    Telefonum sm-930f galaxy s7 ve ben buna türkiye romu kurmak istiyorum ama sizin verdiğiniz csc değiştirme linkine baktım ve orada bu yöntem sadece s7 edge için geçerli yazıyor.Benim telefon edge değil düz s7 bu durumda ben csc değişememmi? Yani türkiye romu kuramam mı ben?
  • samfirmden indiridim, şuan cihaz açılıyor bakalım bu haberlerde olam %10 pil fiyaskosunu düzeltmişlermi
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte bugün istanbuldayız yarın ingiltere cambirdge'de öteki gün kenya'da haftaya maldivlerde 1 ay sonra fransada. Ülke ülke geziyoruz

• F@ruk F kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya ekledim teşekkür ederim çabanız için.

• Parmak izi okuyucusu süper olmuş uçuyor gerçekten de

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    Rootsuz malesef hocam düz S7 için bir yöntem yok. CSC'si multi olmayan ülkelerin romlarını sorunsuz kurabilirsiniz ama.

• 7.0 geldiğine göre 7.1.1 beklemeye başlayal7m Eve geçince BTU dan TR ye döneyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Rootsuz malesef hocam düz S7 için bir yöntem yok. CSC'si multi olmayan ülkelerin romlarını sorunsuz kurabilirsiniz ama.

Yapma ya Tam romun yarısı inmişti boşa bekledim desenize neyse sağlık olsun ozaman download işlemini iptal edip tekrardan başka bir ülkenin romunu kurayım .

Peki bana şarjı en iyi gidecek ülkenin romu hangisidir sizce söylermisiniz. ingiltereyimi kurayım ?
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler açıklamalar için. Sadece videodaki ses açma ve ileri geri sarma hep vardı. Bir de hocam temanız nedir acaba.

• quote:

Ich habe eine Marke frei S7 Edge, die ich von MediaMarkt gekauft
    13:04
    Herr, vielen Dank für die ausführliche Beschreibung. Ich helfe Ihnen gerne weiter.
    13:05
    Wann kann ich erwarten update für andorid nougat?
    Gibt es ein genaues Datum für die Aktualisierung?
    Wir sind bestrebt, Software-Updates so schnell wie möglich zur Verfügung zu stellen, zu konkreten Termine für Updates können wir keine Aussage treffen.
    13:06
    Gibt es keine erwarteten Termine?
    13:06
    Soweit ich weiß Vodafone Deutschland hat das Update herausgegeben
    13:07
    Nein, genaue Termine können wir nicht nennen.
    13:07
    Aktuell sind befinden wir uns noch in der Prüfung der Sicherheit des neuen Updates und sobald wir damit fertig sind, stellen wir das Update unseren Kunden natürlich so schnell wie möglich zur Verfügung. Einen genauen Termin kann Ich Ihnen daher leider nicht mitteilen.
    13:08
    Was ist der Unterschied zwischen einer Vodafone S7 und einer Marke frei ein?
    13:08
    Da gibt es keinen Unterschied, Herr. Sobald wir mit der Überprüfung fertig sind, stellen wir es unseren Kunden zur Verfügung.
    13:09
    Haben Sie sonst noch eine technische Anfrage?
    13:09
    Ich habe keine technische Frage. Die einzige Sache ist, dass jeder freut sich auf das Update so schnell wie möglich zu bekommen.
    13:10
    Danke schön!
    13:10

Samsung Almanya'da alınan telefonlar için sorular vardı. Bende Samsung Almanya canlı destek ile yukarıdaki yazışmayı yaptım. Almanca bilenler için orijinali yukarıdaki gibidir.

Kısaca özetlemek gerekirse Almanya Mediamrkt'dan aldığım S7 Edge için ne zaman güncelleme geleceğini sordum. Güvenlik kontrollerinin devam ettiğini ancak kesin bir tarih veremeyeceklerini belirtiyor Almanlar o sıkıcı konuşmaları ile :)

Yaklaşık bir tarih verip veremeyeceklerini sorduğumda ise böyle birşeyin mümkün olmadığını güvenlik kontrolü biter bitmez müşterileri için güncellemeyi yayınlayacaklarını ilettiler.

Arkasından Vodafone Germany için güncelleme yayınlandı fakat operatör bağımsız olanlar için gelmedi bu iki telefon arasındaki fark nedir dediğimde ise hiç bir farkın olamadığını teknik bir sorum olup olmadığını sordular. Ben de teknik bir sorum yok ancak herkes güncellemeyi bekliyor tek olay bu tarzı bir cevap verip teşekkür ettim.

Bakalım Almanlar ne zaman gönderecek güncellemeyi :)

• Banka uygulamalarinda bir sorun cikiyormu tekrar aktivasyon gibi guncellemeyi uygulayinca???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rehberde varsayılan kaydetme yöntemi cihaz görünüyor. Onu gmail olarak değiştirmek istiyorum. Nereden yapıyoruz onu?
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    İngiltere iyidir hocam

• Nougat gelmiş yaa ben hala uyuyom. Hemen indireyim arkaplanda 😎

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    Kuveyt ve ziraat sıkıntı çıkarmadı.Çıkaracaklarını da sanmıyorum .

• 
Sayfa: önceki 27842785278627872788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.