Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27872788278927902791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben telefonu tamamen boşlattım. ileri de otan dan gelen güncellemeleri de almak istiyorum. home csc ile mi kurmam lazım yoksa csc_ojv diye yazan ile mi ?
  • Arkadaşlar hızlı kablolu şarj ayarını bulabilrn görebilen var mı ? Zira 6.0.1 de istediğimiz gibi hızlı sarjı açıp kapatabiliyoduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marineer kullanıcısına yanıt
    Samsung accountunuz varsa sitesine girip oradan cihazimin kilidini aç yolunu deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

Galaxy Lab yok..!
    Tüm uygulamaları ana ekranda göstermek için Ana ekrandayken ekran üzerine basılı tutun. Ardından Aşağıdaki "ana ekran ayarları'na tıklayın. Oradan "Ana ekran içeriği" ardından "Tüm Uygulamaları ana ekranda göster" seçeneğine tıklayarak Tüm uygulamaları ana ekranda tutabilirsiniz.
    Uygulama çekmecesinden kurtuluyordu. Iphone gibi oluyor yani.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Bende ana ekran ayarları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Arkadaşlar Umman'dan gelen S7 EDGE var. Onu almak istiyorum. Ancak bu telefon türkiyedeki S7 edgeler ile aynımıdır. Farklı olan özellikleri varmıdır. İnternet veya başka konularda sıkıntı yaşarmıyım. Güncelleme alırmı. Bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim.

pasaport kayiitlii ise sorun olmaz

Yan internet sıkıntısız çeker ve sıkıntısız güncelleme alırım öyle mi?

aynen ama rom root atılmışa güncelleme almaz

rom root atılmamış temiz bir cihaz ise tel hangi ülkeninse güncellemeyi ozaman alırsın

tr ye android7 geldi bana gelmedi çunki benim tel paralel ithalat iran yazılımı var iran ile güncelleme alacağım

• vay arkadas ALmanya ya gelmedi (o2 kullanicisiyim) adamlar isi saglama aliyor heralde,
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Çok soru sordum biliyorum ama bi sorum daha var smart switch le yedekleme yapınca geri yüklediğimiz de sıfırlama öncesi gibi program vs her şey aynı mı olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

Galaxy Lab yok..!
    Tüm uygulamaları ana ekranda göstermek için Ana ekrandayken ekran üzerine basılı tutun. Ardından Aşağıdaki "ana ekran ayarları'na tıklayın. Oradan "Ana ekran içeriği" ardından "Tüm Uygulamaları ana ekranda göster" seçeneğine tıklayarak Tüm uygulamaları ana ekranda tutabilirsiniz.
    Uygulama çekmecesinden kurtuluyordu. Iphone gibi oluyor yani.

ben yapamadım ana ekren ayarına girdiğimde çıkmıyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

ben telefonu tamamen boşlattım. ileri de otan dan gelen güncellemeleri de almak istiyorum. home csc ile mi kurmam lazım yoksa csc_ojv diye yazan ile mi ?

OJV yazanla kurun verileriniz sıfırlanacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: genncoo1

Sifirlayinca gidiyor o özellik. Ben zaten Samsung'un launcheri kullanmıyorum. Cihazda twrp varsa zip hâlinde o özelliği getiren şeyi bir Türk sitesinde buldum isterseniz linki atabilirim

Yok hocam teşekkür ederim ben anlamam öyle şeylerden n7 ye sırf buyüzden çekimserdim dayanamadım yükledim, yükleyince aynı özellik olmasına çok sevinmiştim ancak sıfırlayınca gitmesi tamamen saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: genncoo1

Sifirlayinca gidiyor o özellik. Ben zaten Samsung'un launcheri kullanmıyorum. Cihazda twrp varsa zip hâlinde o özelliği getiren şeyi bir Türk sitesinde buldum isterseniz linki atabilirim

at o zaman :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancogan

Arkadaşlar hızlı kablolu şarj ayarını bulabilrn görebilen var mı ? Zira 6.0.1 de istediğimiz gibi hızlı sarjı açıp kapatabiliyoduk.

Ayarlar-Cihaz bakımı-Pil ve yukarıdaki üç nokta

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0009

Çok soru sordum biliyorum ama bi sorum daha var smart switch le yedekleme yapınca geri yüklediğimiz de sıfırlama öncesi gibi program vs her şey aynı mı olur ?

Data dosyaları hariç sanıyorum.Ben hep genelde sıfırdan yüklerim yani smart switch hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar data dosyaları hariç tam yedekliyor diyorlar.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Benim farkettigim sorun; Adapt Sound'u aktive edersek arama sirasinda karşıdaki telefon çalarken cızırtıli bir arama tonu duyuluyor ve konuşma rahatsız edici tiz bir şekilde gerçekleşiyor. Sadece bana mi oldu bilmiyorum bi deneyin sizde.

Pilin daha hızlı bir şekilde tükendiğini belirteyim. Always On /Bluetooth falan kapalı olduğu halde hızlı gidiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

Csc ojv

• Merhaba arkadaşlar çok acil bir sorunum var.

S7 edge cihazıma az önce OTA yoluyla Nougat'ı kurdum. Telefona sorunsuzca yüklendi, yükleme ekranını da geçtim ama yaklaşık 15 dakikadır "Samsung" logosunda bekliyor ve sol tarafta mavi bildirim ışığı yanıyor. Telefonu kapatmaya çalışıyorum ama tuşlar çalışmıyor...

Çok acil telefonsuz kaldım, yardımızına ihtiyacım var...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar Umman'dan gelen S7 EDGE var. Onu almak istiyorum. Ancak bu telefon türkiyedeki S7 edgeler ile aynımıdır. Farklı olan özellikleri varmıdır. İnternet veya başka konularda sıkıntı yaşarmıyım. Güncelleme alırmı. Bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim.

pasaport kayiitlii ise sorun olmaz

Yan internet sıkıntısız çeker ve sıkıntısız güncelleme alırım öyle mi?

aynen ama rom root atılmışa güncelleme almaz

rom root atılmamış temiz bir cihaz ise tel hangi ülkeninse güncellemeyi ozaman alırsın

tr ye android7 geldi bana gelmedi çunki benim tel paralel ithalat iran yazılımı var iran ile güncelleme alacağım

Sıfır cihaz hiç kullanılmamış pasasorta işlenmiş bekliyor. Romlu olup olmadığını nasıl anlarız. Birde Umman'a güncelleme gelince bizde alacağız. Peki özellik farklılıkları olurmu TR'dekilerle. Birde 4,5 G de sıkıntı olur diyenler var sence . Kusura kalma vaktini alıyorum ama idare et cahilim bu konuda.

• F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim emeğine sağlık. Sayende hızlı şekilde indirdim.
  • grolof kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi yaptım hocam telefon sıfırlandı ve kurulduktan sonra tekrar telefon başladı. şuan kullanmaya başlayayım mı yoksa wipe filan yapmak gerekir mi tekrardan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0009

Uygulama verileri dışında oluyor. Ana ekran düzenim bile aynı oluyor. Ayarlar arama kaydı vs. Aynı oluyor.

• 
Sayfa: önceki 27872788278927902791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.