Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sebofann

Arka kamera ile siyah beyaz foto çekmenin bir yolu yok mu ya uygulama yüklemeden. Marketteki efektlerde de yok

Kamera açıkken sayfayı parmakla sol tarafa çekerseniz efect kısmından ayarlıyabilirsiniz.İndir kısmından yeni efectleri indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Hocam teşekkürler açıklamalar için. Sadece videodaki ses açma ve ileri geri sarma hep vardı. Bir de hocam temanız nedir acaba.

Buyrunuz..

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• temiz kurulum için telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Goggle sifremi de resetleyince güvenlik nedeniyle telefonun bloke oldu. 24 saat sonra tekrar deneyin diyor.

Bunun bir çözümü var mıdır? Yazılım için bu kadar bekledik, şimdi 24 saat telefonu dahi kullanamayacağım!

• Andoid 7 ile Bir guzellikte Su olmus..

Android 6'da Mesaj geldigin de, Bildirim panelinde mesaj uyarisi verirdi..Ancak parmaginizla Saga ya da sola kaydirdiginiz da mesaj silinmesine karsin, Bildirim ledin de surekli isik yanip sonerdi mesaj var diye..( Ben gordum mesaji ve bildirim panelimden sildim zaten, neden hala led yanip soner ki )

Android 7' de mesaj bildirim paneline gelip sildiginiz de, bildirim ledi yanip sonmuyor guzel olmus..

• Telefonu sıfırlamadan verileri silmeden odin programıyla sadece yükseltme şeklinde yükleme yapılabiliyo mu arkadaşlar bi yardım ???
  • Ohan kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir soru sormuştum ama anlaşılan siz de bilmiyorsunuz :D

Yurtdışında saatler farklı oluyor biraz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Marineer

temiz kurulum için telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Goggle sifremi de resetleyince güvenlik nedeniyle telefonun bloke oldu. 24 saat sonra tekrar deneyin diyor.

Bunun bir çözümü var mıdır? Yazılım için bu kadar bekledik, şimdi 24 saat telefonu dahi kullanamayacağım!

Buna ne gerek var ki ? Ben anlamıyorum arkadaş ya hiç yere kendi kendinize sıkıntı yaratıyorsunuz resmen. Birşeyle çok uğraştığınız zaman maalesef çeşitli sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Güncelleme geldi ve direkt olarak indirip kurdum, gayette temiz oldu. Soruna gelince, çözümü hakkında bilgim yok ama umarım bir an evvel çözüme ulaşırsınız.

• Arkadaslar benim mesaj bölumu boyle gorunuyor yazilar beyaz nasil duzeltebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koxalbuyuk -- 13 Şubat 2017; 13:36:6 >
  • ARKADAŞLAR GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM BANA YARDIMCI OLUN

ben bi youtube videosunda gormustum nougat 7.0 yuklu galaxy s7 nin ana sayfa ekraniyla uygulamalar ayni yerdeydi yani uygulamalar girme kisayolu yoktu ekrani kaydirarak uygulamalara ulasabiliyordu ixoami ve iphone gibi diyim bunu ayari nerden yapiliyor bi bilen varsa yardimci olsun.

Örnek Xioami gibi videoyu direk 1:03 dakikaya alin me demek istegimi anlarsiniz

https://youtu.be/883kdoxv10I

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar csc Gana bende kullanılabilir csc arasında Türkiye'de bu kodu değiştirmenin en kolay yolu nedir bu konulara çok yabancıyım.Bunun bir programı felan varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marineer

temiz kurulum için telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Goggle sifremi de resetleyince güvenlik nedeniyle telefonun bloke oldu. 24 saat sonra tekrar deneyin diyor.

Aynısı g4 varken banada olmuştu. Araştır araştır bulamadım. Mecbur 24 saat bekledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: koxalbuyuk

Arkadaslar benim mesaj bölumu boyle gorunuyor yazilar beyaz nasil duzeltebilirim ?

Samsung cloud'tan esitleme yapıyor olabilir.

• Galaxy Lab yok..!
    Tüm uygulamaları ana ekranda göstermek için Ana ekrandayken ekran üzerine basılı tutun. Ardından Aşağıdaki "ana ekran ayarları'na tıklayın. Oradan "Ana ekran içeriği" ardından "Tüm Uygulamaları ana ekranda göster" seçeneğine tıklayarak Tüm uygulamaları ana ekranda tutabilirsiniz.
    Uygulama çekmecesinden kurtuluyordu. Iphone gibi oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkose -- 13 Şubat 2017; 13:44:1 >

• Bana gelmedi csc tur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahtuysuz

ARKADAŞLAR GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM BANA YARDIMCI OLUN

ben bi youtube videosunda gormustum nougat 7.0 yuklu galaxy s7 nin ana sayfa ekraniyla uygulamalar ayni yerdeydi yani uygulamalar girme kisayolu yoktu ekrani kaydirarak uygulamalara ulasabiliyordu ixoami ve iphone gibi diyim bunu ayari nerden yapiliyor bi bilen varsa yardimci olsun.

Örnek Xioami gibi videoyu direk 1:03 dakikaya alin me demek istegimi anlarsiniz

https://youtu.be/883kdoxv10I

Ayarlar>Ekran>Kolay Mod olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0009

Telefonu sıfırlamadan verileri silmeden odin programıyla sadece yükseltme şeklinde yükleme yapılabiliyo mu arkadaşlar bi yardım ???

Home CSC ile kurarsanız verilerniz silinmez
  • Galeri uygulamasında fotoğraf önizlemeleri çok yavaş yükleniyordu SD kart hızlı olmasına rağmen. Evo+ kullanıyorum. Ciddi bir hızlanma var o konuda da.

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, kolay mod değil. Önceden galaxy labs adı altında böyle enteresan özellikler denenebiliyordu. Sanırım ya vazgeçtiler ya da unutuldu bir şekilde.

• mustafa0009 kullanıcısına yanıt
    ilk sayfadaki yöntemde sorunuzun cevabı yazıyor.

• koxalbuyuk kullanıcısına yanıt
    Varsayılan temaya dönün.

• 
Sayfa: önceki 27852786278727882789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.