Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: koraytok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23812382238323842385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun içindeki bir fonttu bu. Bir yerden indirmedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

indirim 0,59 kuruş

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=en

hooop indirdim hemen
  • Arkadaşlar benim gibi telefonun kendi mail uygulamasına hotmail hesabını ekleyemeyen birkaç kişi daha görmüştüm mesajları okurken. Ben de aynı şekilde gmail ve diğer hesapları anında ekleyebiliyor ancak hotmail'i eklemeye çalışırken "gelen sunucu ayarları kontrol ediliyor" ekranında saatlerce dönüp durmasına rağmen ekleyemiyordu.

Dün maili manuel olarak yükledim ve oldu. Yanlız bu işlemi kurcalarken yaptığım için işlem basamaklarını çok hatırlıyamıyoum. Manuel kurulumda hiçbirşeyi değiştirmedim yanlızca güvenlik tipikısmını değiştirdim, başka bir ayarı ellemedim, bunu net hatırlıyorum.

Telefonun kendi mail programını kullanmak isteyenlerin işine yarayabilir.
  • 50-60 tl ye kulak içi kulaklık tavsiyeniz varmı? Benim için dış sesi kesmesi çok önemli. Ayrıca dinlediğim müzelerin bazıları flac formatında. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: şu an kullandığım kulaklık s4 ten çıkan kulaklık. İşimi görüyodu ancak çok fazla deforme oldu :( şimdi ise, s7 den çıkan kulaklığı açtım. Sesi çok boğuk veriyor maalesef. Acil bir kulaklığa ihtiyacım var!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCANG

Pixel klavyesi, yeni 'Gboard - Google Klavyesi' de artik GPlayde

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.inputmethod.latin

apk olarak googleden pixel launcher aratin onuda kurun bambaska bir tat aliyor ama gboard klavye sarji cok yiyor birde klavye sorunlu s7 de.. bir harfi silmek istedigimde bir onceki harfi siliyor sayfayi kapatip yeniden acmak zorunda kaldim. en sonunda da klavyeyi sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servisten gelen değişim cihazları kapalı kutu mu geliyor bilgisi olan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece cihaz degisir sifir jelatinli olarak cihaz olur kutu sizin kutunuz ve aksesuarlariniz olur.. bazi durumlarda kapali jelatinli kutu ilede verebilirler ellerinde degisim icin ayrilan yedek cihaz yok ise

• beyler telefonun ekranı hafiften çizildi ekran koruyucu ile kullanmıyorum ,

1-) yapabileceğim birşey var mı çiziği kapatmak için?

2-) şimdi ekran koruyucu taksam çizik daha da mı belli olur ?
  • Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Hocam rica etsem samsung tarayıcı nun 5 sürümünü kurup gizli mod var mı bakabilir misiniz? Ben olmayacağını düşünüyorum da

• grbzgrbz kullanıcısına yanıt
    kirilmaz cam filmi cizigi kapatiyor benimde ekran kayaliklardan seke seke denize ucunca cihaz boydan boya baya bir derin cizik oldu ondan sonra cam filmi taktim suan sorunsuz tertemiz gorunuyor ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: serkann2020

kirilmaz cam filmi cizigi kapatiyor benimde ekran kayaliklardan seke seke denize ucunca cihaz boydan boya baya bir derin cizik oldu ondan sonra cam filmi taktim suan sorunsuz tertemiz gorunuyor ekran

Kardeşim hazır cevap vermişken telefonda ki blidirim ışığı hafif üst kasadan da geliyor titanium model benim ki senin telde de aynı şey mi var ? cevap verirsen sevinirim.
  • Gmail yeni mail gelince bildirim olarak alamiyorum. Bi tek bu uygulamada var bu sorun. Diger tum uygulamlarin bildirimleri geliyor. Ayarlara falan da baktim. Bildirim falan kapali degil Gmail icin. Sorun nedir bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?

??
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Su anlık nova premium aldim kullaniyorum ama bakarım ona da, önceki google klavyesi kullanışlı sevmezdim ama bu güzel olmuş kullanıyorum su an, şimdilik bir hatası da yok. Bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BCANG -- 19 Aralık 2016; 19:46:17 >
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    İMA lı konustuğundan cevap yazdım.7 mi edge mi şüpheye düşmeyin istedim.
    merak edersen ne kullanmısım bu forumun 447.sayfasında sarj ile ilgili sıkıntımı yazmıştım.geçmişte kullandığım telefonlar dan önceki mesajlarımda var. daha da eskisi M.Ö. bu site ile alakam aşagıda.

https://forum.donanimhaber.com/m_15957305/tm.htm

mesaj olarak gereksiz ve kirletecek türden olmadım bu güne kadar. DH e de paylaşim yaptığım konudaki mesaj kirliliğinde yardımcı olmadıklarından paylaşımı bırakmıştım.

Sizde gecmişte nokia asus huawei kullanan biri olarak sonucta kullandığın tecrube ettiğin cıhazlardan sonra samsung a karar vermişsiniz.belkide bu forumu okuduktan sonra geçtiniz. sizin gibi baska markalarıda kullanıp gelenler var buraya SADECE kullananlar ait bir yer değil. S7 ve ya edge m yok diye yazmam sakıncalı mı foruma?

çürüttüğün 1 tez atmadım ortaya TECRÜBE ettim de paylaştim. senin ki tez olabilir ancak; S7 bataryanın dandik çin malından çok gittiği. benim kullanma tarzıma göre bu mal da batarya iyi gitti dedim olay bu.

Tez nedir? : bilimsel yöntemde belli ön bilgilere dayanılarak, henüz kanıtlanmamış fakat mevcut bilgilerle mantıksal olarak çelişmeyen, bilimsel araştırma sürecinde doğrulanmaya çalışılan düşüncelerdir.

benimki gercekleştirilmiş bir eylemdir. S7 EDGE ye ne yükledimse ki bunda fazlası var demiştim.hız kamera vs iyi demedim tabiki s7 çinliye nal toplatır performans olarak ve bir çok konuda ama hızlı giden at ın da seyrek düşermiş tezeği.

ayrıca lenovo çin markası olabilir ama unutmayın ki motorola yı aldı ve moto z (2.500 tl) ile Türkiye de artık.Sd 820 işlemci ve mod lar ile geldi. 3400 e moto z ve 900 tl projeksiyon mod u alınabiliyor.200 tl yedek batarya da takılabiliyor.benim ilgimi çekti. sonucta benim derdim batarya. s8 i bekleyip fiyat 3500 bandında cıkarsa benim için s8 e alternatif olabilir.beklemedeyim çeng çüü malı Lenovichka kullanıcam bu arada.

sıradan 1 telefon aldık paylaşalım dedik bunun da bataryası iyimiş haa gibisinden ortamda Lenovacı oldum galiba

saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cc_man -- 19 Aralık 2016; 20:52:47 >

• grolof kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşım.

SAR değerleri ile ilgili de sizin SAV ınızı araştırdım Evet çin malı cihazlarda bu oran yüksek haklısınız bir kaç model dışında.
    ben şimdi lenovacı olarak cevap vereyim konuya hatta bununla ilgili video ve açıklamaların olduğu bir link atayım hem siz hemde merak edenlere kaynak olsun diye.

inceleme videolarında ve yazıda en düşük değer S7 EDGE modelinde 0.27 w\kg ama aynı durum S7 için farklı daha yüksek edge den. sar ile ilgili s7 ve edge modeli cıkınca bakmıştım. batarya ve sar iyi dedik aldık. dersen senin konusu gecen telefonun SAR değeri nedir:0.67 w\kg ama bu değer iphone 6 ve plus modelinden daha az.vibe p1 modelinde ise 0.835 w\kg ki bu değer pro modelinden fazla. sebebi de çift hatlı olması.
    konuyla ilgili merak edenler olursa linkler aşağıda

saygılarımla

Popüler Akıllı Telefonların Sar Değerleri video
    https://www.youtube.com/watch?v=50neeFkxpFA

Akıllı Telefonların SAR Değerleri sdn forum
    http://shiftdelete.net/populer-akilli-telefonlarin-sar-degerleri-57702

• quote:

quote:

Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?

??

Evet

• mahoretti kullanıcısına yanıt
    Hocam apk çıkarıcıdan apk alabilir misin

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Tartışmasız S7 Edge. Ben Note 5'den geçtim. Arada çok önemli batarya performansı var ve SD kart girişi büyük avantaj.
  • 
Sayfa: önceki 23812382238323842385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.