Yüzbaşı
29 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
150 bin tl ile manuel benzinli ne alınabilir arkadaşlar aklıma golf 1.0 tsi cf geliyor ,başka önerisi olan var mıdır bu fiyatlarda
Merhaba ikinci el golf 7 bakıyorum,sizce doğru seçenek hangisi,bilgisi olan yorum yapmak isteyen herkes fikrini söylerse doğru seçeneği bulabiliriz

Araçlar 1.2 tsi
oyun hala güzel hala canlı oynayanlar mesaj atabilir
bad company 2 yi tekrar yükledim e maili şifreyi girdim ama cd key zaten kullanımda diyor acaba ne yapmam gerekiyor bilen var mı ?
http://1000kitap.com Böyle bir site var goodreads gibi üyelik açıp okuduğunuz kitapları oyluyorsunuz yorumluyorsunuz ama bazı yönlerden ondan daha iyi birincisi türkçe böylece hem yerli hem yabancı kitapların yorumlarını açıkça okuyabilirsiniz ikincisi arayüzünün çok güzel olması . Siteyi incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum .Yaklaşık 40bin kitap incelemesi var sitede . Link:http://1000kitap.com/yorumlar Kısa sürede bu sitenin büyüyecektir inşallah .Şu anda 50binin altında üyesi var diye biliyorum ,maalesef düşük.
engelsiz erişim,ntv radyo podcast,maceracı insansecond cv,john green kağıttan kentler,ve ışte onu böyle kaybettim diaz,givit,privazer,qello,garanti strateji raporu
NOT:yerli malı kullanmanın ülkemiz için ne derece önemli olduğunu bildiğimden yabancı markaları ankete dahil bile etmedim,yerli kullananalım gençler yerli .
....
herkese merhaba , haruki murakaminin henüz bir kitabını okumadım ama yazar hakkında güzel şeyler duydum , ilk kitap olarak hangi eserini okumalıyım sizce ?
cevap evet ise nasıl çünkü gerçekten bıktırdılar ,birçok kişinin de sorunu olduğunu düşünüyorum bu mesajların .
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Dünyadan Futbol
Club Atlético de Madrid
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.093
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 31.818 (Bu ay: 401)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 552 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.