Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23832384238523862387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kablosuz şarj standı ile alakalı bilgi verebilecek olan var mı yarın Eminönü'nden almaya gidiyorum 60 lira orjinal Samsung hızlı şarj özelliği olan modelden satıcı ile görüştüm orjinal olduğunu içinde Fan'ın mevcut olduğunu söyledi fakat şarj adaptörü yokmuş hızlı şarj için telefonun orjinal hızlı şarj adaptörünü kullanmamız gerekiyormuş Dolayısıyla 40 liraya bir de hızlı şarj adaptörü alacağım kullananlar görüşlerini söyleyebilir mi
  • Yakın zamanda normal s7 için serviste ekran değiştiren oldu mu arkadaşlar? Ne yazık ki kutusunu yeni açtığım cihaz elime alır almaz düştü. 900 lira civarı astronomik fiyatlar duyuyorum.
  • Samsung tarayıcı 5.0 20-45 sürümü yüklü gizli mod var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neto_ kullanıcısına yanıt
    S7 Edge aldım hocam. Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar ekrana hafif aşağıdan bakınca daha net ve keskin beyazlar daha tatminkar oluyor tam karşıdan bakınca hafif sarımtirak gibi geliyor gözüme daha önce forumda bu mevzu konuşuldu mu acaba ?

.. cevap var mı ??

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten firmalar telefonlarına uyarlıyacaklar daha. Bir süre sonra sorunsuz kullanırız herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: talhas41

Arkadaslar rica etsem şu 3 kılıftan birini önerir misiniz çok kararsız kaldım. Bunlar dışında da önerebilirsiniz.Ayrıca şarjlı kılıflar zararlı mı batarya için sizce?

http://www.hepsiburada.com/spigen-galaxy-s7-edge-kilif-slim-armor-gun-metal-556cs20038-p-TELKILSGPS7EDGE04#reviews

http://www.hepsiburada.com/teleplus-samsung-galaxy-s7-edge-sarjli-kilif-5200mah-beyaz-p-TELKILPLUS99364-BE

http://www.hepsiburada.com/samsung-s7-edge-clear-view-cover-fonksiyonel-kilif-p-TELKILANAD90702353

Hocam linkini verdiğiniz kılıfların her biri ayrı amaca hizmet veriyor. Siz önce kendi içinizde ne amaçlı bir kılıf kullanmak istediğinizi belirleyin sonra karar verin.

1- Bu kılıfı ben de kullanıyorum, kaba gibi gözükebilir ama hiç te öyle göründüğü gibi değil. Koruma oranı yüksek bir kılıf. Stand çubuğu kullanıyorsanız zaten bu tercih sebebi olur, benim olduğu gibi (hatta oraya yorum bile yazmışım)

2- Vediğiniz linkte kılıf şarjlı bir kılıf. Eğer normal batarya yetmiyorsa düşünebilir ama S7 Edge'in bataryası ne olursa olsun sizin 1 günümüzü kurtaracaktır.

3- Son seçenekte verdiğiniz kılıfı Samsung'un akıllı kılıf diye lanse ettiği telefonu oldukça koruma altına alan ama telefonu tamamen kapatan bir kılıf, tercih edilebilir ama ben etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: c0mic

Beyler kablosuz şarj standı ile alakalı bilgi verebilecek olan var mı yarın Eminönü'nden almaya gidiyorum 60 lira orjinal Samsung hızlı şarj özelliği olan modelden satıcı ile görüştüm orjinal olduğunu içinde Fan'ın mevcut olduğunu söyledi fakat şarj adaptörü yokmuş hızlı şarj için telefonun orjinal hızlı şarj adaptörünü kullanmamız gerekiyormuş Dolayısıyla 40 liraya bir de hızlı şarj adaptörü alacağım kullananlar görüşlerini söyleyebilir mi

Ben 10 gündür falan kullanıyorum. Evde kullanıyorum. Akşam koyup sabah alıyorum. Yatana kadar şarj ihtiyacım olmadığı için hızlı şarjlısını almadım. S6 için çıkan orijinal olanı aldım. Biraz uzun sürüyor şarj etmesi. Şarj girişinin kullanılmaması dışında bir esprisi yok. Ama kablosuz şarj ile dolan pil kablolu ile dolandan birazcık daha fazla dayanıyor gibime geldi. Bana öyle gelmiş olması büyük ihtimal. Sonuç olarak olmasa da olurdu ama telefonun şarj girişini yıpratmamak için kullanıyorum. Memnunum.

• Bir ara Samsung Iphone'u takip ederdi ama şimdi Iphone Samsung'u takip edecek gibi görünüyor.

Gelecek yıl çıkacak olan Iphone 8 modelinin Samsung telefonlardaki gibi kıvrımlı ve oled ekranlı olacağı ve de kablosuz şarj teknolojisinin yer alacağı söylentisi okudum. Kablosuz şarjı sanırım Samsung 2 yıldır kullanıyor. Iphone, Samsung'a göre 3 sene sonra kablosuz şarj ve kıvrımlı-oled ekrana geçmiş oluyor eğer söylenti doğruysa.
  • tarif edersen tabiki. APK çıkarıcı nedir bilmiyorum.

edit: APK çıkarıcı yükledim ama gel gelelim fontu bulamıyorum içinde aratarak. Fontu nasıl bulucam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoretti -- 20 Aralık 2016; 10:18:42 >
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    GBoard da benim hoşuma gitmeyen şey Türkçe i ş harflerinin çıkmaması oldu. Tüm ayarları Türkçe yaptım ama nafile. Samsung klavye daha kullanışlı bu aşamada dolayısı ile.
  • canbazoğlu C kullanıcısına yanıt
    Ağır modda titreme yapar. Sebebi florasan yada ampullerin bizim gözlerimiz tarafından göremediğimiz yanıp sönme hızları. Normal video çekiminde kullanılan 30fps hızı bu lambaların yanıp sönme hızından daha düşük olduğu için fark edilmez. Ama ağır çekimde 50fps yi geçen hızlar lambanın fps sinden büyük olduğu için o yanıp sönmeleri bizim gözlerimizde ayırt edebilir kamera sayesinde. Gün ışığında tabi böyle bir dert yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebi-c

quote:

Arkadaslar rica etsem şu 3 kılıftan birini önerir misiniz çok kararsız kaldım. Bunlar dışında da önerebilirsiniz.Ayrıca şarjlı kılıflar zararlı mı batarya için sizce?

http://www.hepsiburada.com/spigen-galaxy-s7-edge-kilif-slim-armor-gun-metal-556cs20038-p-TELKILSGPS7EDGE04#reviews

http://www.hepsiburada.com/teleplus-samsung-galaxy-s7-edge-sarjli-kilif-5200mah-beyaz-p-TELKILPLUS99364-BE

http://www.hepsiburada.com/samsung-s7-edge-clear-view-cover-fonksiyonel-kilif-p-TELKILANAD90702353

Hocam linkini verdiğiniz kılıfların her biri ayrı amaca hizmet veriyor. Siz önce kendi içinizde ne amaçlı bir kılıf kullanmak istediğinizi belirleyin sonra karar verin.

1- Bu kılıfı ben de kullanıyorum, kaba gibi gözükebilir ama hiç te öyle göründüğü gibi değil. Koruma oranı yüksek bir kılıf. Stand çubuğu kullanıyorsanız zaten bu tercih sebebi olur, benim olduğu gibi (hatta oraya yorum bile yazmışım)

2- Vediğiniz linkte kılıf şarjlı bir kılıf. Eğer normal batarya yetmiyorsa düşünebilir ama S7 Edge'in bataryası ne olursa olsun sizin 1 günümüzü kurtaracaktır.

3- Son seçenekte verdiğiniz kılıfı Samsung'un akıllı kılıf diye lanse ettiği telefonu oldukça koruma altına alan ama telefonu tamamen kapatan bir kılıf, tercih edilebilir ama ben etmem.

Hocam şimdi Spiegen Slim gayet hoş ve koruyucu duruyor fakat cepte anahtar para fln taşıdığım için her ihtimale karşı clear view mi alsam diye arada kaldım epey de fiyat farkı var napsam ya

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

S7 Edge dış ekran kırıldı iç ekran sağlam ucuz yollu nerede yaptırabilirim ?
  • sekosan S kullanıcısına yanıt
    Maalesef cam ayrıca değiştirilemiyor. Ekran ile yapışık, ince ve kıvrımlı olduğu komple ekran değişimi gerekiyor. ortalama 1000₺ civarı parça tutuyor. Camı değiştiririz diyenlere de inanmayın.
  • 7.0 Beta 4 gelding bug fixed içeriyor 280mb .
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] yeni beta sürümü çıkmış iniyor bakalım neler var stabilite konusunda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebi-c

quote:

Hocam şimdi Spiegen Slim gayet hoş ve koruyucu duruyor fakat cepte anahtar para fln taşıdığım için her ihtimale karşı clear view mi alsam diye arada kaldım epey de fiyat farkı var napsam ya

Şarjlı kılıfı bir kere geçin derim.

Spigen slim armor harici burada rugged armor kullanan ve memnun olan arkadaşlar da var. Yanlış hatırlamıyorsan @1şahıs nickli arkadaş ta bu akıllı kılıftan kullanıyordu. Ona da danışabilirsiniz.

Ben slim armor kılıf haricinde ekran koruyucu kullanmıyorum/kullanamıyorum. Ekran koruyucu kullananların genelinde menuniyetsizlik var. Geçen bir arkadaşımın arkadaşı olan ve telefon aksesuarları satan dükkanına uğradık. O bile bu kıvrımlı ekranlara ekran koruyucunun çok randımanlı olmadığını söyledi. Şimdi senin telefona takarım 1 hafta sonra geri gelirsin deyince ben de taktırmadım.

Bu sebeple aynı cebe anahtarlık, bozuk para vs koymamaya dikkat etmek lazım.

@1şahıs

• quote:

Orijinalden alıntı: sekosan

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

S7 Edge dış ekran kırıldı iç ekran sağlam ucuz yollu nerede yaptırabilirim ?

Geçmiş olsun...

Cam GG4 olduğu için çizilmeye dayanıklı olduğu kadar kırılmaya da bir o kadar müsait. Ekran göze hoş geliyor ama son derece kırılgan. Kılıfsız kullanmak son derece riskli.
  • 
Sayfa: önceki 23832384238523862387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.