Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (2384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23822383238423852386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben duz s7 kullaniyorum hocam bende bir sorun yok ama edge kullanan biri cvb verirse daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cc_man kullanıcısına yanıt
    imali konustugum birsey yok.. siz kalkip s7 yada edge alacaklara diyorsunuz ki bataryasi berbat onu alacagina lenovo al.. bunu neye gore soyluyorsunuz kendinizin yasadigi bir soruna gore.. bende diyorum ki lenovodaki 5000 mah o bataryadan daha iyi performansi benim s7 veriyor ve kullanim surelerimi ekledim daha onceki sayfalarda.. ve ekliyorum s7 ve edge senin onerdigin cihazdan 1000 gomlek daha ustun.. arti ekliyorum lenovo p1 proya 600 tl nin ustu cok 1500 tl ona vermek cope atmakla es deger.. git bir fakirin aylik ihtiyacini karsila 1500 tl yi lenovoya verecek kadar zenginsen.. ben cope 1500 tl verecek kadar zengin degilim.. s7 yada edge alamiyorsam lenovo p1 prodan 30 kat daha ustun ozelliklerde 5000 mah li samsung alir yillarca sorunsuz kullanirim.. kendi yasadiginiz bir sorundan oturu edge almayin s7 almayin soyle boyle lenovo alin demek sacmaliktan baska birsey degildir...

• üç gün önce s6 edge yerine s7 verdiler kapalı kutu...
  • Burda reklamını görüp nova launcher yükledim ama hoşuma gitmedi kaldırdım fakat telefonda açılışta ve bazı durumlarda başlatıcı seç diyor touchwiz arzy ve yanında touchwiz kolay başlangıç diye, daha önce böyle bir saçmalık yoktu telefonda normal açılıyordu, bu durumu nasıl eski haline getirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 19 Aralık 2016; 22:15:25 >
  • serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşekkürler Serkan bey,ben de bugün üzülmüştüm nasıl çizildi bu,nasıl düzltilir falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar s7 edge ki bildirim ışığı hafif üst kasadan da yansıyor sizde ki telefonlarda da durum aynı mı acaba ?

Aynı durum bende de var dert edilecek bir durum değil. Bende ki sorun ekran cami ile kasanın birleşim noktasından sızıyor.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Creative ep630

• Arkadaşlar s7 edge için bestskinsever den falan sipariş geçecek varsa haberleşelim ya da öneri yapacağınız bir ürün var mı? İlk çıkan spigen ürünü kullanıyorum ve kenarlarından kalktığı için toz doldu hep. Telefonu çok çirkin gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 20 Aralık 2016; 10:38:26 >
  • grbzgrbz kullanıcısına yanıt
    rica ederim iciniz rahat olsun kirilmaz cam dan sonra gorunmeyecek o cizikler

• serkann2020 S kullanıcısına yanıt
    Önerebileceginiz, kırılmaz cam markası varmı, dokunmatige etkisi nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ice_burkay -- 19 Aralık 2016; 22:32:26 >
  • ben gittim normal telefoncudan normal birsey aldim yanlarda bosluk kaldi tam kapatmiyor.. dokunmatige olumsuz etkisini daha gormedim.. aliexpress ten tam kaplayani 3 dolar gibi bi fiyata bulmak mumkun tabi bekleyecek vaktiniz varsa.. aliexpress te 3 dolara satilan kirilmaz cam i burda 70 tl dediler.. denizlide yasiyorum

• Arkadaşlar bugün S7 edge aldım fakat daha şarja takmadım.Önce size danışmak istedim.Kaç saat şarj edeyim yüzde kaç olsun vs. yardımcı olabilir misiniz?
  • Değişimden sıfır S7 Edge cihazım geldi satmak istiyorum kapalı kutu 18 garantisi devam ediyor nedir şuan piyasası kaça gider sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekrana hafif aşağıdan bakınca daha net ve keskin beyazlar daha tatminkar oluyor tam karşıdan bakınca hafif sarımtirak gibi geliyor gözüme daha önce forumda bu mevzu konuşuldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoOne42

quote:

Orijinalden alıntı: Without You Here

Kaç tane soru sordum kaynadı gitti, kavga ederken sayfalarca yazı yazıyorsunuz, küçük bir problem var sanıyorum, sizlerde kontrol ederseniz sevinirim. Kameranın ağır çekim modunda,fluorescent ışık altında titreme yapıyor mu yapmıyor mu? Gören, test eden cevaplayan herkese teşekkürler.

Florasan altında yapıyor kardeşim titreme. denedim şimdi tirr tir titriyor :)

S7 edge şu an oda ışığında ağır çekimde modunda tir tir titreme yapıyor bazı arkadaşlar florasandan demiş ama odada led ampul var bir ay kadar önce dışarıda yaptım gayet netti. Normal videoda sıkıntı yok ama ağır çekimde var bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim .

Birde ince ekran koruyucu taktım 0.2 mm ince kılıf yanlardan dokunarak kalkma yapıyor ekran koruyucu olarak favori ürünleriniz neler ?

• canbazoğlu C kullanıcısına yanıt
    LED lerin titreme yapmayacağını kim söyledi ki. Şehir şebekesi saniyede 50 kere titriyor zaten. Kullandığınız lambada DC olsa bile doğrultmaç devresi düzgün değilse o titrer ama siz fark etmezsiniz. Odanın ışığını değiştirin ama telefon için değil kendi sağlığınız için değiştirin.

• talhas41 T kullanıcısına yanıt
    İyice bitirmeden kullan ve pil ayarlarından hızlı şarjı kapat. Şarj azalınca şarja tak ve telefonu şarj esnasında acil bir durum olmadıkça kullanma 2 saat sonra bildirim ledi yeşil yanar o zaman şarjdan çıkarabilirsin. İlk 5 şarjı özellikle düzenli doldurup birmeye çalış, pil yarımken doldurma veya yarıda şarjı kesme.

• Teşekkür ederim elimde bir tasarruflu Led daha var masa lambama da Led taktım iyi aydınlatsın diye.

• Ayarlarda ara'ya 'varsa' yazin varsayilan uygulamalar a tıklayın, ana ekran touchwiz i seçin.

• Arkadaslar elimde linkteki arka cam koruyucudan var iki tanesi 20 ye veriyorum

http://s.aliexpress.com/qIVRNZ3M
  • 
Sayfa: önceki 23822383238423852386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.