Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Free WiLL

quote:

Orijinalden alıntı: ertantana

Kutusunda acilmamis audio dock isteyenler pm atsin.fiyat:350 tl

millet 160 tl ye satamıyor kutusu açılmamış hem de 2. el bölümüne bakabilirsiniz

Cok da onemli degil satilirsa satilir satilmazsa kullanilir.herkes istedigi fiyati yazmakta ozgurdur sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

su an hala satılıyor beyaz tükendi siyah renk 2099 tl ye satışta turkcell mağazada...

Online satış için mi diyorsunuz? Değilse nerede mevcut acaba?
  • su an hiçbir yerde yoktur ilk turkcell satıcak online almazsan timlerde de cok yakın zamanda satışa çıkar ama su an ancak online alabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

su an hiçbir yerde yoktur ilk turkcell satıcak online almazsan timlerde de cok yakın zamanda satışa çıkar ama su an ancak online alabilirsin...

Teşekkür ederim ilginiz için online alırsam nakit alabiliyormuyum vede beyyaz acaba kac güne gelir tahmininiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juneight41

ayrıca spigen neo hybrid'i alabileceğim biyer tavsiye edebilir msnz?

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-neo-hybrid.html

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-screen-protector-glas-tr-slim-premium-tempered-glass.html

Bu iki ürünü 120 Tl'ye aldım.
    İsteyen olursahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-samsung-galaxy-s4-orjinal-spigen-kilif-124465765/detay linkindeki halit beyle irtibat kurabilir. İlgili bir arkadaş.
    Ben takarken ekran koruyucuyu kırdım, kargosu karşılığı yeniledi sağolsun

• bonusa 12 taksit yapıyor ben World ile tek slip aldım...bonusa da peşin vermiyordu illa ki taksit diyordu 14 mayısta sipariş verdik ama hala dağıtıma çıkmadı bugun itibari ile dağıtılacaktı ama gecikme yasanmıs bu da samsung tan kaynaklanıyormuş bekliycez artık...
  • geçmiş olsun düşme olayı şanssızlık olmuş.genellikle telefon firmaları yeni çıkan amiral gemilerinde müşteri memnuniyetine önem veriyorlar bence değiştirirler. değiştirmezlerse tekrar yazın konuya.
  • Akbank var bende fish onun için kartla alamıyorum nakitte olmuyor bir yerdende gidip alamıyorum ne yapacağım bilmiyorum umarım telefonunuz en yakın surede ulasır elınıze
  • quote:

telefonum siyah s4 10 mayıs faturalı hepsiburadadan alınma tabi elime 13 mayısta geçti ayrı konu neyse ilk açtğmda farketmedim snra snra heralde tozdan gözüme çarptı ahizenin 2 mm üzerinde çerçeveyle cam arasında tırnak girecek kadar bi açıklık var camın altına toz kaçması faln söz konusu değil ayrıca ne reset atması ne cızırtı ne de pillle ilgili bi sıkıntım yok şuan için memnunum telefondan sizce yine de servise vermeli miyim?

Ayni olay bendede mevcut ama hic dert etmiyorum hatta sorun oldugunuda dusunmuyorum sende dert etme bence

• timlere geldiğinde alırsın sende hatta belki diğer dağıtıcılarda getirir ve 2099 dan daha iyi bi fiyata alırsın...
  • Kaç aydır bekliyorum kim bilir ne zaman gelicek bu hafta alabilseydim çok iyi olurdu ama maalesef olmuyor zaten beyaz renkte tükenmiş acaba ne zaman gelir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

telefonum siyah s4 10 mayıs faturalı hepsiburadadan alınma tabi elime 13 mayısta geçti ayrı konu neyse ilk açtğmda farketmedim snra snra heralde tozdan gözüme çarptı ahizenin 2 mm üzerinde çerçeveyle cam arasında tırnak girecek kadar bi açıklık var camın altına toz kaçması faln söz konusu değil ayrıca ne reset atması ne cızırtı ne de pillle ilgili bi sıkıntım yok şuan için memnunum telefondan sizce yine de servise vermeli miyim?

Ayni olay bendede mevcut ama hic dert etmiyorum hatta sorun oldugunuda dusunmuyorum sende dert etme bence

doğrudur hocam da ilerde dert açmaz umarım başımıza

• quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

arkadaşlar konuyu başından beridir takip ediyorum. s4 almayı istemiyor değilim ancak kimi arkadaşlarda kameranın açılma sorunu, pil seviyesinin birden düşmesi ve aşırı ısınma durumları, reset atma olayı olmuş.

bu herkeste oluyor mu? yani s4 stabil değil mi şuanda? xperia z ile bunun arasında kaldım, s4 birçok yönden çok önde bir telefon, ama çok arada kaldım.

Hocam çıktığı günden beri kulanıyorum telefonu aceleden piyasaya sürdükleri belli fakat bu sorunlar zamanla gidecektir.Z veyaz S4 derseniz kesinşille ama kesinlikle S4 alın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdrk

quote:

arkadaşlar konuyu başından beridir takip ediyorum. s4 almayı istemiyor değilim ancak kimi arkadaşlarda kameranın açılma sorunu, pil seviyesinin birden düşmesi ve aşırı ısınma durumları, reset atma olayı olmuş.

bu herkeste oluyor mu? yani s4 stabil değil mi şuanda? xperia z ile bunun arasında kaldım, s4 birçok yönden çok önde bir telefon, ama çok arada kaldım.

Hocam çıktığı günden beri kulanıyorum telefonu aceleden piyasaya sürdükleri belli fakat bu sorunlar zamanla gidecektir.Z veyaz S4 derseniz kesinşille ama kesinlikle S4 alın hocam

Merhabalar 32 gb lık almak ıstıyorum fakat tukenmıs ve alamıyorum beklesem kac gune gelir onuda bilmiyorum telefonu kullanan bırı olarak sıze sorum su acaba ben telefonu aldıktan sonra hafıza kartı kullansam ne gıbı bır problem veya eksıklık oluyor.Sızce alayım mı 16lıgı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

quote:

doğrudur hocam da ilerde dert açmaz umarım başımıza

Acmaz sanmam acarsada iki sene garantisi var garanti kosullari ilk gun icinde son gun icinde. Ayni nede olsa kullanci hatasi olmasi imkansiz birsey

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdrk

quote:

Hocam ben de z ile s4 arasında kalmıştım ama inan telefonu eline alıp 5 dakika kurcaladigin zaman pişman olmayacaksın

• Arkadaslar size birsey sorucam is yerinde bi arkadasta da s4 var ama arkasinda fabrika kore yaziyor bende ki cin ama onda snapdragon var benim octa islemci varkindan dolayi mi bu sekilde yoksa fabrika farki mi inceledik onun tlf biraz daha iyi iscilik olarak boya falan sizce neden boyle ayrica pil konusjnda sikintiliyim cok cabuk bitiyor hatta bir fotograf cektim pil yoneticisinin yardimci olacak yada aciklama yapacak varsa sevinirim

• ARKADAŞLAR LÜTFEN OBJEKTİF OLARAK BİRİ CEVAP VEREBİLİR Mİ?

S4 alacağım fakat 32 gb lık olan turkcellde beyaz tukenmıs (beyaz alacagım) ve magazalarada 1 aya gelir diyorlar kaç aydır beklıyorum zaten ve sunu sormak ıstıyorum 16 gb alıp hafıza kartı alırsam ne gıbı bır eksıklık olacak ? Farkı nedır ? Telefon olaylarından pek anlamadıgım ıcın ogrenmem gerek bunu lutfen bılgılı bır arkadas cevaplayabılır mı? 16 gb al dermısınız?
  • Arkadaşlar biraz foto çekip koyun lütfen... Hem gündüz hem gece,hem az ışıklı ortam falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguenn

ARKADAŞLAR LÜTFEN OBJEKTİF OLARAK BİRİ CEVAP VEREBİLİR Mİ?

S4 alacağım fakat 32 gb lık olan turkcellde beyaz tukenmıs (beyaz alacagım) ve magazalarada 1 aya gelir diyorlar kaç aydır beklıyorum zaten ve sunu sormak ıstıyorum 16 gb alıp hafıza kartı alırsam ne gıbı bır eksıklık olacak ? Farkı nedır ? Telefon olaylarından pek anlamadıgım ıcın ogrenmem gerek bunu lutfen bılgılı bır arkadas cevaplayabılır mı? 16 gb al dermısınız?

Kardesim bi fark olmaz bende 16 lik aldim 32 gd sandisk ultra ile kullaniyorum 48 gb oldu ama sistem 8 yedigi icin suan 38 gb xivari kullqniyorum h3mde 6 gb karim var canavar gibi en azindan haricci hafiza kartin olur cikartip fotograf makinasi yada baska cihazla kullanabilirsin

• 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.