Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

Orijinalden alıntı: penguenn

quote:

quote:

ARKADAŞLAR LÜTFEN OBJEKTİF OLARAK BİRİ CEVAP VEREBİLİR Mİ?

S4 alacağım fakat 32 gb lık olan turkcellde beyaz tukenmıs (beyaz alacagım) ve magazalarada 1 aya gelir diyorlar kaç aydır beklıyorum zaten ve sunu sormak ıstıyorum 16 gb alıp hafıza kartı alırsam ne gıbı bır eksıklık olacak ? Farkı nedır ? Telefon olaylarından pek anlamadıgım ıcın ogrenmem gerek bunu lutfen bılgılı bır arkadas cevaplayabılır mı? 16 gb al dermısınız?

16GB da kullanıcıya ayrılan kısım çok az hafıza kartı takarak müzik ve fotoğraflarınızı oraya atabilirsiniz ama 3 tane büyük uygulama yükleseniz telefon dolar. Maalesef uygulamalar root olmadan sd carda atılamıyor

Hocam android ilk defa kullanacağım onun için o kadar kararsızım ki o kadar büyük uygulama yüklermiyim ne yaparım kestiremiyorum sizce bekleyeyim mi?Telefonu aldıgım zaman uzun bir süre onu kullanacagım onun ıcın iyi karar vermem gerek.Fakat beklemekten cidden çok yoruldum artık bir fikir verin

bence bekleyin ya da alın root yapın, yani o kadar yerle olmaz bence

Hemde nasıl zor Acaba sizde hangi uygulamalar yüklü ne kadar boş alanınız var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

MC4-dead trigger-real racing-most w.-GTA-batman bittiiii telafon hafızası geçmiş olsun oldu bana. 32 gb alın yeni alacaklar biraz sabır.. ben sattım kurtuldum 16 lıktan.

Merhaba bende alacagımda acaba nıye boyle dediniz mesela hangi uygulamalar varda doldu tecrübenizi paylaşırmısınız

kardeşim bu yazdığım oyunların boyutu 1.5-2 gb 3-4 tanesini yüklesen zaten doldurursun hafızayı ama sen yukarıda yazmışsın watsup t.run tarzı boyutu 30mb-40mb uygulamaları yüklersen fazlasıyla yeter 8 gb.Ben şuan htc one kullanıyorum 32 gb hafıza çok ideal hiç düşünmüyorsun istediğini yükle. Ama s4 bekliyorum timlere gelince kapıcam siyahtan bi 32lik.

• Arkadaslar kilit ekranindaki yaziyi (hayatiniza eslik eder) degistirebiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

16 gb lık s4 ü sattım htc one aldım fakat 32 gb s4 alıcam timlere geldiği anda. Biraz zarara uğrattı bu durum ama 16 gb yetmiyor zaten 8 gb kullanabiliyorsun 3 tane sağlam oyun yükleyince hafıza doluyor.Hafıza kartı 64 gb olsa ne yazar sadece resim müzik video atabiliyorsun. Bi kaç arkadaş rootlayıp atabilirsin demiş bilmeyenler konuşmasın yanlış yönlendirme oluyor. Hafıza kartına attığın oyunu OYNAYAMAZSIN ve ye uygulamayı ÇALIŞTIRAMAZSIN tekrar telefon hafızasına aktarmanız gerekir. Oyun uygulama çok kullanmayan arkadaşlara 8 gb yeter.Tam tersi bir durumda benim gibi satarsınız telefonu. Yeni alacaklar sabretsin biraz 32 gb için.

Hocam peki bu timlere ne zaman gelecek yine 1 ay beklicekmiyiz telefona ihtiyacım var ve beklemekte yordu ninja fruit tumple run photoshop gibi uygulamalar indiricem bunlar çok tutarmı yer ne dersınız hala 32 mı dıyorsunuz yoksa?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ARKADAŞLAR LÜTFEN OBJEKTİF OLARAK BİRİ CEVAP VEREBİLİR Mİ?

S4 alacağım fakat 32 gb lık olan turkcellde beyaz tukenmıs (beyaz alacagım) ve magazalarada 1 aya gelir diyorlar kaç aydır beklıyorum zaten ve sunu sormak ıstıyorum 16 gb alıp hafıza kartı alırsam ne gıbı bır eksıklık olacak ? Farkı nedır ? Telefon olaylarından pek anlamadıgım ıcın ogrenmem gerek bunu lutfen bılgılı bır arkadas cevaplayabılır mı? 16 gb al dermısınız?

16GB da kullanıcıya ayrılan kısım çok az hafıza kartı takarak müzik ve fotoğraflarınızı oraya atabilirsiniz ama 3 tane büyük uygulama yükleseniz telefon dolar. Maalesef uygulamalar root olmadan sd carda atılamıyor

Hocam android ilk defa kullanacağım onun için o kadar kararsızım ki o kadar büyük uygulama yüklermiyim ne yaparım kestiremiyorum sizce bekleyeyim mi?Telefonu aldıgım zaman uzun bir süre onu kullanacagım onun ıcın iyi karar vermem gerek.Fakat beklemekten cidden çok yoruldum artık bir fikir verin

bence bekleyin ya da alın root yapın, yani o kadar yerle olmaz bence

Hemde nasıl zor Acaba sizde hangi uygulamalar yüklü ne kadar boş alanınız var

bende s3 var, 16GB rootsuz şu an bayağı uygulama var modern combat 4, asphalt 7, dead trigger, gta vice city, nfs most wanted ve diğer ufak oyunlarla facebook,twitter vb. dolmadı daha hafıza şu an telefonun ekranı kırık sigortada ne zaman gelir bilmiyorum bende alıp kendim yaptırıcam en sonunda

edit:alttakiyle aynı anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDenis -- 21 Mayıs 2013; 19:27:55 >

• arkadaşlar buyrun slow motion kayıt 8 kat daha yavaşlatılmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlito83

Arkadaslar kilit ekranindaki yaziyi (hayatiniza eslik eder) degistirebiliyormuyuz

Evet . Ayarlar > Cihazım > Ekranı Kilitle > Kilit Ekranı Widgetları > Kişisel Mesajı Düzenle var :D
  • hocam nasıl öyle bir şey yok uygulaması var gayet kolay taşıyıp oynuyorsun ben kendim denedim @umut_1981
  • arkadaşlar şarj ederken ısınma sorunu var mı sizlerde
  • Bu konuya ne oldu? Çok sönük kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextare

arkadaşlar şarj ederken ısınma sorunu var mı sizlerde

Hayır ısınma sorunu yok . Ama Akıllı duraklatma çalışmıyor . Sizde öyle bir sorun var mı ?
  • quote:

quote:

16 gb lık s4 ü sattım htc one aldım fakat 32 gb s4 alıcam timlere geldiği anda. Biraz zarara uğrattı bu durum ama 16 gb yetmiyor zaten 8 gb kullanabiliyorsun 3 tane sağlam oyun yükleyince hafıza doluyor.Hafıza kartı 64 gb olsa ne yazar sadece resim müzik video atabiliyorsun. Bi kaç arkadaş rootlayıp atabilirsin demiş bilmeyenler konuşmasın yanlış yönlendirme oluyor. Hafıza kartına attığın oyunu OYNAYAMAZSIN ve ye uygulamayı ÇALIŞTIRAMAZSIN tekrar telefon hafızasına aktarmanız gerekir. Oyun uygulama çok kullanmayan arkadaşlara 8 gb yeter.Tam tersi bir durumda benim gibi satarsınız telefonu. Yeni alacaklar sabretsin biraz 32 gb için.

Hocam peki bu timlere ne zaman gelecek yine 1 ay beklicekmiyiz telefona ihtiyacım var ve beklemekte yordu ninja fruit tumple run photoshop gibi uygulamalar indiricem bunlar çok tutarmı yer ne dersınız hala 32 mı dıyorsunuz yoksa?

dün konuştum mağazayla 1hafta içinde gelir dedi.(bahçeşehir) belki şehir merkezlerinde daha erken başlar satışı.Senin sabırsızlığını anlayabiliyorum şu an bir an önce kavuşmak istiyorsun telefona ama ben tecrübelediğim için bu durumu sakinim şimdi bekliyorum çıksın diye. Dediğin uygulamalarla da yetineceksen sana yeter 8 gb karar senin.

• quote:

hocam nasıl öyle bir şey yok uygulaması var gayet kolay taşıyıp oynuyorsun ben kendim denedim @umut_1981

taşıyıp oynuyorsun işte yazmışsın her seferinde taşımak koyuyor onu demek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Şu ana kadar hep üst seviye cihazlar kullandım hemen hemen kullanmadığım model yoktur.Şarzı en uzun giden telefon şimdiye kadar S4 oldu 1 gün 4 saati gördüm note2-note-s3-iphone5-4S-4-One vs vs hepsi 19-20 saat gidiyordu full kullanımda 1 günü gördüm s4 te..

hocam nasıl o rakama ulaştınız ben en fazla 10 saate ulaştım. zahmet olmazsa ayrıntılı açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

quote:

quote:

Arkadaslar size birsey sorucam is yerinde bi arkadasta da s4 var ama arkasinda fabrika kore yaziyor bende ki cin ama onda snapdragon var benim octa islemci varkindan dolayi mi bu sekilde yoksa fabrika farki mi inceledik onun tlf biraz daha iyi iscilik olarak boya falan sizce neden boyle ayrica pil konusjnda sikintiliyim cok cabuk bitiyor hatta bir fotograf cektim pil yoneticisinin yardimci olacak yada aciklama yapacak varsa sevinirim

Bana yardimci olucak yok mu kullananlarda pil durumu nedir bakabilirmisiniz

Bu sorular cok mu zordu cvp veren yok 30 dk tqkip ediyorum sadece konu hafiza 16gb mı 32gb muhabbeti :))

Bencede sonuk hala millet 16 32 pesinde tlf kullanan kimseye yardim yok 16 alirsin sonra hafiza karti alirsin yetmezse foto muzik film videolarini ihtiyacina gore hafiza kartina atarsin tlf hafizasinida magaza uygulamalari ile kullanirsin yok dersen beklersin 32 gelince alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

hocam nasıl öyle bir şey yok uygulaması var gayet kolay taşıyıp oynuyorsun ben kendim denedim @umut_1981

taşıyıp oynuyorsun işte yazmışsın her seferinde taşımak koyuyor onu demek istiyorum.

he anladım
  • quote:

quote:

Arkadaslar size birsey sorucam is yerinde bi arkadasta da s4 var ama arkasinda fabrika kore yaziyor bende ki cin ama onda snapdragon var benim octa islemci varkindan dolayi mi bu sekilde yoksa fabrika farki mi inceledik onun tlf biraz daha iyi iscilik olarak boya falan sizce neden boyle ayrica pil konusjnda sikintiliyim cok cabuk bitiyor hatta bir fotograf cektim pil yoneticisinin yardimci olacak yada aciklama yapacak varsa sevinirim

Bana yardimci olucak yok mu kullananlarda pil durumu nedir bakabilirmisiniz

Bendekide made in vietnam... Pilin üzerinde de made in Korea yazıyor.
    Ancak pil bir gün gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdas61topal

quote:

Orijinalden alıntı: dextare

arkadaşlar şarj ederken ısınma sorunu var mı sizlerde

Hayır ısınma sorunu yok . Ama Akıllı duraklatma çalışmıyor . Sizde öyle bir sorun var mı ?

akıllı duraklatma çalışıyor ben herhangi bir sorun yok onda
  • http://www.teknored.com/Urun/SAMSUNG-Galaxy-S4-i9500-Cep-Telefonu-pmu16708.html

Paralel ithalat. Delta bilgisayar mış. Havale 1489 TL.
  • 32 gb olanlar illa Turkcell de mi satılacak? Teknosaya falan gelmez mi ? Şuan varmıdır Turkcell de?
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.