E

Yüzbaşı
10 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba psn den gta5 için aldığım köpekbalığı kartı para çekildiği halde oyun içinde gözükmüyor oyunu kapatıp açtım ps kapatıp açtım ama sorun düzelmedi bunun çözümü nedir müşteri hizmetleri malum saatleri var mail attım dönüş yok ne yapmam gerek bilen varsa yardımcı olabilir mi
Merhaba arkadaşlar Bu ürünü hyperx cloud II amazon'dan sipariş verip aldım 680tl ye geldi PS4 için kullanacağım sizce doğru mu yaptın aldıktan sonra iyi mi kötü yaptım insanın içinde birşeyler oluyor ama 1 haftadır araştırıyorum içinden çıkamadım buna karar verdim içinizde bu ürünü PS4 ile kullanan varmı sizce nasıl tercih

Arkadaşlar PS4 için kulaklık alacağım ama kaç gündür bakıyorum bir türlü hangi marka hangi ürün 7.1 destekli bulamadim bana kullanan varsa öneri yapabilir mi acil yardimcilarinizi bekliyorum bu arada kendi kulaklığıni beğenmiyorum farklı sağlam marka olursa sevinirim

Fiyat :500- 750 arasi
ps4 de kutulu türkiyeden alınmış gta5 vardı sattım şuan Türkiye PSN den oyunu digital olarak tekrar aldım ama save dosyaları oldugu halde 0 kurulum yapıyor nasıl yapmam gerekiyor save dosyalarını nasıl yüklerim şimdiden teşekkürler
01.10.2016 tarihinde istinye aztek bilişim den alınmıştır
fatura yok garanti belgesi vardır ürünü alacak kişi ile alınan yerı arayıp garanti teyidi yapabiliriz
ürün kutulu aksesuarları tam şekilde sorunsuzdur

istanbul içi elden satıyorum

fiyat:500 tl

arkadaşlar az önce ps4 de oyun oynarken ses bir anda gitti ama herşey çalışıyor z906 dan bahsedıyorum ses ortada duruyordu ayrıca tv actım ama ondada ses yok yani sorun z906 da 2 optik kablo ile hem ps4 e hemde tv ye baglı ama 2kablo 2 giriş olmasına ragmen ses yok ne olmuş olabilir dedıgım gibi herşey düzgün çalışıyor ama ses yok
arkadaşlar kulaklık alıcam ama arada kaldım baya zormuş seçim yapmak yardımcı olursanız sevinirim bluetooth ile kablolu şeçeneklerim şunlar

iphone 6s plus ile kullanılacak
bluetooth seçeneklerim

b&o h5
jabra sport rox
jabra sport coach
jaybird x2

kablolu seçenekleri

sennheiser momentum ıei
audio technica cks77x
shure se-215
rha ma750i
beats tour2
Arkadaşlar şuan ps4'e geçiş yaptıgım için origin hesabım boşta satabılırmıyım bf3,bf4,fifa15,the crew oyunları var hatırladıgım yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var icloud da 3.3gb 850 fotoğrafım var ama telefona atarken 216 tane atıyor gerisi yüklenmiyor nasıl yapabilirim allah rızası için yardım edin
Avea dan almıs oldugum 128 gb 6 plus telefonun faturası 3128 tl ama taahhutlu bana 36 ay 4114 tl ye gelıyor faturada gercek tutar yazmıyor bunun sebebı nedır sızce arastırmalımıyım cunku daha oncede aldıgım 16 gb plus gercek tutarında yazılmıstı taahutlu sekılde hakkımı aramalımıyım
Hakkında
Meslek: elektronik
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
audi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 603
İkinci El Bölümü Mesajları: 191
Konularının görüntülenme sayısı: 26.276 (Bu ay: 171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.