Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen Slim Armor = 72 TL @ Turkcell Kanyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

neden olduğu önemli direk bir problem değil bu birkaç gün izle nedensiz yere yapmaya devam ederse yüklediğin bir uygulama yapıyordur.

yardımların için sağol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xphoid

Spigen Slim Armor = 72 TL @ Turkcell Kanyon

teşekkürler hocam size birşey sormak istiyorum. Telefonun camı Gorilla Glass 3, bu camı korumak için cama jelatin koymak ne kadar mantıklı ?
  • bilmem bende var mesela :D
  • Bugün saat 3 sularında emektar Galaxy S2'ye hüzünle veda edip büyük abisini almış bulunmaktayım. Yurtdışı olarak aldım, IMEI falan sorun çıkartmazsa umarım sıkıntısız kullanacağım.
  • quote:

bilmem bende var mesela :D

hangi jelatini taktınız herhangi birini mi yoksa adı felan var mı ? Birde ekrana dokununca cam hissi veriyormu yoksa plastiğe dokunuyormuş hissi mi veriyor ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

Arkadaşlar allah rızası için şu uygulamaları yada oyunları direk hafıza kartına kurma olayını adam akıllı başaran ve anlatabilecek birisi varmı?

@hayyaatt konuma bakmanı öneririm... ;)

ama direk kurmak diye birşey yok...

DEĞERLİ Hocam baktım baktım.
    Hatta aldığım ilk günü cihazı,senin konudan gereken root CWM işlemlerini yapmaya çalıştım.Biliyorsun.
    Konuda anlattığın hafıza kartına taşıma işlemlerinide yaptım ama bu sefer iyice karıştı.Taşıdığım uygulama ve oyunlar çalışmadı.
    Sonra hepsini aynı yerine geri alem dedim bu sefer dosya konumlarını karıştırdım,karmna karışık oldu,En sonundada Komple format atmak zorunda kaldım CWM den.Bu sefer Anlaşılan ne var ne yoksa silmişim telden,Temizlikten sonra Tel açılmadı.Naapem tekra CWM den VANAMLİTE roomu Flaşladım derken sürec uzadı gitti.Şimdi tertemiz sıfır yine en başa döndüm anlıcan.
    Oyüzden kesin bir sonuç arıyorum bu konu ile ilgili

• walla ne diyim... kesin sonuç... daha başka nasıl kesinleşir bilemedim
  • walla markasını filan bilmiyorum... direk telefonu alırken Turkcell'de olan jelatin'i aldım... saydam... varlığı ile yokluğu belli değil (görüntü olarak)... e dokundun mu hali ile plastiğe dokunuyorsun... yapcak bişi yok :D
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar allah rızası için şu uygulamaları yada oyunları direk hafıza kartına kurma olayını adam akıllı başaran ve anlatabilecek birisi varmı?

@hayyaatt konuma bakmanı öneririm... ;)

ama direk kurmak diye birşey yok...

DEĞERLİ Hocam baktım baktım.
    Hatta aldığım ilk günü cihazı,senin konudan gereken root CWM işlemlerini yapmaya çalıştım.Biliyorsun.
    Konuda anlattığın hafıza kartına taşıma işlemlerinide yaptım ama bu sefer iyice karıştı.Taşıdığım uygulama ve oyunlar çalışmadı.
    Sonra hepsini aynı yerine geri alem dedim bu sefer dosya konumlarını karıştırdım,karmna karışık oldu,En sonundada Komple format atmak zorunda kaldım CWM den.Bu sefer Anlaşılan ne var ne yoksa silmişim telden,Temizlikten sonra Tel açılmadı.Naapem tekra CWM den VANAMLİTE roomu Flaşladım derken sürec uzadı gitti.Şimdi tertemiz sıfır yine en başa döndüm anlıcan.
    Oyüzden kesin bir sonuç arıyorum bu konu ile ilgili

dostum zor bir şey değil sadece arkadaş biraz yüzeysel anlatmış pc bilgisi orta düzeydedir insanlar diye dikkat edeceğin şey yolu düzgün ayarlamak örnek vermek gerekirse real racing 3 ü kurdun diyelim folder mount u açıyorsun ve + tuşuna basıyorsun name bölümüne istediğini yazabilirsin ama ben genelde uygulama adlarını yazıyorum. sourge bölümünden oyunun kurulu olduğu dizini seçeceksin ama ana kurulum dizini olacak misal bende /storage/emulated/0/android/data/com.ea.games.r3_row olarak geçiyor bunu seçiyorsun daha sonra destination bölümünü seçmeden önce uygulamayı arka plana al ve dosya yöneticisini çalıştır.hafıza kartının içine gir ve Android isimli klasör oluştur (bunun nedeni bahsettiğin herşey karıştı önlemi için. oyun yoluna baktığımız da bir de data isminde klasör var açtığımız android klasörünün içine girip daha sonra data isminde bir klasör daha açıyoruz. en son aşama olarak ise oyunumuzun kurulu olduğu dosyanın ismi neymiş "com.ea.games.r3_row" şimdi data içine girip com.ea.games.r3_row isimli bir dosya oluşturuyoruz daha sonra tekrar folder mount isimli uygulamaya gelip destination bölümünden /extsdcar/Android/data/com.ea.games.r3_row isimli klasörümüzü gösteriyoruz veonayı veriyoruz. yazılım hafıza kartına uygulamayı taşıma başlayacaktır. Dosya boyutuna hafıza kartının hızına ve dosya sayısını göre bu süre uzuyabilir haberin olsun. Bildirim çubuğundan süreci takip edebilirsin. uygulama taşıma işlemi bittiğinde ataç işaretini tıklayacaksın yeşil renge döncek ve işlem tamamlanmış olacak anlattığım olay her ne kadar uzun gibi görünse de alıştıktan sonra bir kaç saniyelik bir işlem Dediğim ana dizinleri mutlaka oluşturun örnek vermek gerekirse sygic isimli uygulama android içinde değil ana dizinde aura isimli klasörde yer alıyor siz hafıza kartına aura isimli klasör oluşturup bu yolu göstereceksiniz. İşin mantığını anlatabildiysem ne mutlu bana
    Not: cihazı yeniden başlatırsan bazen mount ettiği halde yol göstermeyebilir yazılımın içine girip ataçları aktif yapın bu kadar

• arkadaşlar konuyu başından beridir takip ediyorum. s4 almayı istemiyor değilim ancak kimi arkadaşlarda kameranın açılma sorunu, pil seviyesinin birden düşmesi ve aşırı ısınma durumları, reset atma olayı olmuş.

bu herkeste oluyor mu? yani s4 stabil değil mi şuanda? xperia z ile bunun arasında kaldım, s4 birçok yönden çok önde bir telefon, ama çok arada kaldım.
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle s4 alan arkadaşlara hayırlı olsun ben de bu güzel cihaza sahibim yalnız aklıma takılan bir durum var o da şu samsung apps e giremiyorum bağlantı kurulamadı diyor wireless de açık acaba nerede sorun. Sizde de aynı problem var mı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

arkadaşlar konuyu başından beridir takip ediyorum. s4 almayı istemiyor değilim ancak kimi arkadaşlarda kameranın açılma sorunu, pil seviyesinin birden düşmesi ve aşırı ısınma durumları, reset atma olayı olmuş.

bu herkeste oluyor mu? yani s4 stabil değil mi şuanda? xperia z ile bunun arasında kaldım, s4 birçok yönden çok önde bir telefon, ama çok arada kaldım.

ben bi sorunla karşılaşmadım en fazla 46 dereceyi gördüm zaten burada hava 41 derece normal yani abarttıkları gibi yok eli yakıyormuş olayı yok pil de şöyle bir saçmalık var %60 a kadar hızlı bir düşüş var sonra yerinden kımıldamıyor sanırım ölçme ile ilgili tutarsızlık var. Aldığımdan beri kamera 1 kere restledi onda da arka planda 11 adet oyun ve bi o kadar uygulama açık kalmış hoş yeni yama çıktı kamerayla dün arkadaşıma uyguladım şu anda bir sıkıntısı yok z alan arkadaşlarımın pek memnun kalmadığını belirtmek isterim özellikle sanal tuşlardan çok şikayetçiler

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Amazondan aldığım sgp neo hybrid kilif geldi. Gerçekten çok hoş bir kılıf.

kardeşimden amazonda verdiğimmiz siparişler kredi kartı falan güvenli sitemi çok duydumda da birde kaç günde geldi eline bende sipariş vermeye düşünüoyrumda ?

10 günde geldi.

Peki kapaktan memnunmusun kalitesi nasio taktiginda tuslara basarken zorlanma var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

1670 tl ye internetten bir mağazadan galaxy s4 buldum. yorumlara bakılırsada müşteriler problem yaşamamış.

arada nerdeyse 300 tl fark var. sizce böyle ucuz mağazadan internetten alışveriş yapmak risk midir

Ben aldim turkiye icin uretilmis,imei kaydi yapilmis, tamamen sorunsuz

gonlume su serptiniz tesekkurler

Rica ederim. Hocam world kampanyasından da faydalandım 100 tl de ordan kazancım oldu. Geçen salı siparişini verdim, çarşamba kargoya verdiler ama kargo gecikmesinden dolayı cuma elime geçti, yinede oldukça hızlı sayılır. Reklama girmesin diye dükkan ismini yazmıyorum ama istersenis özelden yazabilirim, aynı yerden almayı tercih edebilirsiniz.

bi mesaj atin bna hocam inceleyim marketi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kamerada sorun var güncelleştirme bekliyoruz. Pil'de bir sorun yok işlem gücü gerektiren bir uygulama çalıştırırsan birden düşer normal. Aşırı ısınma da yine yüksek işlem gücü gerektiren uygulamalarda olur günlük kullanımda fotoğraf çekmekle internette dolaşmakla filn olmuyor. Olsa bile bu bir problem değil bence laptoplarımız da ısınıyor..cihazlar hızlandıkça ısı artışı olur hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

arkadaşlar konuyu başından beridir takip ediyorum. s4 almayı istemiyor değilim ancak kimi arkadaşlarda kameranın açılma sorunu, pil seviyesinin birden düşmesi ve aşırı ısınma durumları, reset atma olayı olmuş.

ben bi sorunla karşılaşmadım en fazla 46 dereceyi gördüm zaten burada hava 41 derece normal yani abarttıkları gibi yok eli yakıyormuş olayı yok pil de şöyle bir saçmalık var %60 a kadar hızlı bir düşüş var sonra yerinden kımıldamıyor sanırım ölçme ile ilgili tutarsızlık var. Aldığımdan beri kamera 1 kere restledi onda da arka planda 11 adet oyun ve bi o kadar uygulama açık kalmış hoş yeni yama çıktı kamerayla dün arkadaşıma uyguladım şu anda bir sıkıntısı yok z alan arkadaşlarımın pek memnun kalmadığını belirtmek isterim özellikle sanal tuşlardan çok şikayetçiler

xz nin tasarımı hoşuma gidiyor ama o sanal tuş olayı beni çok geriyor :))

gönlüm s4 ten yana, ama arkadaş böyle telefon yapıp da son kullanıcıya sunulan yazılımın böyle olması hiç hoş değil. bir sürü para sonuçta bedavaya almıyoruz ki. işin ilginç kısmı s4 çıkmadan önce ısınma konusunu samsung çözdü deniyordu. gerçi ben oyun zaten oynayan biri değilim, en fazla kullandığım internet olur. ha onda da ısınmaz mı ısınır, ama yanmaz heralde :))

şu akıllı telefonlarda ısınmıyor olarak bir ben optimus g kullandım. oyunda çok zorlarsanız eh işte ısınıyor cihaz. ama tekrardan g modeline de dönmek istemiyorum artık. ilerleyen günlerde samsung güncellemelerine devam ederse ben de s4 alacağım. ama xperia z modelinin fiyatı daha da düşerse işi zora sokar :))

• "derinsel" anlattığın için teşekkür ederim...
  • quote:

walla markasını filan bilmiyorum... direk telefonu alırken Turkcell'de olan jelatin'i aldım... saydam... varlığı ile yokluğu belli değil (görüntü olarak)... e dokundun mu hali ile plastiğe dokunuyorsun... yapcak bişi yok :D

peki hocam teşekkürler
  • derinsel, yüzeysel anlatmaya ek olarak bir de hiçbir şey paylaşmamak var... aslında bu da bir çözüm... düşünmek gerek...
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.