Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4741. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47394740474147424743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BATYUS

arkadaşlar aliexpres den anakart aldım gayet güzel ve çalışıyor fakat bu sefer imei problemi çıktı ve değiştiremiyorum bloke oldu telefon nasıl yaparız imei değişimini bilen varmı?

Benim arkadaş hallediyor lakin nerede oturuyorsun, ben kocaeli gebze tarafındayım
  • Herkese iyi akşamlar S7 Edge telefonumu servise veriyorum,maul eski emektarı çekmecemden çıkardım 4.1.2 JB yüklü tavsiye edebileceğiniz çok fazla batarya harcamayan stabil ROM tavsiyesi istiyorum,Odin'den flaşlayayım.
  • Taçsız kral S2:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba
    uzun zaman sonra emektarı çekmeceden çıkardım. Lineageos yükledim. ( android 7.1.2 )
    rom gerçek manada çok stabil ve akıcı. s2 sonrası iphonea geçmiştim. androidi özlemişim onu anladım. Kişiselleştirme olanakları çok farklı gerçekten de. Hala kullanan varsa lineageos tavsiye ederim.
  • Bende uzunn bir s2 kullanımından (6 sene )sonra note 8 e geçiş yaptım dün itibari ile . 2011 de ilk çıktığında almıştım2 defa usb soketini değişytirdim . 1 defa anakartını değiştirdim. aliexpresten aldım. 4ay sonra kapandı. 20 tlye açtırdım anakartı 60 tlye almıştım. Bütün cyanogen ve lineageos sürümlerini denedim.batarya performansı çok kötüydü.2 defa 3500 + kapaklı bataryadan aldım.öule öyle idare ettim.piy dosyası ile hafızayı 4 gb yaptım . Benim için çok efsane bir cihazdır.inşallah note 8 de onun gibi uzun ömürlü olur. Hadin eyvallah

• Stok 4.1 sürümlü Jelly Bean yetersiz geliyor. 7,1 lineago vs atmak istiyorum. Cihaza root attım fakat en son 7 sene evvel bir huawei cihaza rom vs atıyordum. Bu kadar sene sonra hala daha CWM, ODIN vs duruyor gözüküyor.

Aktif kullanıp da ROM atma konusunda bana yardımcı olabilecek varmıdır?

Bu arada Galaxy SII hala ekranı ile 2018'de beni benden alıyor. Bu kadar canlı ve güzel renklere sahip bir panele sahip olması inanılmaz. 7 senelik bir cihaz için çok başarılı bir paneli var. Bildiğim kadarıyla Samsung bir tek bu model de pentile olmayan Super Amoled PLUS kullanmıştı. Bu cihazdan sonra çıkan s3 ve note2'nin ekranları berbattı. Kendim Note 3 neo kullandım 3,5 sene, o cihazında renkleri bundan kötüydü. 2 ay evvel Galaxy s7 EDGE aldık kardeşime, açıkçası onunda ekranı beni tatmin etmedi.
  • Vay be reis telefon.

• Hala kullananların olması beni mutlu etti az kahrımı çekmedi.Hala çalışır durumda :)

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Rom atamadıysanız yardımcı olabilirim. Uzun kullanımlarım sonucu cm10 s2 için en iyi rom olduğunu görmüştüm. Ama siz başka bir rom beğendiyseniz onu kurun tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Psiklojik bence yoksa S7 ekraniyla S2 yi karsilastirmak... ne bileyim.

• imei sorununu halledebilsem kullanmaya devam edeceğim ama halledemiyorum bi türlü :(
  • quote:

imei sorununu halledebilsem kullanmaya devam edeceğim ama halledemiyorum bi türlü :(

Kardeşim telefonun arka kısmında bataryanın altında yazan imei telefoncuya diyeceksin abi bu orjinal bunua burdaki imeiyi at diye o zaman yapar ben 25 tl vermiştim

• cellim96 C kullanıcısına yanıt
    hmm telefon eski diye hiç sormadım heralde uğraşmazlar diye :) artı bunda çin romu yüklü bi türlü TR yada başka bir rom yükleyemiyorum neden bilen varmı?Odin hata veriyor
  • quote:

hmm telefon eski diye hiç sormadım heralde uğraşmazlar diye :) artı bunda çin romu yüklü bi türlü TR yada başka bir rom yükleyemiyorum neden bilen varmı?Odin hata veriyor

Bende çinden almıştım anakartı. Hangi sürümle geldi.Hangi sürümü yüklemeye çalışıyorsun. Hangi hatayı alıyorsun

• 2. El 950 tl ye G5 var, almak isteyen pm.

•  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

ben türkiye için olan romu yüklemek istedim olmuyor , ispanya denedim olmuyor telefon açılıp kapanırken şöyle bişey yazıyor "china unicom"

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

odin ise bu şekilde kalıyor
  • Beyler, babamın teli sıfırlamanın zamanı gelmiş hard reset atmak istiyorum nasıl yapabilirim? Bir de root var sıfırlayınca ne olur superuser uygulamasını tekrar yükleyip aynen devam mı edeceğiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu kullanan kalmadı galiba forum ölmüş..

• Root varken sıfırlama yaparsanız telefon bootlopa düşer sakın yapmayın. Şu an hatırlayamıyorum ama xda da stock romun düzenlenmiş halleri var onlara bir bakın. Gayet güzelleri vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Önce yazdım kimse bakmadı ben de maalesf öyle yaptım açılrken samsung yazısında kalıyor :(

Stock rom varmış ama 1 den fazla tar.md5 uzantılı dosya var hangisini kuracağız?
    https://yadi.sk/d/FsnfE0v03EyS2e
  • 
Sayfa: önceki 47394740474147424743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.