Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4740. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47384739474047414742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 yila yakin kullanmis oldugum efsaneyi ablama vererek yola S7 Edge ile devam etmekteyim :)

Gerçekten de Efsane, benim kahrımı az çekmedi değil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.0.3 surumde GPS baglanti sorunu yasayan veya yasamis olan var mi?

edit: 4.1.2'ye geçtim,sorun çözüldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 3 Haziran 2017; 21:42:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen tele format attım ama telefon açılış ekranında kalıyor açılmıyor. Imei atılı. Ne yaptıysam açamadım acil yardım edebilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: climax2001

Arkadaşlar geçen tele format attım ama telefon açılış ekranında kalıyor açılmıyor. Imei atılı. Ne yaptıysam açamadım acil yardım edebilecek var mı

Burda kalıyor defalarca ses tuşları ile format attım ama bu ekrandan ileri gidemiyorum. Naaapmam gerek

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• quote:

quote:

Arkadaşlar geçen tele format attım ama telefon açılış ekranında kalıyor açılmıyor. Imei atılı. Ne yaptıysam açamadım acil yardım edebilecek var mı

Burda kalıyor defalarca ses tuşları ile format attım ama bu ekrandan ileri gidemiyorum. Naaapmam gerek

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

odin ile rom yükle düzelir.

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Hayalci kardeş IMEI uçmasın. En stabil sürümü nedir. Nasıl atılır hiç yaptığım bişey değil. Bilgisayar ile mi yapacağım. Açıklama nerden bulabilirim. Rom nerden bulabilirim?

• Selamlar, konu pek aktif değil eskisi kadar ama bir bilen vardır diye yazmak istedim.

Biraz yukarıda GPS ile yaşadığım sorununun 4.1.2 sürüm ile çözüldüğünü yazmiştım.

Ama şimdi de telefonun batarya ömrü yarı yarıya azaldı. Yani 4.1.2 resmen bataryayi sömürüyor.

Acaba hangi sürüm batarya ömrünü daha ekonomik kullanır ve daha stabildir?

4.2.2 sürüm iyi midir? Bulabileceğim kaynağı da paylaşabilirseniz (özel mesaj olabilir) çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden.

• arkadaşlar şu imei değiştirme olayını bilen varmı?Sürekli mesaj geliyo telefona kayıtsız diye. elimde kayıtlı eski s2 telefonun imei numarası var ama nasıl değiştircem çözemedim
  • s2 de şarjı en iyi kullannan sürüm 4.1.2 dir gps açık bırakırsan şajı bitirir tüm sürümlerde.
  • tutuklu8 T kullanıcısına yanıt
    4.1.2 ispanya romuna geçtim. Batarya ömrü daha iyi. Sorunsuz devam ediyorum.

• shintai kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba , daha iyi batarya ömrü için 4.1.2 ispanya yüklemek istiyorum , sormak istediğim bişey var , bu stock romda gelen extra bir sürü program var bunları kaldırdınız mı root mu yapmak gerekiyor tekrardan romu attıktan sonra ?
  • Miranda Kerr kullanıcısına yanıt
    Ekstra programlar var ama uygulama yöneticisinden o programlari devre dışı yaptım. Idare ediyorum öylece.

Root yapmadım, çünkü bankacilik uygulamalariyla sorun oluyor.

• arkadaşlar şu deji nin bataryasından almıştım fakat 2 ay geçmeden batarya iptal oldu :s sanırım artık veda vakti geldi bu telefona hedef xiaomi mi6 ...
  • Emektar S2 telefonumu yakın bir akrabama satmış daha üst seviye bir telefona geçmiştim. Arada bir görüşüyordük. Geçen gün akrabamın bir miktar fark vererek takas yoluyla S3'e geçtiğini öğrendim. Anlayacağınız emektarla yolumuz tamamen ayrıldı:(

• Arkadaşlar slm kızımın kullandığı s2 telefonu kapanmış tekrar açtığında açılış logosundan sonra samsung yazısında kalıyor.Telefon önemli değil ama içinde çok sayida resim video var içindekileri bir şekilde kurtarabilirmiyim.Recovery moda giriyor.İlk önce wipe cache yaptim faydası olmadi.Uzun zaman oldu ama s2 çift hafizalı olduğu için wipe data factory reset yapınca ana hafizadaki bilgiler silinmiyor diye hatirliyorum ama yinede yapmaya korkuyorum.Veya bu durumda içindeki bilgileri pcden görebilirmiyim.Bu sorunla ilgili problem yaşamış ve çözmüş arkadaşlar yardım ederse çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

Arkadaşlar slm kızımın kullandığı s2 telefonu kapanmış tekrar açtığında açılış logosundan sonra samsung yazısında kalıyor.Telefon önemli değil ama içinde çok sayida resim video var içindekileri bir şekilde kurtarabilirmiyim.Recovery moda giriyor.İlk önce wipe cache yaptim faydası olmadi.Uzun zaman oldu ama s2 çift hafizalı olduğu için wipe data factory reset yapınca ana hafizadaki bilgiler silinmiyor diye hatirliyorum ama yinede yapmaya korkuyorum.Veya bu durumda içindeki bilgileri pcden görebilirmiyim.Bu sorunla ilgili problem yaşamış ve çözmüş arkadaşlar yardım ederse çok memnun olurum.

twrp v3 sürümlerden birini yükle, twrp recovery aç, orda açıkken usb kablo bağla pcye, mound stroge diye seçenek olması lazım, ona tıklayarak pcde hafızayı gösterebilirsin.
    oda olmazsa recoveryde yüklenen zipli romlardan birini format atmadan direk yükle, açılınca yedekleri alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

Arkadaşlar slm kızımın kullandığı s2 telefonu kapanmış tekrar açtığında açılış logosundan sonra samsung yazısında kalıyor.Telefon önemli değil ama içinde çok sayida resim video var içindekileri bir şekilde kurtarabilirmiyim.Recovery moda giriyor.İlk önce wipe cache yaptim faydası olmadi.Uzun zaman oldu ama s2 çift hafizalı olduğu için wipe data factory reset yapınca ana hafizadaki bilgiler silinmiyor diye hatirliyorum ama yinede yapmaya korkuyorum.Veya bu durumda içindeki bilgileri pcden görebilirmiyim.Bu sorunla ilgili problem yaşamış ve çözmüş arkadaşlar yardım ederse çok memnun olurum.

twrp v3 sürümlerden birini yükle, twrp recovery aç, orda açıkken usb kablo bağla pcye, mound stroge diye seçenek olması lazım, ona tıklayarak pcde hafızayı gösterebilirsin.
    oda olmazsa recoveryde yüklenen zipli romlardan birini format atmadan direk yükle, açılınca yedekleri alırsın

Bilgiler için teşekkürler.Pek root rom gibi yazılım yükleme işleriyle uğraşmadım ama verdiğin bilgileri nasıl yapılır araştıracağım.Elimden gelir.

• acaba temiz anakart bulabilirmiyiz hala ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart var midir saglam

• arkadaşlar aliexpres den anakart aldım gayet güzel ve çalışıyor fakat bu sefer imei problemi çıktı ve değiştiremiyorum bloke oldu telefon nasıl yaparız imei değişimini bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 47384739474047414742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.