Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4742. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47394740474147424743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç onlarla uğraşmayın, telefonda custom recovery varsa ki vardır rootladığınıza göre. Recovery moda girip wipe data yapıp konudaki romu kurun

https://youtu.be/ht5y_YWLvko

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-neatrom-lite-extralite-themed-aroma-t1569686

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 7 Nisan 2018; 18:7:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem bayağı zor daha önce hiç rom filan uğraşmadım kafam hiç basmıyor. neatrom dosyasını indirirken izin vermiyor kapatıldı uyarısı veriyor. benim paylaştığım linkten yapılamaz mı ? kurmam gereken dosyaları söyleyin yeter yenilik aramıyorum telefon açılmıyor s yazısında kalıyor zaten
  • Hocam ben telden giriyorum göremiyorum ama tar.gz olanların en büyüğünü kurmanız gerek. Yada direk sammobile sitesinden indirin en temizi. Tek bir dosya inicek onu odin ile atarsınız

Halloldu dostum aynen dediğin gibi büyük boyutlu olanı kurdum ilk günkü gibi oldu böyle 1-2 sene idare etsin yeter. Teşekkür ederim
  • Ankarada bu telefona sahip olup sağlam bataryası olan var mı?
  • Merhaba, ben de CM13 NIGHTLY sürümü var. Hiçbir işlem yapmadan sd karttan direkt 7.1 Lineage yi yüklesem sorun olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerkes kullanıcısına yanıt
    Wipe data wipe cache yapmadan kurarsanız hata verir sistem

Doğru hatırlattığınız için teşekkürler. Bu kadar değil mi

Evet bu işlemler yeterli olur

Ha bir de 7.1 den sonra tekrar cm 13 yani 6.0.1 ' e dönmek istesem yine sadece bu işlemleri yapsam yeterli mi yoksa downgrade olacağı için başka türlü mü oluyor?
    Evet wipe data wipe cache yapıp istediğiniz romu kurabilirsiniz.

• Merhaba, s2 kullanmaya devam ediyor musunuz?
    Evimdeki s2 yi yedek telefon olarak kenara ayırmıştım, küçük kızım için çizgifilm telefonu olarak kullanıyoruz şuan lakin youtube de çok takılıyor çözünürlük 240 ya da 144 olsa da fark etmiyor. Hard reset attım işe yaramadı yeniden orjinal rom indirdim 4.1.2 yükledim yine aynı.
    Evde wifiye bağlanan diğer cihazlarda sıkıntı yok, acaba s2 nin wifisinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum. Hızlandırmak için bir fikriniz var mı?
  • escala kullanıcısına yanıt
    1 sene önce kadar sattım hocam ama sonra pişman oldum. Bayramdan sonra ikinci el bakınacağım tekrar almak için.

Romdan kaynaklı sorun olabilir. Nitelite rom vardı önceki sayfalarda bahsetmiştim onu kurup deneyebilirsiniz yada cm12 cm13 gibi romlarda deneyim isterseniz. 480p kadar rahat oynatıyor cihaz normalde

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

1 sene önce kadar sattım hocam ama sonra pişman oldum. Bayramdan sonra ikinci el bakınacağım tekrar almak için.

Romdan kaynaklı sorun olabilir. Nitelite rom vardı önceki sayfalarda bahsetmiştim onu kurup deneyebilirsiniz yada cm12 cm13 gibi romlarda deneyim isterseniz. 480p kadar rahat oynatıyor cihaz normalde
    Dediğim gibi takılmalar internet kaynaklı değil 144p de yapsam ara ara takılıyor. Bahsettiğiniz romlara bakayım teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isteyen olursa s2 mi satıyorum.

• 3 senedir bozuk diye kenarda yatan S2 canlandi. İzlediğim bir videodan yola çikarak anakart uzerindeki bir transistoru sokunce cihaz şarj alip açildi. Şimdi Lineage 14.1 kurdum takiliyorum ancak pil ölmüş. Kalibre etmeye de çalişsam yemiyor.
    İnternette bakindim bir suru yan sanayi pil var. Acaba bu telefonun orjinal pilini bulmak mumkun mu? Bilen anlayan varsa link atabilir mi? 2. telefon olarak kullanmak istiyorum.

• evo_tr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun..orjinal pil malesef bulamazsınız. Ama n11 de simex ve deji marka pilleri aratip bakabilirsiniz. Deji marka gayet kalitelidir.s2 s3 s4 cihazlarinda kullandim sorun cikarmadi.

• Bende bu markaya odakkanmiştim bakinirken. Peki teşekkur ederim alip deniycem ölüyu dirilttik fazla fazla gene ölür gömeriz:)

• Beyler herkese iyi akşamlar,S7 Edge kullanıcısıyım eski telefonum S2'yi ufak kuzene hediye edicem hangi ROM ile stabil ve normal çalışır yorumlarınızı bekliyorum..
  • Cm10 bu cihaz için yapılmış açık ara en iyi romdur.

• 
Sayfa: önceki 47394740474147424743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.