Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4738. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47364737473847394740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben denemedim ama risk alıp denemek isterseniz.http://www.ceplik.com/samsung-i9100g-galaxy-s2-z3x-box-imei-repair-imei-onarimi/

Haa öncelikle efs backup ile efs yedeği alın. Yada eski anakartın efs yedeğini aldıysanız, yeni anakarta geri yüklemeyi deneyin. Belki bu şekilde yukarıda anlatılan yöneteme gerek kalmadan eski imei yüklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 3 Mart 2017; 11:50:43 >
  • S6 min ekranini kirdiktan sonra S2 ye gecmeye karar verdim.Kirik ekran ile kullanana kadar S2 daha iyidir :D

PW ile gezicem ama yapacak birsey yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

S6 min ekranini kirdiktan sonra S2 ye gecmeye karar verdim.Kirik ekran ile kullanana kadar S2 daha iyidir :D

S2 candır, efsanedir :))

2011'den beri kullanıyorum. Bildiğiniz üzere S8'i bekliyoruz, olmazsa S7 Edge =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

S6 min ekranini kirdiktan sonra S2 ye gecmeye karar verdim.Kirik ekran ile kullanana kadar S2 daha iyidir :D

2011'den beri kullanıyorum. Bildiğiniz üzere S8'i bekliyoruz, olmazsa S7 Edge =)

:)

Aynen yeni reklam filmi yayinlanmis kore tvlerinda S8 icin

• quote:

quote:

quote:

:)

Aynen yeni reklam filmi yayinlanmis kore tvlerinda S8 icin

Baktım evet ama yine de pek fazla içerikle ilgili bilgi vermiyorlar :)

Bakalım 29 Mart'ı bekleyeceğiz..)

• Neredeyse 1 yıldır cihazı hiç açmamıştım. En son açtığımda şarjı %0'a indiği için kapanmıştı öyle kaldı. Şu anda cihaz hiç tepki vermiyor. Batarya öldüğü için cihazın açılmadığını düşünüyorum ne dersiniz? Bu cihaza ROM kurmak çok zevkliydi, sırf o zevki tekrar yaşamak için kullanmak istiyorum.

Bir de cihazımın simkart bölümü yanlışlık ile kırıldı. Bir sürü telefoncu gezdim ama tamiri mümkün değil, devre artık tutmuyor. Aliexpress'den anakart alırsam bu sorunu çözebilir miyim? Ve bu tamir işlemini evde yapabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 19 Mart 2017; 20:43:22 >
  • arkadaşlar şu LineageOS 14.1 kurulumunu anlatabilecek biri varmı?

tamam hallettim herhangi bi değişik birşey yokmuş :) normal sd karta kopyaladım ve yükledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATYUS -- 26 Mart 2017; 18:33:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATYUS

arkadaşlar şu LineageOS 14.1 kurulumunu anlatabilecek biri varmı?

tamam hallettim herhangi bi değişik birşey yokmuş :) normal sd karta kopyaladım ve yükledim :)

kardeşim nasıl yükledin ? adım adım anlatır mısın ? şarj kullanımı nasıl ? şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

Neredeyse 1 yıldır cihazı hiç açmamıştım. En son açtığımda şarjı %0'a indiği için kapanmıştı öyle kaldı. Şu anda cihaz hiç tepki vermiyor. Batarya öldüğü için cihazın açılmadığını düşünüyorum ne dersiniz? Bu cihaza ROM kurmak çok zevkliydi, sırf o zevki tekrar yaşamak için kullanmak istiyorum.

Bir de cihazımın simkart bölümü yanlışlık ile kırıldı. Bir sürü telefoncu gezdim ama tamiri mümkün değil, devre artık tutmuyor. Aliexpress'den anakart alırsam bu sorunu çözebilir miyim? Ve bu tamir işlemini evde yapabilir miyim?

aynı sorun benimde başıma geldi.Aliexpresten 60 tlye aldım ama şuan fiyatı yükselmiş galiba kullanıyotum imei olayıda 120 gün açık sonrada imei çaktıracağım.
  • Efsaneye veda etmeye az kaldı :)
  • cellim96 C kullanıcısına yanıt
    benim cihazda zaten cm13 kuruluydu ve twrp 3.0.2 kurulu yani tek yaptığım rom ve gapps ı sd karta atuıp formatladım ve temiz kurulum yaptım sorunsuz yüklendi şarj konusuna gelince henüz tam detaylı kullanamadım gün içinde belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATYUS

benim cihazda zaten cm13 kuruluydu ve twrp 3.0.2 kurulu yani tek yaptığım rom ve gapps ı sd karta atuıp formatladım ve temiz kurulum yaptım sorunsuz yüklendi şarj konusuna gelince henüz tam detaylı kullanamadım gün içinde belli olur

Cm13 un sarj performansi nasıl orjinal 4.1.2 kullanıyorum 3500 batarya var yinede 1 gunde bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj maalesef çok az gidiyor ama yapacak bişey yok yeni rom diye kullanıyorum sürekli şarj aleti yanımda
  • quote:

Efsaneye veda etmeye az kaldı :)

S8'e mi geçeceksiniz hocam? Note 4'den beri yeni bir telefona geçmek istiyorsunuz ama daha geçmek kısmet olmadı.
  • quote:

quote:

Efsaneye veda etmeye az kaldı :)

S8'e mi geçeceksiniz hocam? Note 4'den beri yeni bir telefona geçmek istiyorsunuz ama daha geçmek kısmet olmadı.

Note 4: şebeke hatası

Note 5: hafıza kartı yuvası olmaması

Note 7: patlaması

S8: pahalı oluşu

S7 Edge ile LG G6 arasındayım :))

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    babamda note 4 var ve ciddi ciddi şebeke az çekiyor. benim evde 4 çekerken babamın 2 falan oluyor.

note 7 efsane olmaya aday bir telefondu ama yazık oldu ne yazık ki.

LG kronik sorunlu bir markadır. G3'den itibaren çoğu serisi sorunlu. G5'de bile kronik sayılabilecek ghost screen sorunu mevcuttu. Ben LG almanızı tavsiye etmem. Samsung S7 Edge sizin için iyi bir seçim olabilir.
  • Xiaomi mi5s + Lenovo zuk2 programı : 3000 TL toplamda ortalama

Ama sizin seçeneklerden LG G6 takip edilebilir.

• quote:

babamda note 4 var ve ciddi ciddi şebeke az çekiyor. benim evde 4 çekerken babamın 2 falan oluyor.

note 7 efsane olmaya aday bir telefondu ama yazık oldu ne yazık ki.

LG kronik sorunlu bir markadır. G3'den itibaren çoğu serisi sorunlu. G5'de bile kronik sayılabilecek ghost screen sorunu mevcuttu. Ben LG almanızı tavsiye etmem. Samsung S7 Edge sizin için iyi bir seçim olabilir.

Vakti zamanında bir arkadaşım almıştı Note 4'ü, onda nedense bir şey yoktu. Ama ben bu riske giremezdim ve almadım. Diğer modellerde de söylediğim gibi sebepler vardı. Hatta Note 7 için alacakken toplatılma kararı çıktı. O da öyle kaldı.

LG için G6 modeliyle sorunların hallolduğu cihaz olduğu söyleniyor.

S7 Edge için tek çekincem 1 yıllık bir telefon olması, aslında onun dışında harika bir cihaz olduğunu düşünüyorum.

Vaziyet bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Xiaomi mi5s + Lenovo zuk2 programı : 3000 TL toplamda ortalama

Neden S7 Edge'yi elediniz :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Xiaomi mi5s + Lenovo zuk2 programı : 3000 TL toplamda ortalama

Neden S7 Edge'yi elediniz :)

Çünkü pahalı,

8 Ay önce N11 ' den 2500 TL 'ye almıştık ve artık herkes de var.

LG yeni (işlemci hariç) yeni şeyler sunacaktır, fiyat uygun olursa ve S8 ile Samsung S7 serisi ucuzlamazsa bence iyi bir tercih olur.

LG G4 anakart sorunu olmasaydı son 2 yılın F/P cihazıydı ülkemiz için.

• 
Sayfa: önceki 47364737473847394740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.