Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3824. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38223823382438253826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Osman_41

SII çıkalı ıkı yılı gecmıs olsa gerek fakat ben henuz yenı aldım hayırlımı olsun demelıyım kendıme acaba :)

Kaça aldığına bağlı
  • quote:

SII çıkalı ıkı yılı gecmıs olsa gerek fakat ben henuz yenı aldım hayırlımı olsun demelıyım kendıme acaba :)

one x plus s3 iphone 5 nexus 4 bende hepsini kullandim son durak s2 deyim alali bir hafta oluyor.bir sorun yasamadim otekilerde olupta bunda olmayan bir durumda yaşanmadı.f/p olarak gayet memnunum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayirli olsun ama neden aldinizki bu saatten sonra :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Beyler s4 e geçmeyi düşünen var mı ?

Fiyatı uygun olursa yaz sonu gibi düşünüyorum ama 1400-1500 den çok vermem telefona
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

5v 2A Adaptörüm

https://www.dropbox.com/s/xf1bsqcfc4ccmky/20130411_212556.jpg

Ebay'den almıştım 2A lık iki adet şarj cihazı (bu şekilde değil ama usb kablo takılan portatif olanlardan, hem tablet hem de telefonda kullanırım diye). Ama nedense bu cihazlar bir garip çalışıyor, şarja takılı halde kullanırken zaman zaman ghost touch denilen, kendi kendine dokunmuşsun gibi işlemler yapıyor. Sanırım bunların topraklaması ya yapılmamış ya da kötü yapılmış, cihazın her tarafında cirit atıyor akım, o yüzden de ekran etkilenip tepki veriyor. Sendeki böyle mi bilmem, ama bugüne kadar kaç tane ucuz Çin malı adaptör aldıysam (kaliteli normal fiyatlı olanlar hariç) hep böyle çıktı. Cihaza da zarar veriyormuş bunlar. O yüzden, kullanmak zorunda kaldığımda ekranı kapalı şarj ediyorum.
  • Bu nordic wlsn harika şarj konusunda, telefonu sabah elime aldım ve şarjı yüzde 99'du, inanamadım. Gittikçe performansı iyileşiyor onu da anlamadım Yalnız dikkat ettim gece uyanık kalma süresi gittikçe azalıyor, sistem yavaş yavaş oturuyor heralde. Ama bu sefer başarmışlar çok memnunum şarj konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCustomizer -- 12 Nisan 2013; 10:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

5v 2A Adaptörüm

Ebay'den almıştım 2A lık iki adet şarj cihazı (bu şekilde değil ama usb kablo takılan portatif olanlardan, hem tablet hem de telefonda kullanırım diye). Ama nedense bu cihazlar bir garip çalışıyor, şarja takılı halde kullanırken zaman zaman ghost touch denilen, kendi kendine dokunmuşsun gibi işlemler yapıyor. Sanırım bunların topraklaması ya yapılmamış ya da kötü yapılmış, cihazın her tarafında cirit atıyor akım, o yüzden de ekran etkilenip tepki veriyor. Sendeki böyle mi bilmem, ama bugüne kadar kaç tane ucuz Çin malı adaptör aldıysam (kaliteli normal fiyatlı olanlar hariç) hep böyle çıktı. Cihaza da zarar veriyormuş bunlar. O yüzden, kullanmak zorunda kaldığımda ekranı kapalı şarj ediyorum.

buna ben iyi para verdim öyle şeyler olmuyor bende tırsarak almıştım zaten ama ghosting felan yapmıyor allahtan saçmalamıyor telefon ve çok akıcı çalışıyor ağır oyunlar açınca realracing 3 gibi mesela
  • quote:

quote:

quote:

5v 2A Adaptörüm

buna ben iyi para verdim öyle şeyler olmuyor bende tırsarak almıştım zaten ama ghosting felan yapmıyor allahtan saçmalamıyor telefon ve çok akıcı çalışıyor ağır oyunlar açınca realracing 3 gibi mesela

Ucu nasıl? Mikro pin mi yoksa değişen uçlulardan mı? Bir de nereden ve kaça aldın? Ben de kalite bir tane alayım bari. Ya böyle habire alıyoruz, ev hurdalığa döndü, artık eski telefonlar, aparatları, bilgisayar parçaları vs koyacak yer bulamıyorum, her yer kutu doldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

5v 2A Adaptörüm

Ucu nasıl? Mikro pin mi yoksa değişen uçlulardan mı? Bir de nereden ve kaça aldın? Ben de kalite bir tane alayım bari. Ya böyle habire alıyoruz, ev hurdalığa döndü, artık eski telefonlar, aparatları, bilgisayar parçaları vs koyacak yer bulamıyorum, her yer kutu doldu.

karaköyden almıştım telefoncuların birinden hangisi hatırlamıyorum
    fiyat söylemiyim ama az para vermedim 3-4lü rakamlar
    usb çıkışlı usb kabloların hepsi oluyor pc de ki gibi aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoyhas

quote:

Orijinalden alıntı: Checksum

quote:

Yeni rekorum, Nordic 4.1.2 XWLSN-Philz Kernell, 2000 mah batarya. 49 saat pili gitti. 4 saat ekran süresi, oyun, wifi.... Nasıl?

http://forum.donanimhaber.com/m_69866880/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_73882432

Bu philz kernelde cpu governerları var mı? Pek bilgim yok henüz bu kerneller hakkındada

Yok, ama root olduktan sonra CPU programlarını yükleyip çalıştırabilirsiniz.

Nordic stock romunun üstüne custom bir kernel arıyorum batarya için. Önerebileceğin bir kernel var mı?
  • beyler camera360 a dün güncelleme gelmiş , hem arayüz değişmiş , yeni efektler eklenmiş , ben çok beğendim , şiddetle tavsiye edilir
  • Nordic.lsn kasmaya basladi sarj da baya somuruyor gibi geldi bunsorunu.olan var mi stok.kernel

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Swift Key keyboad'un bedava ile paralısı arasındaki fark nedir?

Bedava olanı indirdim. Türkçe sözlüğünü de indirdim.

Ancak ben Türkçe sözlük olsun fakat klavyede Türkçe harfler olmasın istiyorum.

Aynı şu an 4.1.2 güncellemesinde gelen klavye gibi.

Swift Key kullanan yok mu?

ben kullanıyorum ücretli indirdim turkce harfler bnde var diller ve duzenlemeleri girip klavye ikonuna basip klavye duzenini secebilioyosun qwerty(turkish) i secersen turkce karakterlerde klavyede cıkıyor
    ucretsiz surumu kullanmadiğim icin arasındakı farklari tam bilmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 12 Nisan 2013; 13:51:04 >
  • quote:

2 yıl gecmesine rağmen alina bilecek en iyi telefonlardan biri hayırlı olsun diyelim :)
  • Haklısın hocam sanki vatan indirimleri ile alınabilir duruyor =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

one x plus s3 iphone 5 nexus 4 bende hepsini kullandim son durak s2 deyim alali bir hafta oluyor.bir sorun yasamadim otekilerde olupta bunda olmayan bir durumda yaşanmadı.f/p olarak gayet memnunum :)

Hocam bu kadar farkli cihaz kullanmis biri olarak, bu cihazlarin ayrintili bir karsilastirmasini yaparmisiniz.

• ben samsung ue-46es6710 led tv aldım 2100tl civarında gerek site ile iletişim olsun, gereksede teknik servisi olsun süper bir site.

sanalreyonum gibi ucube . ne adresi ne telefonıu belli olmayan muhatap bulamayacağınız bir site değil arkadaşlar.

siparişim aynı gün kargolandı ve geldiği gunun ertesi gunude teknik servisi kurulumnu yaptı.

• jbden bıktım artık sarj sorunu yüzünden. ics 4.04 e dönmeyi düşünüyorum yüklerken jbyi yükledigim gibi yaparsam bir sorun cıkmaz degil mi ? ayrıca en stabil ics sürümü hangi ülkenin?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

jbden bıktım artık sarj sorunu yüzünden. ics 4.04 e dönmeyi düşünüyorum yüklerken jbyi yükledigim gibi yaparsam bir sorun cıkmaz degil mi ? ayrıca en stabil ics sürümü hangi ülkenin?..

Sorun çıkıyor ilk 2.3 e don ordan 4.0.4 yoksa samsung yazısında kalıyor alet.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni rekorum, Nordic 4.1.2 XWLSN-Philz Kernell, 2000 mah batarya. 49 saat pili gitti. 4 saat ekran süresi, oyun, wifi.... Nasıl?

http://forum.donanimhaber.com/m_69866880/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_73882432

Bu philz kernelde cpu governerları var mı? Pek bilgim yok henüz bu kerneller hakkındada

Yok, ama root olduktan sonra CPU programlarını yükleyip çalıştırabilirsiniz.

Nordic stock romunun üstüne custom bir kernel arıyorum batarya için. Önerebileceğin bir kernel var mı?

Batarya için kernel konusunda uzman ve deneyimli arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur. Ben sadece Root yetkisi için orjinal kernelin Bu yetkiye sahip hali olan Philz Kerneli yükledim. Diğer kernellerin çoğunda takılma, donma, memnuniyetsizlikler okudum. O yüzden bakmadım bile. Bir ara siyah kernel düşünüyordum ama oda S2 JB için tam stabil değilmiş, yapımcısı başka telefona geçtiğinden desteği de azalmış sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 38223823382438253826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.