Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugüne kadar kullanıcıların yorumlarını okudum durdum 3 aydır. bugün artık cihazin sahibi olarak ben cevaplayım bu soruyu. :)

+performans, akıcılık muazzam bu konuda şüpheniz olmasın.

+ekran kalitesi gayet iyi fakat amiral gemisi sınıfındaki kaliteyi beklemeyin. renkler canli çözünürlük güzel. eski cihazim 2017 model j7 pro super amoled idi bunun görüntüsü ondan daha iyi ama s10+ in ekranı tablo gibi misal.

+sarj gayet iyi istediğin kadar yoğun kullan 1 günden önce bitirmek mümkün değil.

+şarjı tam 1 saatte doluyor.

+hoparlör şiddet ve bass olarak yeterli fakat en yüksek seviyede sanki sesler hafiften karışıyor gibi geliyor bana zamanla emin oluruz.

+standart kulaklığı gayet yeterli doygun sesi var.

+ahize sesi yüksek ve kaliteli eski cihazim j7 pro ile arasında baya fark var bu konuda.

+cihazin titreşimi yine eski cihazımdan güçlü.

+kulaklık ses çıkışı orta segment cihazlardan daha başarılı.

+kasa kalitesi güzel.

-yukari doğru fazla uzun cihaz gözün alışması 1 hafta sürüyor el ne zaman alışır bilemem. bu uzunluk bana gereksiz geldi. eliniz küçükse yorabilir ergonomik olduğunu söyleyemem.

Kameradan anlamam yanıltıcı yorum yapmak istemedim.

5 gündür kullanıyorum ben daha daha tecrübeli arkadaşlarda yazarlar. merak ettiğiniz başka detay olursa cevaplarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• perperek kullanıcısına yanıt
    bir cok açıdan daha avantajli aslında x2 pro ama şarjı s10 lite a göre en zayif kaldığı nokta. bende o yüzden onu tercih etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 6 Haziran 2020; 1:39:11 >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    tr garantili olsun diye baktım-birde çinlilerden ciddi şekilde yazılımsal sorunlr veya güvensizlik oldu-kağıt üzerinde süper donanım ama aynı etki alınamadığı çok oluyor-eski işlemcili sony xz1 korkunç stabilitede devam ve her ay nerdeyse hala yazılım güncelelmesi var. Realme x2 pro daki tek sorunsalım tr de pek bilinmememsi-garanti veren teknik servisi kvk ile antlaşması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Kullanıcı tecrübelerine göre sorayım daha önceki cihazlarım note4-5-6-9 sonra huawei p20pro-mate20x-p30pro, xiaomi redmi note 8 pro-mi bote 10 pro 8/256 ve tekrardan huawei p30 pro ya döndüm onu kuzen aldı benden bu arada galaxy s6-s9 ve birkaç s daha kullandım tüm samsunglarda şebeke sorunu yaşadım-xiaomilerin tümündede wifi ve data bağlantısı hızı iyi değildi-huaweiler şebeke ve wifida efsane-şu an yedekte sürekli kullandığımsa sony xz1 ve nokia lumia 1020.

Tavsiye edermisiniz hangi telleri rakip görürsünüz birde sizce realme x2 pro mu bu cihazmı. Diyeceksinki ne alaka süper cihazlar kullanıp dibemi vurcan -tabiiki hayır tam p40pro alıyordum dubaiden onunda p40pro+ı çıktı bende seneye 5 g yayılınca daha iyisi çıkacağından saçma sapan yüksek paralar vermek istemedim sipariş iptal ettim.tr garantili en uygun olarakta samsung s10 lite ve realme x2 pro görüyorum tatminkar.
    Hey gidi sony ericsson aino hey 😁 selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sharpie kullanıcısına yanıt
    Onlar efsane zamanlar, özel seri lensli laöeralı sonyler adobe rgb renk çekimi gerçeğe en yakın optikler... Şimdi yalan doşan pastel hdr sapmaları, ses çipleri bile yeni yeni düzeldi inanılır gibi değil nerdwtse 10yul çöp sattı markalar.

Bu güzel ve açıklayıcı yazınız için teşekkürler hocam :)

• Telefon elime ulaştı. Mavi renk. Gayet şık ve tatmin edici. Ama 5 bin liralık bir telefonun alimünyum kasa olması gerekirdi bence.

Parmak izimi bir türlü kaydedemedim. Parlaklığı bile bulamadım. Arayüzü gayet akıcı ve kullanması zevkli. Android ben kullanmayalı gelişmiş sanırım. Ama ios’tan geçtiğim için bir alışma süresi gerekecek belliki.

Edit. Parmak izimi sonunda kaydedebildim. Bence süper hızlı çalışıyor. Bazı yorumlar yeterince hızlı olmadığını söylüyordu. Ne gibi bir beklentileri var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 6 Haziran 2020; 13:35:2 >
  • Dün gece çektim, gece modu ile. Epey karanlık bir ortamda iyi iş çıkardı cihaz.

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fet_ay -- 6 Haziran 2020; 13:40:8 >
  • parmak izinden bende memnunum tek istediği parmağı komple oturtmaniz sensöre bunu anlayamayanlar kötü diyor.

• arkadaşlar buradaki son uygulamalar düzenini değiştiremiyoruz değil mi kilavuz görünümü gibi?
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: yakoggdh

arkadaşlar buradaki son uygulamalar düzenini değiştiremiyoruz değil mi kilavuz görünümü gibi?
    NiceLock ve TaskChanger ile son uygulamalar düzenini değiştirebilirsiniz.

Yanıtınız için teşekkürler. Vakit ayırıp yazmışsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz tavsiyesi isteyen birisi forumda “ geçen hafta olduğu gibi 4200 TL lere düşerse alırım” demiş. Bu cihaz hiç o rakamlara düştü mü arkadaşlar?

• brahmi26 B kullanıcısına yanıt
    düştü amazonda 29 Mayıs günü 5-6 saatliğine ben aldım. baya alanda oldu bu konuda yazan arkadaşlardan.

• 4271 TL satış, kredi kartı kampanyaları ile 4100 lü rakamlara alındı geçen haft :)

• Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

Normalde ben telefonları kılıfsız kullanırım. Ama daha 10 gün önce iphone’un ekranını parçaladığım için gözüm kesmiyor. Bu kılıfı istedim. Kuşlanan var mı? Memnun musunuz kılıftan?

Kırılmaz cam alacaktım. Tek bir tane vardı o da 65 liraydı. Biraz pahalı geldi gözüme. Telefona yapışık halde gelen jelatin yetersiz kalır mı? Ben eşyalarımı çok hor kullanırım. Mutlaka düşürürüm bol bol. Jelatin yeterli gelir mi?

• Alınacak en başarılı kılıf bu 👍

• drcot D kullanıcısına yanıt
    evet o arkadaşlar sahibinden ve letgo da 4500-4900tl arası satmaya çalışıyor.....nasıl bir manyaklıktır anlamadım gitti puan indirimi kart inidirimi-herkes herkese kazık atma derdinde. faturasını whatsapptan gönder dedim rakamı görünce-bir kez daha online kendi adına faturalı cihazı yazan rakam üzerinde fiyatla 0diye satmaya kalkarsan vergi dairesine bildircem deyince apartopar sahibinden üyeliğini bile kapatmış.....ayıp diye birşey var. Artı bunun vergiye tabii olunduğunun dahi farkında kimse değil.
  • perperek kullanıcısına yanıt
    Hemen her yerde var öyle insanlar, bunun önüne geçemezsin, ev alırken araba alırken hep aynı şeyler oluyor .
    Burada 4bin lira telefona vereceksen 200-300 lirasını düşünmeyeceksin gidip sıfır alacaksın. Temiz iş

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.