Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.45 ekran süresi normal mi sizce biraz düşük sanki diğer örneklere göre? oyun oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 5 Haziran 2020; 18:0:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir site var, içlerinde gayet güzel resimler mevcut
    https://www.smartprix.com/bytes/best-wallpapers-for-samsung-galaxy-note-10-note-10-plus-infinity-o-display/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanım şeklinize göre değişir ama çok kötü sayılmaz bence, WiFi ile mobil veri kullanımı çok farkettiriyor örneğin.
    WiFi olmadan 8 saatin üzerini görmek zor.

• drcot D kullanıcısına yanıt
    mobil veri ile tüketim daha yüksek mi oluyor yani? ben wifi kullanıyorum mobil veri genellikle kapalı. 7 saatte diyebiliriz sarj henüz 20 ekran süresi 6.40 şuan.

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    4,5 g çok yakıyor, bir re telefonunuz yeni ise ona bir hafta tanıyın, biraz alışsın, kullanmadığınız arka plan uygulamaları öğrensin. Gözlemlerime göre WiFi ile %20 ve üzeri daha fazla pil ömrü sunuyor.
    Bir de amoled ekranı kullanmalısın, siyah tonlarda az yakar, karanlık modlar, siyah arka planlar sana daha az tüketim demek

Al sana örümcek adam

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]
    Bunu kullan günlük yarım saat benden sana hediye pil ömrü :)

karanlık mod kullanıyorum hocam hem sarj tüketimi için hem seviyorum. ilk sarjlarda dikkat ettiğiniz özel birşey oldu mu yoksa normal hızlı sarj mi yaptınız? bilgileriniz için teşekkür ederim.

• bende 2 gündür kullandığım için pek bir şey yapmadım, sadece ilk şarjı uzun tutmalı mıyım diye baktım gerek yokmuş. uzun süre kullanan arkadaşlar daha yardımcı olur bize, onlar nasıl kullanmışlarsa
    aynen genellikle 10 civari ekran süreleri görmeye alıştık burada 7 saat biraz düşük geldi. günümüz cihazlarina göre başarılı olsada s10 lite icin biraz düşük gibi duruyor bakalim zamanla ne olacak.

• gerçi yaşadığım evde şebeke hep 1-2 diş çekiyor buda zorlandığı için şarj tüketimini artırıyor diye biliyorum onunda etkisi olabilir.

• Arkadaslar başka bi uygulamadayken üstten ekrana gelen bildirimlerin çıkmasını istemiyorum ayari bulamadım ne yapmam gerekiyor

• uk05 U kullanıcısına yanıt
    Bunla sokakta dolaşacak yaşı geçmişim onu farkettim

hocam ofis gürültülü, anc işe yarar diye düşünüyorum.
  • renklerden anlamam ama bunlar ekranın bazı yerlerinde yeşillenme olacaksa göstermeye daha müsait tonlar gibi test etmek için kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrecan3321 -- 5 Haziran 2020; 21:37:35 >

• Bu game luncher ne işe yarar? Oyun içindeyken açılan luncher. Öğreniliyor diyor .nedir bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: drcot

Şöyle bir site var, içlerinde gayet güzel resimler mevcut
    https://www.smartprix.com/bytes/best-wallpapers-for-samsung-galaxy-note-10-note-10-plus-infinity-o-display/
    Hocam çok teşekkürler telefonun ekranı mükemmel oldu

• Ben de telefonu almak için bekleyenlerdenim, indirimin olduğu gün nöbetim olduğu için alamadım telefonu, bekliyorum hala. Lakin gözlemlediğim kadarıyla konu indirimden sonra hafif hafif bozulmaya başlamış gibi. Hiç bir şey araştırılmadan direk buraya yazıp yalnızca bigi kirliliği ve kuru laf kalabalığı yapılıyor gibi gelmeye başaldı. Telefona münhasır fotograf, kılıf veya içinden bir şey atanlara, soranlara değil sözüm. lakin biraz araştırın, sözüm elbette herkese değil. İyi forumlar
  • Merhaba. Okumaya çalıştım ancak 100 sayfanın üzerine çıkmış konu. Çok fazla geriye gidemedim kusura bakmayın. Cihazdan memnun musunuz? Kabaca artıları eksileri nelerdir? Benim için önemli olan stabil olması ve batarya süresi. Tabi fotoğraf vs. de önemli ama sürekli fotoğraf çeken biri de değilim. Oyun da oynamam. Mevcut telefonum iphone 5s'i 6 yıldır kullanıyorum. Alacağım cihazı da uzun süre kullanmak istiyorum.
  • Kullanıcı tecrübelerine göre sorayım daha önceki cihazlarım note4-5-6-9 sonra huawei p20pro-mate20x-p30pro, xiaomi redmi note 8 pro-mi bote 10 pro 8/256 ve tekrardan huawei p30 pro ya döndüm onu kuzen aldı benden bu arada galaxy s6-s9 ve birkaç s daha kullandım tüm samsunglarda şebeke sorunu yaşadım-xiaomilerin tümündede wifi ve data bağlantısı hızı iyi değildi-huaweiler şebeke ve wifida efsane-şu an yedekte sürekli kullandığımsa sony xz1 ve nokia lumia 1020.

Tavsiye edermisiniz hangi telleri rakip görürsünüz birde sizce realme x2 pro mu bu cihazmı. Diyeceksinki ne alaka süper cihazlar kullanıp dibemi vurcan -tabiiki hayır tam p40pro alıyordum dubaiden onunda p40pro+ı çıktı bende seneye 5 g yayılınca daha iyisi çıkacağından saçma sapan yüksek paralar vermek istemedim sipariş iptal ettim.tr garantili en uygun olarakta samsung s10 lite ve realme x2 pro görüyorum tatminkar.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.