Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Telefon bir iki aydır müzik dinlerken ekran kapanınca 2 3 dk sonra müziği kapatıyor kendi kendine. Spotify, powerapp , TuneIn hepsinde aynı sorunu yaşıyorum. Ekranı yeniden açınca çalmaya başlıyor ekran açıkken sorun yok kapandıktan 30 sn kadar sonra yeniden duruyor müzik. Pil optimizasyonu özelliği kapadım her uygulama için ayrı ayrı güncellemeleri yaptım ama nafile. Bu sorunu yaşayan tavsiye verebilecek varsa sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • con_fal kullanıcısına yanıt

Bende de oluyordu twiter sohbetleri dinlerken ekran koruyucu devreye girdikten 2 dk sonra kapanıyordu twiter uygulamasının "deep sleeping apps" da olduğunu gördüm sonra "never sleeping apps" a taşıdım sorunumu çözdüm.

not: telefonu ingilizce kullanıyorum.

• ercan_elo_bil kullanıcısına yanıt
    Oraya da baktım derin uykuda da değiller bi türlü çıkamadım işin içinden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Donanadam D kullanıcısına yanıt

AYYYYY ALLAH RAZIII OLSUNNNNN YAAA COK TEŞEKKÜR EDERİM SABAHTAN BERI ÇÖZEMEDİM SENIN YAZINI OKUDUM VEE ÇÖZDÜM SIRF BUNUN İÇİN HESAP ACTIM SANA TESEKKUR ETMEK İÇİN AYAYAYYA COKKKKK COKKKKKK SAGOOOLLLLLLLLL💕😍😭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazı hâlâ kullanan var mı? Hatırlayan bilir, Haziran 2020'den beri bu konuda düzenli olarak yazardım. Son 1-2 senedir pek yazdığım söylenemez. Ben ilk bataryasıyla, hâlâ kullanıyorum. :) Bu sıralar batarya sağlığı %88'e düştü. Kapasitenin düşüşünü fark ettirmeye başladı. Sene sonuna kadar böyle idare edip, yeni bir batarya takmayı ve sonrasında da 1 sene daha kullanmayı düşünüyorum. 5 sene dolunca da yeni bir cihaz alırım artık. Bereketli ve iyi bir cihazmış. Sağ olsun beni hiç üzmedi.

• Cpt. Foley kullanıcısına yanıt
    ben yakin arkadasima sattim 2022 temmuzda. satmadan once bataryasini sifirlatmistim samsung servisinde ve halen gunu tamamliyormus. 2 haziran 2020 de almistim 4 yillik cihaz. o kadar buyuk olmasaydi halen ben kullaniyor olurdum su an hala akici sekilde calisiyor cihaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

kasım 2020den beri kullanıyorum hala cihaz çok iyi . ancak batarya konusunda sıkmaya başladı. batarya sağlığının yüzdesine nasıl bakabilirim bulamadım hiçbir yerde yüzdelik değer olarak.

bir de şubatta gelen güncellemeyi yaptınız mı acaba uçak modu sorunu bende de var ama 1 2 saniye gecikmeyle normal oluyor başka durumlar çıkabilir diye yapmaya çekiniyorum çünkü son güncellemesi muhtemelen bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb111 -- 21 Nisan 2024; 14:36:52 >
  • arka kamerayı açınca telefonda bi titreme oluyor birkaç saniye titriyor görüntü bulanıklaşıyor. 4 5 saniye içinde kendi kendine düzeliyor, düzelmeyince telefonu biraz sallıyorum öyle geçiyor. sadece kamera uygulamasında değil diğer uygulamalar kamerayı kullanırken de oluşuyor titreme. aynı cihaz kardeşimde de var onda da aynı durum var. onun cihazı hiç servis görmedi güncellemeler her şey aynı ama bu titreme durumu oluşuyor. çözümü bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

• fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    odak motoru bozuluyor muhtemelen

Ben hiç uçak modu sorunu yaşamadım, bir sürü güncelleme yaptım. Son güncellemeyi de yaptım. Batarya sağlığına AccuBattery'den baktım. Yeteri kadar doldur-boşalt yaptıktan sonra yaklaşık bir yüzde veriyor. Kapasite dizaynını 4500 mAh yazmıştım. Şu anda tahmini kapasite 3949 mAh.

• yakogg Y kullanıcısına yanıt

nasıl düzeltebilirim bu durumu acaba?

uçak modu durumu diğer arkadaşlar gibi değil ama haftada 1 2 kez mobil veri açık olmasına rağmen internet kapalıymış gibi 4.5g işareti kayboluyor interneti kullanamıyorum. uçak moduna alıp kapatınca düzeliyor tek sorun bu o durumla alakalı. teşekkürler

servis

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.