Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Kılıf piyasası olsun diye maalesef bilerek yapıyor firmalar. Yanlız LG V20 biraz daha sağlam gibi duruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=or7rwO7wuSU&list=PLerSreFSvSoxkY2tl9Cim7K7IfowwF9U7

Note 7 ve iPhone 7 plus arasında giderken bu videodan sonra LG V20'yi de bekleyeceğim kesin oldu artık Harbi harbi adamlar kaç kere yere attı ama çizik bile olmadı. Al şu telefonu kılıfsız senelerce kullan.. Mantıklı aslında.

inceleme videolarında hep öyle olur...
    (bkz. webtekno iPhone 6s testi miydi neydi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Allah aşkına renkte ne olacaktı? Mor mu olsaydı? Zaten siyah, beyaz çıkar genel olarak telefonlar. Gold var, Space Grey var, Silver var, geçen sene üstüne pembe geldi. Bu sene space grey gitti. Hem mat siyah, hem simsiyah geldi. Baya baya değişiklik var. Hangi telefonda çığır açacak değişiklik oldu söylerseniz sevinirim. Zaten 5 tane renk var. Seney de mavi çıkar işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğerki note serisi olmasa asla iphone dışında telefon almazdım. Androidin ve note ile spenin verdiklerini verebilse iosu hiçbirşeye değişmezdim. O yüzden bence note almayacak arkadaşlar diğer lg huwai htc gibi cihazlara asla bu paraları vermemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: naxay07

quote:

quote:

Kılıf piyasası olsun diye maalesef bilerek yapıyor firmalar. Yanlız LG V20 biraz daha sağlam gibi duruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=or7rwO7wuSU&list=PLerSreFSvSoxkY2tl9Cim7K7IfowwF9U7

Note 7 ve iPhone 7 plus arasında giderken bu videodan sonra LG V20'yi de bekleyeceğim kesin oldu artık Harbi harbi adamlar kaç kere yere attı ama çizik bile olmadı. Al şu telefonu kılıfsız senelerce kullan.. Mantıklı aslında.

inceleme videolarında hep öyle olur...
    (bkz. webtekno iPhone 6s testi miydi neydi)

O da mantıklı İşte olay tamamen insanoğlunun doyumsuzluğu...

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Şarj ve ısınma nasıldı. Birde usb bellek falan bağladınızmı sd kart ne kullandınız kaç gb ve hızlımıydı teşekkürler.

Şarjdan yana bi sıkı tım yok. Sabah şarjdan aldım şimdi yüzde 48. Isınma problemi yaşamadım hiç. Şu anlık sd card takmadım, otg den usb bellek de denemedim. Sd card takacak olsam samsungun 128 lik prosunu kullanırdım.

• quote:

quote:

Kapak ve pilin fırlaması çarpmalarda darbenin etkisini azaltıyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Eğerki note serisi olmasa asla iphone dışında telefon almazdım. Androidin ve note ile spenin verdiklerini verebilse iosu hiçbirşeye değişmezdim. O yüzden bence note almayacak arkadaşlar diğer lg huwai htc gibi cihazlara asla bu paraları vermemeli.

Kesinlikle katiliyorum. Daha onceki mesajimda da bahsetmistim beni note serisi haric android te tutabilecek cihaz yok

• Arkadaşlar selam ben cihazımı Bimeksten aldım. Müşteri hizmetlerine ne yapmam gerekirdiye mail attım bna fatura kutu vs getirin diye yazmışlar ve ürün bedeli kadar hediye çekiyle alışveriş yapabilirsiniz diyor. Bimeks para iadesi yapmıyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ovrclds

quote:

benim düşüncem apple sabotaj yaptı

Komplo teorisi uretmeye gerek yok urun uretim hatali orasi kesin ama acikcasi iphone 7 mi note 7 mi dersen kesinlikle note 7(tabi duzeltilmis sorunsuz versiyonu ). Herseyden once iphone 6 6s ve 7 ayni tasarima sahip hicbir degisiklik yok neden ip6 mi birakip ip7 alayim derim ve ip7 plus daha buyuk olmasina ragmen 5.5 inch ekran sunuyor ekran cerceve orani cok kotu.Bu devirde apple in hala boyle bir telefonu yeni diye tanitmasini acikcasi dogru bulmuyorum. Butun yeni ozellikleri iphone 8 e saklamislar diye dusunuyorum , 3 senedir ayni telefonu allayip pullayip yeni diye pazarliyorlar,Note 7 ise resmen tasarim anlaminda saheserdi ve note 5 in ustune cok fazla yenilik koyarak tamamen farkli bir urun olarak geldi. Iphone 7 plus a gore daha kucuk olmasina ragmen 5.7 inch ekran ve ekran cerceve orani neredeyse mukemmel. Herzaman diyorum kasayi samsung yapsin isletim sistemini apple ortak bir telefon cikartsinlar:))

hocam yapmayın etmeyin bunların hepsi iPhone 6s/6 vs. de çıkmadan önce olmuştu ama bu kadar ileriye gitmediler 6s çıkmadan önce de Android'i karalamak için bir sürü virüs saldılar 6s tanitilinca da hepsi kayboldu gitti artık Samsung'u bitirmek istiyor çünkü adamlar surekli ileri gitti ama Apple'nin derdi milleti kaziklamak açıkça belli

http://www.chip.com.tr/haber/new-york-galaxy-note-7ye-savas-acti_65084.html

buyrun Apple kesin bunlarla işbirliği yapmıştır

Katılıyorum tamamen karalama kampanyası kimden nasıl bir destek aldıkları meçhul.. donanımhaber dahil türkiyenin önde gelen bütün teknoloji siteleri hep bir ağızdan apple reklamı yapmak için birbirleriyle yarışıyorlar.. ondan sonra ufo gören masum köylü oluyoruz..

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Beklemekte yarar var. Benim de bu senenin sonunu bulacak herhalde telefon alma işi.
  • bu kadar olaydan sonra baya bir indirim yapması lazım note7 ye samsungun.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ovrclds

quote:

benim düşüncem apple sabotaj yaptı

Komplo teorisi uretmeye gerek yok urun uretim hatali orasi kesin ama acikcasi iphone 7 mi note 7 mi dersen kesinlikle note 7(tabi duzeltilmis sorunsuz versiyonu ). Herseyden once iphone 6 6s ve 7 ayni tasarima sahip hicbir degisiklik yok neden ip6 mi birakip ip7 alayim derim ve ip7 plus daha buyuk olmasina ragmen 5.5 inch ekran sunuyor ekran cerceve orani cok kotu.Bu devirde apple in hala boyle bir telefonu yeni diye tanitmasini acikcasi dogru bulmuyorum. Butun yeni ozellikleri iphone 8 e saklamislar diye dusunuyorum , 3 senedir ayni telefonu allayip pullayip yeni diye pazarliyorlar,Note 7 ise resmen tasarim anlaminda saheserdi ve note 5 in ustune cok fazla yenilik koyarak tamamen farkli bir urun olarak geldi. Iphone 7 plus a gore daha kucuk olmasina ragmen 5.7 inch ekran ve ekran cerceve orani neredeyse mukemmel. Herzaman diyorum kasayi samsung yapsin isletim sistemini apple ortak bir telefon cikartsinlar:))

hocam yapmayın etmeyin bunların hepsi iPhone 6s/6 vs. de çıkmadan önce olmuştu ama bu kadar ileriye gitmediler 6s çıkmadan önce de Android'i karalamak için bir sürü virüs saldılar 6s tanitilinca da hepsi kayboldu gitti artık Samsung'u bitirmek istiyor çünkü adamlar surekli ileri gitti ama Apple'nin derdi milleti kaziklamak açıkça belli

http://www.chip.com.tr/haber/new-york-galaxy-note-7ye-savas-acti_65084.html

buyrun Apple kesin bunlarla işbirliği yapmıştır

Katılıyorum tamamen karalama kampanyası kimden nasıl bir destek aldıkları meçhul.. donanımhaber dahil türkiyenin önde gelen bütün teknoloji siteleri hep bir ağızdan apple reklamı yapmak için birbirleriyle yarışıyorlar.. ondan sonra ufo gören masum köylü oluyoruz..

hep Amarika'nın, gapitalizmin oyunları bunlar

• Adamların derdinin bu saatten sonra iyi bir note 7 satışı yakalamak falan olduğunu sanmıyorum, note 7 nin sorununu çözüp imajını düzeltip insanların bundan sonraki üst düzey yeni model cihaz alimlarinda endişe duymasını önlemek oldugunu sanıyorum o yüzden fiyat düşürmek v.s. imaja ters bu tip beklentilerin boş olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Eylül 2016; 23:36:07 >
  • ben soyliyim sırada note7 nin fiyatının cakilisi var note5 in fiyatı hala aynı 2000-2600 civarında

•  ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennio Morricone2 -- 16 Eylül 2016; 23:40:58 >
  • TuRaN.z kullanıcısına yanıt
    imajı duzeltirlerse zaten note 7 ucuzlayacak bence pek çok kişi alır ve tasarım süper bence

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    seramik?

• Note 7 ile çektiğim İzmir Karşıyaka'nın gece görüntüsü

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Sıradan bir telefonla çeksem zifir karanlıktaki birkaç ışık noktası olarak çıkardı.
    Yazık oldu telefona.
  • Bende katılıyorum samsung note 7 yi değil imajını kurtarmanın peşinde olacak.Fiyatta ani düşme olmayacak belki beklediği satışın çok altında bu modeli birnevi boş geçip note 8 yada adı ne olacaksa onu bence s 8 serisiyle beraber lanse edebilir.Zaten düz s8 çıkarmayacak sarece s8 edge ve bence hemen peşine çok fazla iddialı olmayan bir iki revize ile note 8 i çıkarır gibi geliyor bana.

• Samsung gear vr hediyem bugün elime ulaştı. Fakat içinden ücretsiz uygulamalar için gerekli şifre çıkmadı. Bilgisi olan var mı bu konuda.

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.