Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 barajını aştı telefonlar bu saatten sonra telefon falan alınmaz. zaten telefonlar telefonluktan çıktı iyice.
  • Ben de bugün telefonumu değişim için servise verdim. Müşteri Hizmetleri sadece telefonu vermeniz kafi dese de servis tüm kutu içeriğini istedi. çok fazla zamanım yoktu o yüzden uzatmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Ben de bugün telefonumu değişim için servise verdim. Müşteri Hizmetleri sadece telefonu vermeniz kafi dese de servis tüm kutu içeriğini istedi. çok fazla zamanım yoktu o yüzden uzatmadim.

Değişim cihazları ile ilgili bir şey söylediler mi peki?
  • Arkadaşlar cihaz şarj edilmiyor haldeyken hiç patlama durumu olmuş mu acaba? Böyle bir şey duydunuz mu hiç?
  • Evet benim gözlük geldi :)) Telefonsuz kullanılıyormu bu beyler bilen varmı ?

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• Benim cihaz için de etkilenen cihaz diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Ekran kalitesi olarak bakarsaniz note7 mi dersiniz yoksa iphone7 plus mı?

hocam bence 2 k ile fullhd arasında bariz bi fark yok note 7 amoled oldugundan biraz daha canlı abartılı renkler sunuyor ama iphone ekranı daha orjinal renk veriyor ..

Test ettin mi? 2K ekranla Full HD yan yana koydun mu? Gözlerinizde sorun mu var yoksa? Birisi çamur gibi kalıyor diğerinin yanında. SDN gibi 3. Sınıf teknohaber sitelerinde kendine editör diyen adamların lafını burada pazarlamayın lütfen.

Sn. Samsung yetkilisi sen ciddimisin ? 2k ile full hd arasında ciddi ciddi fark yok note 7 de çözünürlük düşürüp denediğimdede büyük bi fark göremedim madem 2 k okadar çok gerekliydi patronların neden yazılımsal olarak çözünürlük düşürmeyi çıkardı ?

• İmei kontrolü yaptım bu uyarı çıktı.
    "Your Galaxy Note7 is an affected device and is subject to this recall. It is extremely important to stop using your device, power it down immediately and contact your carrier or retail outlet to exchange it."
    Cihazımdan çok memnunum. Sırf samsung istiyor diye değiltireceğim.

• Patlama (esasında patlama değil erime ama) nedeni şöyle özetlenebilir: cihaz şarj edilirken ya da aşırı yükleme olunca ısınırken patlıyor.
    Şarj hızlı olunca cihaz ısınıyor. Ağır oyunlar uygulamalar vr gözlük falan cihazı tam gaz kullanıyor ve ısınma oluyor. Bu da pildeki sorunu devreye sokup patlamaya sebep oluyor.
    Ben vr gözlük kullanmayı bıraktım. Servis açıksa teslim edeceğim telefonu.

• quote:

quote:

Ben de bugün telefonumu değişim için servise verdim. Müşteri Hizmetleri sadece telefonu vermeniz kafi dese de servis tüm kutu içeriğini istedi. çok fazla zamanım yoktu o yüzden uzatmadim.

1 aya gelir dedi ama bilgisi yok bence. Sadece tahmin ediyor.

• Samsungun ekran kalitesine hiçbiri yanaşamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Patlama (esasında patlama değil erime ama) nedeni şöyle özetlenebilir: cihaz şarj edilirken ya da aşırı yükleme olunca ısınırken patlıyor.
    Şarj hızlı olunca cihaz ısınıyor. Ağır oyunlar uygulamalar vr gözlük falan cihazı tam gaz kullanıyor ve ısınma oluyor. Bu da pildeki sorunu devreye sokup patlamaya sebep oluyor.
    Ben vr gözlük kullanmayı bıraktım. Servis açıksa teslim edeceğim telefonu.

ikame cihaz ile mi devam edeceksiniz yeni telefon gelene kadar yoksa farklı bir telefon mu alacaksınız? kafanızda ki düşünce nedir? bende çok kararsızım bu konuda.
  • quote:

quote:

quote:

1 aya gelir dedi ama bilgisi yok bence. Sadece tahmin ediyor.

Çok uzun bir süre bence bu değişim işi için. İş iyice arap saçına döndü.
    Cihaz şu an yanımda ve ofiste şarj halinde. Cihaz patlamadan önce herhangi bir belirti veriyor mu acaba? Yoksa durup dururken patlıyor mu? Buna göre önlem alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beardedbaby666

Note 7 çöp diyen isgeepler iyi izleyin iphone 7
    https://youtu.be/0vYfAqEyGV0

Resmen ekranı kasaya 404 uhu ile tutturmuşlar

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Siz yazılanları nerenizle okuyorsunuz acaba?

İade etmedim diye yazdım değişim bekliyorum.
    Benim hiç bir mesajımda böyle bir ibare yok kullanın şeklinde.

Seviyesi bu kadar düşen bir konu görmedim arkadaş.
    Takılmıyorum artık buraya yiyin birbirinizi.
  • Cihaz bende suan ama şarjini bitirip kapattim, başka cihaz kullanıyorum. Gelecek hafta iade edeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 nin de dahil en iyi telefonu tekrar geliyor.

Samsung’un ABD ofisinden açıklama yapıldı. Açıklamaya göre, yenilenen Galaxy Note 7’ler, 21 Eylül’de raflardaki yerini alacak.
    Aynı açıklamada değişim programı dahilinde 130bin Note 7’nin iade ediliği ifadesi de yer aldı.
  • fatto kullanıcısına yanıt
    Kaynak varmi hocam ? Benim 4s bataryasi öldü 4 sene olmus alali 21 de Turkiyeye gelirmi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

quote:

Ekran kalitesi olarak bakarsaniz note7 mi dersiniz yoksa iphone7 plus mı?

hocam bence 2 k ile fullhd arasında bariz bi fark yok note 7 amoled oldugundan biraz daha canlı abartılı renkler sunuyor ama iphone ekranı daha orjinal renk veriyor ..

Test ettin mi? 2K ekranla Full HD yan yana koydun mu? Gözlerinizde sorun mu var yoksa? Birisi çamur gibi kalıyor diğerinin yanında. SDN gibi 3. Sınıf teknohaber sitelerinde kendine editör diyen adamların lafını burada pazarlamayın lütfen.

Sn. Samsung yetkilisi sen ciddimisin ? 2k ile full hd arasında ciddi ciddi fark yok note 7 de çözünürlük düşürüp denediğimdede büyük bi fark göremedim madem 2 k okadar çok gerekliydi patronların neden yazılımsal olarak çözünürlük düşürmeyi çıkardı ?

Ciddi fark görememek ne demek. DPI değişiyor ve ekran büyüyor. Ayrıca çamurlaşıyor. Bunu inkar etmek bağnazlık biraz. Patronlarım pil tasarruf modunda daha çok tasarruf olsun diye ekran çözünürlüğü düşürme özelliği getirdi. Daha sonra bu özelliği pil tasarrufunu açmadan da kullanabilme özelliğini getirdi. Pilinin çok gitmesini isteyen isterse HD olarak kullanır. 2K ekran Full HD'den 2 kat daha fazla nokta içeriyor. Matematik konuşur. Boş boş "bence fark yok" demekle olmuyor o işler. Teknolojiyi iyi ki sizin zihniyetinizde insanlar ilerletmiyor. Sizin kafada olsak 320x240 ekranlardaydık herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet benim gözlük geldi :)) Telefonsuz kullanılıyormu bu beyler bilen varmı ?

Benimde geldi bugün. Teli iade etmiştim. Kullanılıyor tabi. Tak çık dışarı. Çok güzel gösteriyor

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.