Yüzbaşı
14 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar SAY sıralamam 67k geldi. Akdeniz Üniversitesi e.e.m. ne gitmek mantıklı mı sizce? İşin sonunda iş bulma oranı nasıldır?
Öte yandan DİL puanım 5k geldi ve odtü ing.öğretmenliği gelme şansı bile var yoksa o taraftan mı gitmeliyim? yardımcı olur musunuz?
İyi günler geçtiğimiz günlerde çipli bir PS1 aldım. Oyunlar konsolun kendinden pahalı olduğu için ben de pek çok kişi gibi cdye oyunları yazdırıp oynuyorum.
ImgBurn de AWS hızı ile yakıyorum fakat ImgBurn arada sırada 20x e 30x e kadar çıkıyor. Komsolda denediğimde FMV dahil hiç bir sorun yok.
Fakat bu durum Dreamcast’daki gibi konsola zarar verir mi? TDK, Sony, Kodak gibi kaliteli diskler kullanıyorum.
Konsol scph-9002 PAL model çip ney bilmiyorum büyük ihtimalle MM3’tür. Sony vaio fit 15e DVD sürücüsü ile yakıyorum
dh forum linkleri eskiden uygulama içinde o bölüme atıyordu ama artık tarayıcıda açıyor
Bir basliktayken yeni konu ac butonu sağ üstte değil de sağ altta yuvarlak turuncu bir buton şeklinde çıksa güzel olur.
Profilimde twitter e basınca uygulama çöküyor
Örneğin youtube ve speedtest.net deki gibi:

Ekran görüntüsünde belirttiğim gibi
Kendi profilimi düzenleyeyim dedim ama bu kullanıcının profili gizli dedi
Son güncellemeden sonra hem açılış yavaşladı hem de resimler yuklenmiyor ayrıca resim upload etmesi uzun sürüyor
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
SONY VAIO Fit 15e (SVF1521SSTW)
Mobil cihaz
Asus Zenfone 2 32GB
ISS
TTNET
Notebook
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 448
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 116 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.