Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhanakin83

Arkadaşlar selam ben cihazımı Bimeksten aldım. Müşteri hizmetlerine ne yapmam gerekirdiye mail attım bna fatura kutu vs getirin diye yazmışlar ve ürün bedeli kadar hediye çekiyle alışveriş yapabilirsiniz diyor. Bimeks para iadesi yapmıyor mu?

Yapmasi lazim nasil yapmiyor? Samsung mh arayip sikayet edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

Samsung gear vr hediyem bugün elime ulaştı. Fakat içinden ücretsiz uygulamalar için gerekli şifre çıkmadı. Bilgisi olan var mı bu konuda.

Kutunun arasında hocam
  • quote:

Arkadaşlar selam ben cihazımı Bimeksten aldım. Müşteri hizmetlerine ne yapmam gerekirdiye mail attım bna fatura kutu vs getirin diye yazmışlar ve ürün bedeli kadar hediye çekiyle alışveriş yapabilirsiniz diyor. Bimeks para iadesi yapmıyor mu?

İade aldığın mağaza ile ilgili. Samsung ona karışmıyor. Değişim istiyorsan Samsung servisine vereceksin. Diğer durum için mağazanın teklifini değerlendirmen gerekli. Bimeks her zaman hediye çeki verir bildiğim kadarı ile.
  • quote:

Kesınlıkle bu tuzaklara dusmeyın ve paranızı gerı ısteyın.Samsung onlara hedıye cekı vermeyecek sonucta :)
  • gokhanakin83 G kullanıcısına yanıt
    Ben bugün aldım paramı hesabıma yatırmışlar. Ama aynısını bana da yaptılar hediye çekinin muhabbetini.Gittim mağazaya bağırdım çağırdım müdürüne. Genel merkezi arattım evet para iadesi yapabilirsiniz dediler. Kesinlikle kanmayın bunlara. Bimeks ten daha da bir ürün almam. 10 günde yattı para ve her gün arayıp uyarmama rağmen.

• Tüketici hakem heyetine gideceğinizi söyleyin. Söykedikten sonra bana ayıplı mal, can güvenliğimi tehdit eden bir mal sattığınızdan dolayı tüketici hakem heyeti para iadesini kabul edip bi şekilde vereceksiniz deyin. Öyle bi dünya yok, hediye çekiydi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Ekran kalitesi olarak bakarsaniz note7 mi dersiniz yoksa iphone7 plus mı?

hocam bence 2 k ile fullhd arasında bariz bi fark yok note 7 amoled oldugundan biraz daha canlı abartılı renkler sunuyor ama iphone ekranı daha orjinal renk veriyor ..

Test ettin mi? 2K ekranla Full HD yan yana koydun mu? Gözlerinizde sorun mu var yoksa? Birisi çamur gibi kalıyor diğerinin yanında. SDN gibi 3. Sınıf teknohaber sitelerinde kendine editör diyen adamların lafını burada pazarlamayın lütfen.

Sn. Samsung yetkilisi sen ciddimisin ? 2k ile full hd arasında ciddi ciddi fark yok note 7 de çözünürlük düşürüp denediğimdede büyük bi fark göremedim madem 2 k okadar çok gerekliydi patronların neden yazılımsal olarak çözünürlük düşürmeyi çıkardı ?

Ciddi fark görememek ne demek. DPI değişiyor ve ekran büyüyor. Ayrıca çamurlaşıyor. Bunu inkar etmek bağnazlık biraz. Patronlarım pil tasarruf modunda daha çok tasarruf olsun diye ekran çözünürlüğü düşürme özelliği getirdi. Daha sonra bu özelliği pil tasarrufunu açmadan da kullanabilme özelliğini getirdi. Pilinin çok gitmesini isteyen isterse HD olarak kullanır. 2K ekran Full HD'den 2 kat daha fazla nokta içeriyor. Matematik konuşur. Boş boş "bence fark yok" demekle olmuyor o işler. Teknolojiyi iyi ki sizin zihniyetinizde insanlar ilerletmiyor. Sizin kafada olsak 320x240 ekranlardaydık herhalde.

Sen matematiksel konuşuyorsun ben gözlemsel konuşuyorum önemli olan benim gözlerimin gördüğü 2k ile full hd arasında ufacık ekranda fark görebiliyorsan ne mutlu o gözlere ALLAH bozmasın hocam.

İşte sana ne lazım VR ne lazım HDR sana lazım olan Apple mantığı. Versinler eline 720p ekranı kullan. Ne diyim. Muhalefet olmak için indanlar neler neler diyor anlamak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Beklemekte yarar var. Benim de bu senenin sonunu bulacak herhalde telefon alma işi.

HTC 10 konusundan hatırlıyorum sizi, büyük merakla bekliyordunuz ve üzerinden kaç telefon geçti ardından HTC 10'un esamesi okunmamaya başladı. Genel anlamda konuşuyorum bu insanoğlu nankör ya

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ekranı kasadan ayrık çıktı. Servise verdim. Hiç bir probleme rastlanmamıştır deyip geri gönderdiler. Ben de elimden çıkardım gitti. Yoksa güzeldi. 3-4 sene kullanmayı düşünüyorken bir gün bile kullanamadım. Hevesimi onlar kaçırdı.
  • Arkadaşlar yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla bazı ülkelerde yeni telefonlar kullanıcıların eline geçmeye başlamış. Değiştirilen telefonlar tamamen sıfır kapalı kutu imiş ve bazı ülkelerde telefonun yanında 128 gb micro sd kart hediye olarak verilmiş. Kutularda siyah ya da mavi "S" logosu varmış. Ayrıca Samsung değişen telefonlara bir güncelleme ile bildirim çubuğundaki beyaz renkte gözüken pil durumunu yeşil renkteki ikonla değiştirecekmiş. Yeni telefonlarda güç tuşuna bastığımızda kapama restart seçeneklerinin yanı sıra pil durumunu gösteren bir seçenek daha olacakmış. Şimdilik haberler böyle. Ülkemizde de yeni telefonların gelmesi yakındır bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Arkadaşlar yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla bazı ülkelerde yeni telefonlar kullanıcıların eline geçmeye başlamış. Değiştirilen telefonlar tamamen sıfır kapalı kutu imiş ve bazı ülkelerde telefonun yanında 128 gb micro sd kart hediye olarak verilmiş. Kutularda siyah ya da mavi "S" logosu varmış. Ayrıca Samsung değişen telefonlara bir güncelleme ile bildirim çubuğundaki beyaz renkte gözüken pil durumunu yeşil renkteki ikonla değiştirecekmiş. Yeni telefonlarda güç tuşuna bastığımızda kapama restart seçeneklerinin yanı sıra pil durumunu gösteren bir seçenek daha olacakmış. Şimdilik haberler böyle. Ülkemizde de yeni telefonların gelmesi yakındır bence

Eger bu sekilde bir hamle yaparsa samsung cidden kullanicilarina umut verir arizali seriyi direk kesip atmasi gerektiginin farkinda demektir s gibi bir seriyle piyasaya surmesi mantikli

• Rhaegar kullanıcısına yanıt
    Telefonun sorunlu olan telefonlarla tek ayırıcılığı kutulardaki "S" logosunu saymazsak yeşil renkli pil ikonu olacak. Onun dışında telefonun kasasında herhangi bir değişiklik yok.
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    Zaten olmuş bitmiş bir şeyi tekrardan düzeltemezler bu imkansız yanında hediye verir durmadan belki yazılım güncellemesi alır kısaca bunlar olcak başka türlü o kasayı değiştirmek falan imkansız. Note 8 1 yıl sonra tanıtılır dahada erkenden tanıtılma olayı falan olmaz S8 çıkıcak işte oda 2017'de çıkar fiyatınıda samsung ucuzlatmaz bana kalırsa. Aslında yapması gereken bu sonuçta millet elinde C4 taşıyor gibi olcak.
  • Umarım yeni note 7ler geldiğinde bu süre bu kadar az olmaz. Eşimdeki zenfone 6 bile gece yüzde 1de bıraktığımda sabah yüzde 1 olarak alıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• 28 Eylülde Güney Korede satışa çıkacakmış arkadaşlar. En geç ekimin ilk haftası ülkemizde olur sanıyorum. Hatta sürmez bile

http://shiftdelete.net/yeni-galaxy-note-7-icin-tarih-belli-oldu-75361

• Tayvan dahil 20 ülke ismi anılıyor Türkiyede var bu ay sonuna kadar dağıtım başlıyormuş bu 20 ülkeye.
    Kaynak Turkcell den bir arkadaşım.Belki sizlerde çeşitli yerlerde görmüşsünüzdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Telefonun sorunlu olan telefonlarla tek ayırıcılığı kutulardaki "S" logosunu saymazsak yeşil renkli pil ikonu olacak. Onun dışında telefonun kasasında herhangi bir değişiklik yok.

Kasaya da bir işaret koymaları lazım. Bu yüzden uçağa alınmazsam faturası samsunga kesilir.

• perSNN kullanıcısına yanıt
    umarım şu saçma kısıtlamalar sonlandırılır,bu kadarda olmaz cidden,telefonum yüzünden uçağa alınmama riski taşıyacağım hayatta aklımın ucuna gelmezdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    Zaten pil simgesi onun için yeşil yapıldı. Gösterirseniz onu, güvenli olan modeli kullandığınızı ispat etmiş olursunuz.
    Gerçi custom meraklıları istediği renge boyayabilir pili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Zaten pil simgesi onun için yeşil yapıldı. Gösterirseniz onu, güvenli olan modeli kullandığınızı ispat etmiş olursunuz.
    Gerçi custom meraklıları istediği renge boyayabilir pili

Yani o yüzden kasaya "S7 Note" yazmaları daha akıllıca olur. Soran olursa note 7 değil işte bunda sorun yok denir. Kutuya ise isterlerse "pil güvenli note 7" diye bir ufak yazı hiç fena olmaz.

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.