Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s7'nin kamerası iphone'den iyi görünüyor, o zaman note'da iyidir, yenileri ne zaman geliyor :D Paramızı alalım, ucuzlar belki rekabet için :D kaparız yine bir tane :D
  • Arkadaşlar cihaz singapurda şuan satışta mı yada bir hafta içinde satışa çıkar mı? bilgisi olan varsa çok makbule geçer.

Birde note serisi kullanan arkadaşlara spen in sık kullanılmasından ötürü fazla çıkarılması zamanla o bölümde deforme olmalara,esnemelere haliyle sıkıntılı bir hal almasına sebep olma durumu olabilir mi acaba?

Mavi note 7 halen aklımda da, bir çılgınlık yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    butun note serilerini yaklasik 1 er sene kullandim, hic birinde kalemle ilgili deformasyon yasmadim dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Note 2 yi 2 yılı geçkin kullandım kalemin üzerine defalarca düştü
    Note 4 1 yıl kullandım 2 kere intihar etmeye kalktı günde 3 sefer şarj ediyodum bi ara kalem yarı çıkık 2 kere düştü
    Note 5 30 santimden koruyucu cama rağmen kendi ön camını çatlattı ama benim gördüğüm5 görmediğim garanti 10 seferde oğlum ve kızım düşürdü o kaleme de yuvasına da bi şey olmadı.

Note 5 4 2 (3 ün suni dikişleri iticiydi almadım) müthiştiler ki ben iphone 3 3g 4 ve 4s kullandım.iphonae a dair tek etkilendiğim şey ekranı 2 parmak ile büyütmek ve küçültmekti o da 3 te. 4 ten 4s e geçme sebebim 4s in kamerasının ve hoparlörünün 1 tık önde olmasoıydı.

Sonra note a geçtim.s3 s4 kullansam belki nefret ederdim özellikle s3 eğer lte versiyonu değilse gerçekten kasıyordu.

Sonuç olarak note dediğin telefon şu zamana kadar hep ilkleri yaşattı.İnovasyon onla geldi. 1 batarya sorunu ile anca zaten almamışlar alamayanlar ve çok az sayıda da şekil için alanlar terk eder.
    Kimle konuştuysam çevremde herkes değişimle yenisini alıyor.Çünkü alternatifi yok.

Note7 ile ip7yi muadil olarak görmek için ortak nokta bulmak lazım.Yoköyle bi nokta.Note 7 ile yapabildiklerinin özellikle de kalem ile yapabildiklerinin iphone da da diğer androidlerde de benzeri yok.
    Hoparlör ve ses çıkışı kalitesi dışında note 7 her zaman tek geçilir.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.oh&hl=en

Note7 icin de bataryasi bozuk uretimli olup olmadigini ifade eden uygulama .
  • Çok teşekkürler beyler.

• Canada da değişim başlamış artık
    Kaynak xda

• Samsung bide yeni note 7 leri direk android 7 ile çıkartsa bu durumu biraz toparlardı bence :)
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    2500 ve azüstü olsun hediye de olmasın gerekirse s8 e kadar da nougat gelmesin.
    Mavi alcam bende istiyom ben de

• İphone 7 plus baya güzel olmuş arkadaş almış. Kamerası çok iyi dedi üniversitedeki oda arkadaşı da 7 almış baya fark var desi şarjdada kamerada da. Edge 7 vardı kendisinde daha önce ben çok fark gördüm dedi. Özellikle yetersiz ışıkta çok iyiymiş. Birde şunu söyledi öncekilere göre aönük satışlar hele burda 7 ye ilgi az 7plu hemen hemn tükendi özellikle şu yeni siyah hiç kalmamış. Arkadaşım gold vardı onu aldım dedi. Note7 den vazgeçenler düşünebilir. Amerikada tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 17 Eylül 2016; 20:38:51 >

• Note7 ustun yine

• Her türlü note 7 ezer il7 ni. Iphoneni tek üstünlük göstergesi stabil sistem. Ios. Android 7 note 7 gelince note 7 bi başka güzel olacak

• Yeni serilerden soyle bi kac resim, yazi falan gorsek çok güzel olur, xda da baktim az bisey konusmus canadalilar. Yesil batarya simgesini falan görmedim, kutu da s simgesi olduğunu söylemişler.

• charliee kullanıcısına yanıt
    yakında videoları düşer yeni serilerin bol bol ondan şüpheniz olmasın.

• Benim gönlüm tabiki note7 de arkadaşın ifadelerini paylaştım. Ha birde acayip ısınıyor cihaz dedi. Birşey daha diyeyim arkadaş sırf pokemon mudur nedir bir oyun varya onun için aldım abi dedi . Yeni iphoneda bu oyuna özel birşeyler varmış birde kasmıyor diyor. Düşünün cihaz alma kriteri pokemon diye bir saçmalık.Devletin babasının verdiği krediyi daha iyi pokemon oynamak için için yeni iphone alıyor.Buraya yazdığımı bilse kızar.

• Arkadaslar yeni seri ciktiginda almayi dusunuyorum ama sizce hemen almalimiyim herlde baska sorun olmaz cnku herkze para iadesi ypmak zorunda kalirlar

• dahaka7741 D kullanıcısına yanıt
    Az daha beklersek 8 çıkacak.İlk 2 hafta alma fiyat düşümü paralel italatla gelir.Sonra 2800 e rahat bulursun.Tabi bu benim düşüncem.

• Ben fiyat konusunda durumunundan çok donma ve reset sorunları çözülecek mi diye merak ediyorum. Sabırsızlıkla yeni cihazların gelmesini bekliyorum tabi ki yorumları da aynı cihazın 2. Versiyonun inceleme ve eleştirileri bakalım nasıl olacak.

• Almasanda şu telefonların yeni çıkamlarını takip etmek artık pembe dizi gibi sürükleyici oldu.Ah şu çıktı aha şu çıkacak.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Karanlıkta üstüne yok cihazın ama yeni seriyi alsam da hep tedirgin olacağım.
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.