Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Değişim yaptığım mağazada siyah ve gold gelmiş silver yok dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 patlamıyacağına garanti veriyor mu acaba enayi olmayan bey :))))) murdukkkk

• Arkadaslar Selam

Ben daha onceden bır konu acmıstım. Ancak konu yeterlı ılgı gormedıgı ıcın kapandı.

Yenı sayfa acsak yıne aynı olay olacak. Zıra arama sonuclarında sureklı bu sayfa cıkıyor.

En saglıklı yol bu konunun kıtlenerek yenı sayfanın aktıf hale getırılmesı ya da sayfa sahıbının degısmesıdır.

Bunun ıcın ıletısım bolumunde powerstorma mesaj atmanız gerekıyor.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sizi destekliyorum. Dediğiniz kişiyi konuya çağırsak da Burda birkaç mesajı okusa olmaz mı? Bu konu çöp oldu direk.

• Şuan almaya kalksam eski liate fiyatı mi geçerli yoksa daha ucuza verilir mi acaba

• THY 29 Eylülde Note 7 için duyurusunu güncellemiş sayfanın altında öyle yazıyor.

Değişim yapmamış arkadaşlar bence bu kurallara riayet etsinler.

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/samsung-galaxy-note-7-cihazlarinin-tasinmasi

Cihazı kapatın.
    Cihazı şarj ekipmanlarından çıkarın.
    Cihazı aktif hale getirecek alarm vb. uygulamaları kapatın.
    Açma tuşunun yanlışlıkla basılarak açılmasına karşı cihazı koruyun.
    Cihazınızı kabin bagajınızda ya da üstünüzde taşıyın. (Check-in sırasında vereceğiniz bagajınıza yerleştirmeyin.)
    Cihazın hasarlı veya sıcak olması, duman çıkarması, kaybolması ya da koltuğun içine düşmesi durumunda lütfen kabin ekibini bilgilendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

THY 29 Eylülde Note 7 için duyurusunu güncellemiş sayfanın altında öyle yazıyor.

Değişim yapmamış arkadaşlar bence bu kurallara riayet etsinler.

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/samsung-galaxy-note-7-cihazlarinin-tasinmasi

Cihazı kapatın.
    Cihazı şarj ekipmanlarından çıkarın.
    Cihazı aktif hale getirecek alarm vb. uygulamaları kapatın.
    Açma tuşunun yanlışlıkla basılarak açılmasına karşı cihazı koruyun.
    Cihazınızı kabin bagajınızda ya da üstünüzde taşıyın. (Check-in sırasında vereceğiniz bagajınıza yerleştirmeyin.)
    Cihazın hasarlı veya sıcak olması, duman çıkarması, kaybolması ya da koltuğun içine düşmesi durumunda lütfen kabin ekibini bilgilendirin.

Ya havaalanı girişinde silah teslim noktasının yanına Note 7 teslim noktası açılabilir, telefon kapalı ve emniyette teslim edilip korumalı bir kutuya konulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Arkadaslar Selam

Ben daha onceden bır konu acmıstım. Ancak konu yeterlı ılgı gormedıgı ıcın kapandı.

Yenı sayfa acsak yıne aynı olay olacak. Zıra arama sonuclarında sureklı bu sayfa cıkıyor.

En saglıklı yol bu konunun kıtlenerek yenı sayfanın aktıf hale getırılmesı ya da sayfa sahıbının degısmesıdır.

Bunun ıcın ıletısım bolumunde powerstorma mesaj atmanız gerekıyor.

Bu lanet konu silinsin hatta. Eve geçince mesaj atacağım.

• Bismillahirramanirrahim diyelim
    Berkans hocam açta geçelim konuya.
    Yeni telefonlarımızı alalım geçelim faydalı bilgileri yazalım. Konunun ismi
    Yeni Note 7 olabilir. Kimse yazmazsa konuda düşer aşağı sıralara sonra konuyu kilitlenmesi için mesaj atarız hepimiz.

• Bu olaydan sonra diğer telefonları almak için bakınıyorum, gidiyorum elektro marketlere bir sürü cihaz alternatifi olduğunu zannedip test ediyorum ama elim cebime gitmiyor. N7 sorunsuz çıksında hayırlısıyla alak gayri.
  • stranger_x S kullanıcısına yanıt
    Hocam patlamasa da elinde patlayacak, sabredip de 7s serisini beklemeyenlerin. Cihaz gerçekten olmamış.

Şaka bir yana, i7 alacak olanlara tavsiyem; en geç Ağustos 2017'de cihazı ellerinden çıkarmaları olacak.
  • eskiden moderatörler abuk subuk yazanlara birbiryle kavga edip dalaşanlara veya konunun dışında yazan gereksiz polemiklere girenlere müdahele eder o kişilere ya uyarı cezası verirler yada banlarlardı,nerde o günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzard

Bismillahirramanirrahim diyelim
    Berkans hocam açta geçelim konuya.
    Yeni telefonlarımızı alalım geçelim faydalı bilgileri yazalım. Konunun ismi
    Yeni Note 7 olabilir. Kimse yazmazsa konuda düşer aşağı sıralara sonra konuyu kilitlenmesi için mesaj atarız hepimiz.

Konunun kapatılıp yenı bır konu acılması ıstegınızı Gurkan Beye ıletebılırsınız.

Bunun ıcın :

https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=38

adresınden powerstorm'a PM gonderın. Konunun kapanması gerektıgı hakkındakı gerekcelerınızı belırtın. 3 - 5 kısı yaparsa etkılı olmaz. Ancak cogunluk mesaj atarsa Gurkan dıkkate alıp ıslem yapacaktır.

Konu ıle ılgılenecektır.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Dün gece powerstorm a yazdım Berkans bu konunun kilitlenip sizin açtığınız konuyu tekrar aktif hale getirilmesi için

Bu talepte Çoğunluk olacaktır muhakkak Note 7 sahipleri zaten sıkıldı bu haberlerin AYNISINI FARKLI YADA AYNI KİŞİLERDEN duymakla

• Ben de yazdım.

YENİ KONU KURULSUN. BURAYA YAZMAYALIM ARKADAŞLAR.

• Bugün konuya giren arkadaşlardan ricam, üşenmeyip Berkans hocamın tavsiye ettiği yolu izlemesi
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.