Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsunglar genelde 2 ana sürüm alıyor. Sonrası güvenlik güncellemelerine kalıyor. O aldı P yi aldıktan sonra gerisini pek beklememek lazım.
  • EnigmaEW kullanıcısına yanıt
    Hımmm yani 1 sene gibi birşey oluyor. Tamamdır çok teşekkürler.

O zaman geriye sadece + olarak ekran kasa oranı ve SPEN kalıyor.

XZ1 almak çok daha mantıklı ama Note FE eksilerine rağmen çok hoşuma gidiyor. Karar veremedik bir türlü.
  • Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Arabistan romlu telefonu ota üzerinden güncelledim, öyle bir ayrıntı bile yok bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forester34 F kullanıcısına yanıt
    100 dakikanın altında dolum vaadeden marka yok gibi.

İşletim sistemi yapmak her bana yiğidin harcı değil ios işletim sistemini iPhone ile duyduk ama Apple Microsoft kadar eski bir şirket. Zamanında Nokia dahi direnemedi Android ve iOS'a, koskoca Microsoft dayanamadı. Samsung'un böyle bir girişimi parayı çöpe atmak olur.

• SaGaNoFE kullanıcısına yanıt
    Yalnız özgürlük ile işlevselliği karıştırmış olma ihtimaliniz var mi?

Samsung Asus'dan sonra (artık yine Samsung öne geçti) cihazı en çok modifiye edip yine en fazla bloatware uygulama ile dolduran üretici.

İleride bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmeyi engellemesini bekliyorum Samsung'un. Bir o kaldı Knox'dan sonra müdahale etmediği. O seçeneği de tarihe karıştırıp Linux'un iOS'ine çevirecek Experience UI i. Bize de alın bunu kullanın diyecek ya şaka gibi. Zamanında Bada ile bunu başardı. Şimdi aynı sistemi bu sefer kademeli olarak Android e getiriyor. Zaten güvenlik önlemi diye diye yazılımdaki yetkisiz müdahaleleri engellemeye takmış durumda da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 12 Mayıs 2018; 10:54:51 >
  • Bu sene RMM State diye bir güvenlik önlemi çıkarmış, bahsettiğiniz yazılıma yetkisiz müdahaleler ile ilgili. iOS gibi kapalı kutu bir işletim sistemi yapacağını pek zannetmiyorum ama cihazların stabil olması adına yapabilir. Launcher, tema, widget gibi en çok kullanılan kişiselleştirmeleri kaldıracağını da düşünmüyorum.

Beni iOS'tan uzak tutan en büyük etmen de Dosyalarım uygulamasıdır. Çünkü telefonu telefon olmaktan çıkaran ve bir bilgisayar gibi kullanbildiğin en önemli uygulama bana göre. iOS da bunu duymuş olacak ki yeni sürümünde getireceği söyleniyor.
  • Biraz araştırma yaptım. Tizen işletim sistemini sadece gear saatlerde ve televizyonlarda kullanıyor sanıyordum fakat Hindistan pazarı için Tizen işletim sistemleri Galaxy Z serisi telefonlar üretiyormuş. Son çıkan telefon Galaxy Z4 haziran 2017'de satışa çıkmış. Fiyatı da 90 dolar. Fakat açıklamalara göre büyük güvenlik riskleri mevcut. Arayüzü Experience'e benziyor. Bakalım neler olacak ileriki yıllarda.
  • Sıcak fırsat yok mu arkadaşlar puanlı falan? Talep artınca firmalar fiyatı yükseltti maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung ve birçok firma X.0 update lere odaklanarak büyük hata ediyor zira bunlar yazılımların en sorunlu halleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 12 Mayıs 2018; 15:56:22 >
  • Psikolojik değil bende de var aynı sorun. Bildirim yok ama bildirim sesi geliyor. 2-3 günde bir oluyor.
  • Arkadaşlar updato dan yazılım downgrade ediliyor mu yapan var mı? Downgrade edicem yapabilirsem.

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    2 gün önce ben ettim. Malezya 8den Malezya 7ye geçtim. Fakat konuda bir arkadaş Arap 8den 7ye geçemediğini yazmıştı.

• Selam arkadaşlar.

Ben de 2 haftadır Note FE kullanıyorum.Kullandığım model Arabistan için üretilmiş olan.Sizce CSC kodunu değiştirmelimiyim.

Riskleri var mı

Teşekkürler.

• Arkadaşlar, kız arkadaşıma telefon almamız gerek. Ona Note FE'yi verip kendime bu telefonu alırken aklımda kalan Oneplus 5T'yi almak istiyorum. Önerir misiniz? Yoksa ona da mı Note FE alayım?
    Al dene bence 6 gb ram snapdrogon 835 seri hızlı cihaz yada one plus 6 yı bekle bence bi kaç gün sonra duyurulacak ozaman belki fiyatta bi indirim olur

• 5 gün sonra yani 17 mayısta duyurulacakmış Oneplus 6, onu bekleyeyim en iyisi. OP 5T doların son yükselişiyle de 2400 liradan 2550'ye çıkmış. Sonumuz hayrolsun.
    O dolardan dolayı değil, one plus fabrikası 5t üretimini durdurdu ve one plus 6 üretiyor.
    piyasaya gireli 6 ay oldu ve üretimi durunca e talepte olunca telefonun değeri arttı karaborsa gibi oldu. Bakalım 6 nasıl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar samsung pass i tum bankacılık uygulamaları icin kullanabilir miyiz. Bana sadece cepte teb uygulamasinda otomatik dolrdurmayi sordu digerlerinde kullanamıyorum bir yolu var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme yukledikten sonra internet baglanti sorunu yasayan oldu mu? Hat Vodafone? Cok fazla internette kasilma oluyor.

• Çentikli olacakmış o kesin
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.