Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu ciddi şekilde almayı düşünüyorum ama telefonu göreyim diye istanbul bilişime gittim.teşhir ürününde ayarlar menüsüne girdiğimde ekranın sarımsı olduğunu gördüm.acaba tüm cihazlardamı öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note dan vazgeçme mi diyorsun yani

• Goldman34 kullanıcısına yanıt
    Mavi ışık filtresi açık olmuş olabilir veya ekran modu ayarını değiştirmişlerdir. Renk tonlarını da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz soğuk isterseniz sıcak isterseniz yeşil tonlu ekran bile yapabilirsiniz.

2K süper amoled ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Alıştıktan sonra ips paneller gözünüzde çöp görünüyor artık

• can sıkıcı,umarım düzeltirsiniz,konuyu takip ediyorum,niyetendim almaya,fakat yazılım ile ilgili sorunlar epey dikkatimi çekiyor.
  • Hocam bu bildirim Google play ve tv'den geliyor, onu devre dışı bırakın sıkıntı kalmaz.

• Arkadaşlar pili optimize et seçeneğinde devre dışı bıraktığım uygulamaları tekar aktif edemiyorum. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar servis dışı ve ağ sorunu hatasi aliyorum. Basina gelen varmi help me. (Kapa ac duzelir yada servise ver gitsin diyecekler yormasin kendini.)

• dizigen D kullanıcısına yanıt
    Arap romlu (KSA) cihaz kullanıyorum herhangi bir rom değiştirme veya odinle uğraşmadım. Aldığım gibi kullanıyorum. Ne güncelleme ile ilgili ne de şebeke sorunu yaşamadım. Bildirimler ile ilgili de herhangi bir sorunum yok. Ekran süresi en az 5 saat alıyorum karma kullanım ile. Gayet memnunum Sanırım bu yazılımsal sorunlar rom atıldıktan sonra karşılaşılıyor. Volte önemli değil normal kullanayım diyorsan benim gibi sorun yaşama ihtimalin düşük yazılımsal olarak.

Ben güncelleme sonrası temiz kurulum yaptım yedeklerimi alıp. Almayı düşünüyorsan bence alabilirsin bir çok kişi kullanıyor cihazı. Başka cihazların konusuna da bakarsan herkes bir şeylerden şikâyetçi. En iyisi içine sinen cihazı alıp kullanmak ve keyfine varmak. Teknoloji biraz da şans işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Mavi ışık filtresi açık olmuş olabilir veya ekran modu ayarını değiştirmişlerdir. Renk tonlarını da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz soğuk isterseniz sıcak isterseniz yeşil tonlu ekran bile yapabilirsiniz.

2K süper amoled ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Alıştıktan sonra ips paneller gözünüzde çöp görünüyor artık
    Kesinlikle öyle ips panellerin bu kadar kötü olmasina hala sasiriyorum amoled cidden baska dunyaymis

• Evet

• ŞahSultanFE kullanıcısına yanıt
    Hangi operator? Bende de cok oldu son 1 haftadir. Telefonu dusurdum birkac kez dedim ondan herhalde. Sim karti cikarip tekrar taktim ama degisen olmadi. Asus telefonum vardi cekim gucu daha iyiydi. Bu telefonda mobil ag konusunda da normal aramada da sorun yasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk_s -- 13 Mayıs 2018; 13:26:33 >
  • Tavsiye için teşekkürler,peki Rom atmadan volte'yi aktif etmenin bir yolu yokmudur? Emlak sektöründeyim konuşma kalitesi benim için önemli.
  • Arkadaşlar bugün şunu fark ettim android 8 de aşırı pil tüketen hücre askıda göstergesi 7de de var. Fakat 8deki kadar pil tüketmiyor. Önceki sayfalarda bu durum 7de de vardı fakat biz göremiyorduk şeklinde konuşulmuştu. Ekran görüntüsünde göreceğiniz üzere hücre askıdanın pil kullanımı yüzde 4. Oreoda iken bu kadar kullanımda yüzde 30ları geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 13 Mayıs 2018; 15:20:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Peki sammobile dan indirdiğimiz yazılımları ya da updato ile güncel yazılımı tekrar yükleyebiliyor muyuz acaba biliyor musunuz?
    Ben malezya romunda 7 sürümünü indirip 8den 7ye geçiş yapabildim. Telefonu açar açmaz oreo güncellemesi otadan geldi. Yani istediğiniz zaman tekrar ota veya odin ile oreoya geçiş yapabilirsiniz..

Fakat daha önce de dediğim gibi arap romlu bir arkadaş 7ye düşürülmediğini yazmıştı. Belki araptan malezya 8e geçip oradan malezya 7ye geçilebilir, bilemiyorum.

• Güncel garanti nasıldır. Bu servise telefonunu gönderen oldu mu. Ben dokunmatik sorunu olan telefonumu gönderdim 10 gün içinde geri yollarız dediler. Acaba işlerini titizlikle yaparlar mı. Güncel dijital servisi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Hayırlı pazarlar herkese.
  • dizigen D kullanıcısına yanıt
    Ben o işleri pek kurcalamadigim için bilgim yok. Daha önce bu konuyla ilgili sayısız soru cevaplandı. Belki birileri cevaplar yine

• eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de onu düşünerek pek dert etmedim onu akşam deneyeceğim bakalım. O soruyu da yapım numarasıyla oynadılar da tekrar sammobile in romlarını yükleyemeceğiz mi merakından sormuştum madem öyle denemeye değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Arkadaşlar bugün şunu fark ettim android 8 de aşırı pil tüketen hücre askıda göstergesi 7de de var. Fakat 8deki kadar pil tüketmiyor. Önceki sayfalarda bu durum 7de de vardı fakat biz göremiyorduk şeklinde konuşulmuştu. Ekran görüntüsünde göreceğiniz üzere hücre askıdanın pil kullanımı yüzde 4. Oreoda iken bu kadar kullanımda yüzde 30ları geçiyordu.

Evet ama gerçekte etkisi o kadar değil . Öyle olsaydı ekran süreleri 2 saate düşerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nouwamba

Arkadaşlar wrapsol bu model icin üretim yapmıyor bulma şansınız zor istiyen arkadaşlar bana özelden ulaşsın çünkü bendede adet olarak sınırlı bende bu isin ticaretini yapmıyorum referans olan arkadaşta ticaretini yapmıyor bizler denedik ve beğendik forumda sayfalardır tozlanıyor cam filmi bulamıyorum ekran i nasıl koruyacağız diye sorular var ve hep cozumsuz kalıyor bizler bu ürünle bunu atlattık düşüncesindeyim sadece ekran kırılma konusunda bir şey diyemem bende ona gore dikkatli kullanıyorum arkadaşa verdiğim zamanda aynı şekilde konuştum ürünün özelliklerinde dayanıklı diyor bunu artık bilemiyorum onun için ticari ürünler falan demeyin bu urunu araştırın benim isim telekominikasyon üzerine ve şu anda operator mağazalarında bu ürün satılıyor ve bu urunu 5000 TL lik cihazlara iphone x,8 gibi ürünlere yapıyorlar burada maksat faydamız dokunsun istedik ticari amaç gütsek e ticaret sitelerindede ürünümüz olur ve son olarak dediğim gibi elimde sınırlı adet var istiyen özelden irtibata geçsin kolay gelsin iyi günler
    Hocam özelden mesaj atamadım bir türlü. İletişim bilgilerinizi pm atar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk_s

Hangi operator? Bende de cok oldu son 1 haftadir. Telefonu dusurdum birkac kez dedim ondan herhalde. Sim karti cikarip tekrar taktim ama degisen olmadi. Asus telefonum vardi cekim gucu daha iyiydi. Bu telefonda mobil ag konusunda da normal aramada da sorun yasiyorum.
    Hattim turktelekom ag taratinca sadece vodafome cikiyor avea sebekesi yok servis disi diyor. Hat okuyor onda problem yok sebeke yok

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.