Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C5 Pro'da da var. 2017 telefonu bunlar, hem de orta segment. Galiba kullanılan parmak izi okuyucusu farklı ya da tamamiyle yazılımsal da olabilir ama ben pek sevmedim. Çünkü çok stabil değildi. Telefonu cebinden alırken bazen parmağım home butonuna gidiyordu ve okumaya çalışıyor sürekli. Bazen güzel bazen değil.
  • SaGaNoFE kullanıcısına yanıt
    Bu telefonda şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadım
    Düz kullanıyorum
    Alırken note 7 incelemelerini izlemiştim hemen hepsi tasarımına hissiyatına aşık olduklarını söylüyorlardı
    Ve gerçekten de öyle
    Huawei Mate 10 kullanıyorum aynı anda. ikisi arasında kalsaydım,
    kamera ve pil için mate 10
    Günlük kullanım tasarım için note fe
    Note 9 nasıl olacak acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Ben de ceppaketten aldım.
    Sorunsuz bir satıcı.
    23 Nisanda sipariş verdim. Tatil olmasına rağmen ertesi gün kargom elime ulaştı.
    İçinden kılıf da çıktı, şarj aparatı da çıktı.
  • Sizde de videosu çekerken ilk başlarda bir atlama yapıyor mu?

10 tane video is çektiysem 6 tanesinde başlangıçtan üç dört saniye sonra yaklaşık 1 saniye atlama yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musti35 kullanıcısına yanıt
    Hocam simdi tele fo n gelince herhangi bir islem yapacakmiyim,odin falan yaziyo forumda ben anlamam böyle seylerdende.yardimci olurmusun

• -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Hiç birşey yapmanzıa gerek yok.

Direk power tuşuna basın açın,
    İlk kurulumda dil- bölge - gmail ayarlarını yapın ve kullanın.
    Çok basit.

Türkçe yüklü olarak geliyor telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugiwarxa

Aa bak ne guzel dusunmussun.

Yukarda arkadasin sordugu baska swn baska cevap vermissin.

Bende bir bu ozellik var da ben mi bilmiyorum dedim

dokunmakla basmak araindaki farki anlamayip bir de ukalaca cevap veriyorsunuz .

Note fe yi severek kullaniyorum .ama bu ozellik ufak bir yazilimla bile gelebilecek ozelligin olmamasi eksiklik bence .1000 liralik p9 lite bile dokunur dokunmaz aciyo .siz surekli basmak zorunda kaliyorsunuz zamanla bu durum fiziksel home tusunda sorun olusturunca ozaman anlarsin dokunmakla basmak farkini
    Sanırım Samsung yapmıyor değilde sanki tercih etmiyor.
    Tercih meselesi sizin gibi basınca açılsın isteyen olduğu gibi basınca açılmasın isteyende mevcut.
    NotE 8 ile note fe arasında tercih yaparken en önemli parametreden birisi fiziksel home tuşu ve 1000 tl. ucuz olmasıydı.
    Note 8 i daha çok beğendiğim daha güncel donanıma sahip olmasına rağmen tercih edememe sebebim fiziksel home tuşudur.
    Ayrıca tuşun bozulmasına gelirsek ilk çıktıklarında satın aldığım galaxy S3 ve galaxy s5 hala kullanmaktayım,home tuşları hala sağlam.(Modeli eskiyince autoboy app. yükleyip kayıt ve navigasyon olarak kullanıyorum.)
    Fiziksel tuş isteyen note fe sanal tuş sevenlerde note 8 tercih etmek zorunda sanırım.
    Bence Samsung sanal tuş keyfi olan 1000tl. farkı vermeli diyor.
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uğur.Türkben -- 12 Mayıs 2018; 0:8:41 >

• batuta kullanıcısına yanıt
    Bu telefonun dengi iPhone 7plus. Zaten fiyatını karşılaştırmışsınız. Neredeyse 2 telefon parasını vereceksiniz ve 4 sene kullanmak isteyeceksiniz. 3. seneden sonra telefonunuz yavaşlamaya ve zaten 2016 model olduğu için çağın 5-6 sene gerisinde kalmaya ve size iyice yetmemeye başlayacak, pil performansı da iyice üzmeye başlayacak.

Android telefonlar kısa ömürlü fakat ucuz. 2 sene sonra çok para vermedim zaten diyip yeni bir telefon alabilirsiniz ve o günün teknolojisine daha yakın bir telefon almış olursunuz. Hem 2 senede pil performansı tam da düşmemiş olur.

Android'in ve Samsung arayüzünün özgürlüğünü de anlatmaya gerek yok zaten.

• İnternette hiç bir sitede parça bulamadım. Yarın birgün arızalansa servis kullanıcısı hatası der çıkar sonra heyetti falan ugraş dur. çünkü parça konusu gerçekten sıkıntı bu cihazda. 5 dkkınızı ayırıp nette arayın hiç bir parça bulamadım ben. o yüzden sanırım pararel ithalat bile olsa s8 falan almayı düşünüyorum. en azından bataryasını 1 sene sonra 100 lira verir servisten alır değiştirim yada orjinal ekran alır taktırırm. note fe için deltaya ekran varmı diye sordum. ürününüzü servise yollayın dedi kuşkulandırdı biraz beni
  • Kesinlikle iphone en buyuk handikabı batarya.suan arkadaşlarım 6s ve 6 kullanlar fellik fellik powerbank yada prize yakin yer ariyolar :).

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Sizde de videosu çekerken ilk başlarda bir atlama yapıyor mu?

10 tane video is çektiysem 6 tanesinde başlangıçtan üç dört saniye sonra yaklaşık 1 saniye atlama yapıyor
    Sizin için 3-5 dakikalık 6-7 video kayıt yaptım sorun yok.
    Hem de takmış olduğumuz sd karta kayıt olduğu halde 4k videolar dahi sorunsuz,arkada çalışan bir program var mı bakın.
  • Selamlar arkadaşlar,

Samsung; Note Fan Edition için kaç sene yazılım desteği verecek?

Hiç bir yerde bu bilgiye ulaşamadım.

Aynı fiyat bandında Sony XZ1 2021 yılına kadar yazılım desteği verecek.

Eğer Note FE için hiç olmazsa 2 yıl destek olacaksa tercihim Samsung dan yana olacak.
  • Uğur.Türkben kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkürler, sanırım benim kamerada sorun var.

Video çekerken bir dahaki takılmada arka planda çalışanlara bakarım, sorun varsa burda yazarım yine.

• Arkadaşlar,
    Telefonun şarjı kaç dakkada doluyor? Deneyen oldumu hiç?
    Diyelimki dışardasınız, şarj yüzde kaç iken ekran kapanıyor? diyelim ki %5 şarj kaldıgında wi-fi kapalı iken şarja taktıgınızda kac dakkada doluyor batarya?
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    üstad belirtmek istediğim tam da buydu aslında note 8 de fiziksel bir home tuşu olmadığı için elbette üzerine dokununca açılacaktır ancak FE de parmak izi okuyucu fiziksel tuşun altında bulunduğundan dolayı basmak gerekiyor tamamen yanlış anlaşıldı sanırım anlatmak istediğim
  • forester34 F kullanıcısına yanıt
    hızlı sarjda batarya %5 te iken 50 55 dk civarı %70 doluyor tam dolum 90 dk ya yakın.telefonla %1 pille görüşme yaptım max güç tasarrufunda.öyle yüzde 5 lerde kapanmıyor performans modunda bile

• thexfiles78 kullanıcısına yanıt
    90 dakka ise gercekten uzunmuş.
    Koca samsung neden kendi işletim sistemini yapmıyor anlamıyorum.

• forester34 F kullanıcısına yanıt
    O iş Samsung'u bile aşar
    Adamlar yıllardır Tizen'i bile rahat rahat süremediler. Temeli oturtamadılar.
  • thexfiles78 kullanıcısına yanıt
    Bir de uçuş moduna alıp şarj süresini test edebilir misin?

• Orjinal Ksa(Suudi Arabistan) rom kullanıp OTA üzerinden Oreo 8.0 yükselten Arkadaşlar telefon hakkında kısmında ülkeniz ne gösteriyor ? Odinle 8.0 rom yükseltiğimizde United Arab Emirates görünüyor. Malezya yüklendiğinde ise ülke kısmi boş kalıyor sanırım cihaz arap çıkışlı olduğu için. sizinki nasıl?
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkslbyr -- 12 Mayıs 2018; 2:47:9 >

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.