Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumartesi sabah telefon elime ulaştı ve test etme imkanım oldu. Video ve fotoğraf çekimi harika. Bunu bir note4 kullanıcısı olarak söylüyorum çünkü note 4 kullanmadığım dönemde kıyasladığım tüm telefonlar note 4'ün yanından dahi geçemiyordu. Şuan bile piyasadaki bir çok telefondan kaliteli çekim yapıyor.

Donma kasma gibi sorunlar yaşamadım. Şarj ve ısınma konusunda biraz sıkıntılı. Aktif kullanan birisi için günü kurtarmaz. Ben mobil erişim noktasını aktif yaptığımda şarjın su gibi gittiğini gördüm ve telefon o esnada ısınıyor. Yada video izlerken biraz ısınma yapıyor. Normal mi bilemedim. İnternet bağlantısını ise tam anlayamadım. Bağlantı esnasında arada kopmalar oluyor. Mesela video izlerken bazen çok iyi bazen arada donmalar oluyor. Download yaparken bazen saniyede 7-8 mb birden atarken bazen 5kb gibi çok düşük bir hızla indirme yapıyor. Bazen gönderdiğim whatsapp mesajları bile bekleme yaparken bazen gönderdigim resim bile anlık gidiyor. Telefon şebeke problemi var mı yoksa baz istasyonu kaynaklı mı tam çözemedim çünkü çok bariz belirgin bir durum yok ortada. Genel anlamda memnunum ve iyiki aldım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu alalı 3 gün oldu ancak delta servis garantisini online kontrol ettiğimde hâlâ kayıt bulunamadı diyor

• oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    Hocam bu programda usb hata ayıklamayı açıp kendi yazılımıyla bilsiyardan tam erişim verme gibi bir durum mu var ?
    Doğru mu anladım diye soruyorum.

Birde hocam siz satın aldınız yoksa korsan mı kullanıyorsunuz. Zira programın fiyatı 11 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Yazma hızları farklı. Fiyatı da buna göre değişiyor. Drone yada yüksek çözünürlüklü video kayıt cihazlarında kullanmak için tercih ediliyor.

Siz telefonda yedekleme amaçlı kullanacağınız için en uygun fiyatli olanı tercih edin. 128 alabilirseniz iyi olur gerçekten. Sandisk tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Var mı bildiğiniz, iyi bir tane? Link olursa daha iyi olur. Üzerinde Samsung yazanlar var. Onlar nasıl? 128'lik düşünüyorum. Çok pahalı ama ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung evo plus alabileceğiniz en ideal kartlardan günlük kullanıcı için.

• arkadaşlar 2 haftadır kullanıyorum telefonu 5 saat üzerinde alıyordum ekran süresi. Ama şu 3 gündür ekran süresi 3 buçuk saat oluyor ilk senkronizasyon açık navigation açık oluyordu ama kapatıp bugün denedim bugün resimler böle oldu 2 gün önce grenefy yükledim onunla herşeyi durdurdum ama çok kötü oldu günü çıkarmıyor ne oldu telefona? uygulamalar hep aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

arkadaşlar bu sıkıntı Neyden kaynaklanıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Evet ben 14 e falan almıştım galiba, hatta 2 uygulama aldım bu şekilde. Normal android marketten indirip yetkili kullanıcı erişimiyle bloatware ları durdurabiliyorsunuz. Bunu yapan başka program yok markette(rootsuz)

• delisin_58 kullanıcısına yanıt
    Volte ayarları 1.sayfada mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Arkadaşlar hafıza kartı alacağım. En az 64'lük (Gönlüm 128'likten yana, ömürlük olsun). Hepsiburada'ya baktığımda aynı markanın aynı kapasiteli kartlarının farklı versiyonlarını görüyorum. Hangisini almalıyım? Bilgili arkadaşlardan rica ediyorum.
    Samsung evo da su gecirmezlik vs vardi. Biraz daha dayanikli.Bir ara sandisk vardi bluetoot speaker da kullaniyordum.Benim.kiz kaybetmesin diye bazen cantàma koymustum yagmurun neminden bozulmustu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikk -- 23 Nisan 2018; 20:24:13 >
  • arkadaşlar benim telefonumda aşırı derecede ışık sızması mevcut. sanki telefonun 4 köşsesine led dçşenmiş gibi. alırken fark edemedim ( yüksek ışık vardı ortamda) sizde de böyle mi?
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Ekranın edge olmasından kaynaklanıyor ışık sızması. Bende de bolca mevcut, bir de siyah cihazda fazlaca görünüyor ama su geçirmezliğini falan etkilemiyor.

• Arkadaşlar mi mix 2 ile fe arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Arkadaşlar mi mix 2 ile fe arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim sizce?
    Kamera önceliğiniz yoksa mi mix, kamera önemliyse note fe

• quote:

Bende mi6 ile arasında kalmıştım.fe aldım ve iyi ki almışım diyorum . Ama yok ben çok oyun oynarım dersen xiaomi ye yönel

• quote:

Kamera ve kalem onemliyse note fe.Degilse mix 2

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    neye göre karşılaşırdınız hocam, perşembe günü kardeşime mi mix 2 veya fe amayı düşünüyoruz oyun oynayan birisi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackk001

neye göre karşılaşırdınız hocam, perşembe günü kardeşime mi mix 2 veya fe amayı düşünüyoruz oyun oynayan birisi değil
    Ekran çok kaliteli

Telefon tasarımı çok hoş

Donma kasma yavaşlık kesinlikle yok çok akıcı

Kamera çok kaliteli

Çoklu pencere gerçekten aradığım özellikti

S pen ile not almak benim için çok pratik daha önce tablette s pen kullanmıştım bilgim vardı

Parmak izi okuyucusu hiç sıkıntı çıkarmadı

Arayüz hoş

Eğer güncelleme takıntin yoksa, çok sık oyun oynamayacaksan (pili kisa surede bitirebilir yoksa performansı fazlasıyla yeterli) öneririm.

Benim canımi sıkan iki mevzu oldu.

Delta garantili alacağım diye gittim ritzy garanti cıktı . Ilk defa duydum ve yorumları pek iyi değil . Bozulmaması için dua edeceğim artık .

Işık sızması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 23 Nisan 2018; 21:58:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Kamera ve kalem onemliyse note fe.Degilse mix 2

Alıntıları Göster
    + Tasarım. Bende mi 6 alacakken bu telefonu almış bulundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 23 Nisan 2018; 22:4:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Teşekkür ederim. Var mı bildiğiniz, iyi bir tane? Link olursa daha iyi olur. Üzerinde Samsung yazanlar var. Onlar nasıl? 128'lik düşünüyorum. Çok pahalı ama ya.

Alıntıları Göster
    64 GB için

https://www.hepsiburada.com/sandisk-64gb-microsd-48mb-s-class10-hafiza-karti-sdsqunb-064g-gn3mn-p-FTHFZSND64GMCG48?magaza=Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Vipfiyat

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-64gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-064g-gn6ma-p-HBV000007R493?magaza=Atn%20Elektronik

Bu üçünü de gözünüz kapalı alabilirsiniz. Sandisk te de suya, ısıya, darbelere karşı dayanıklılık var. Elimde 10 yıllık sandisk flash disk mevcut. Sandisk'in tek uzmanlık alanı budur.

Bir dönem Samsung microsd kartlar bazı marka cihazlarla uyum sağlamadığını okumuştum forumdan. Ama note fe de sorun yaşayacağınızı sanmam.

Ben nasipse 3. bağlantıdaki kartın 128 liğini alacağım inşallah.

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.