Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
228
Favori
1.475.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu videodaki mikrofon sorununu açar mısınız biraz. YouTube da s8 ile note fe nin videosu var s8 de mikrofon sesi çok daha iyi. Acaba o cihazla mı ilgili yoksa bütün note fe lerin mikrofonu tam iyi değil mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 60 şarj ile 4 sa 20 dk ekran açık kalma süresi alıyorum. Şarj konusu o kadar kötü değil yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam gençler

2. Defa ağa kayıtlı değil hatası aldım restart atınca geçiyor. Yaşayan var mı bu sorunu?

• @ Havya Makinesi
    @ yplvc
    Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genc_AVCI -- 24 Nisan 2018; 13:23:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Ekran kapalıyken aldığınız notu önce kaydedin ardından kilidi acın ve üst barda kaydedildi diye gözükecek ona tıklayın oradan paylaş butonunu görürsünüz.

Aynı şekilde yazdığınız fotoğrafları paylaş butonu ile paylaşabilirsin.

Ayarlar cihaz bakımı pil e gelin sağ yukarıda ki üç noktaya tıklayın ve gelişmiş seçeneklere tıklayın. Hızlı kablolu şarji kapatabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam yardımınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Ringke Slim kullanıyorum. İnce şık tasarımı bozmuyor. Aynısının Spigen markalı olanı stoklarda yoktu. Bulursanız Spigen alın.
    Teşekkürler hocam bir araştırayım.
  • https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102

kılıf arayanlara bunu tavsiye ederim bende spigen slim armor da var ama bu daha kullanışlı, şık ve koruyucu başka hiç bakmayın bile ama sadece gold rengi kalmış sanırım.
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Ben bundan aldım gerçekten çok güzel gold rengi hiç sırıtmadı
    Ancak şuan kutudan çıkan kılıfı kullanıyorum ,sırf home tuşuna basmadan dokunarak parmak iziyle telefonu açmak için,bu kılıf iyi bir seçenek olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

Selam gençler

2. Defa ağa kayıtlı değil hatası aldım restart atınca geçiyor. Yaşayan var mı bu sorunu?
    volte dosyasını Yükledikten sonra oyunu açarken internet gidiyordu, malezya romu attım geçenlerde volte aktif değil artık, şu an olmuyor belki bununla ilgisi vardır.
  • arkadaşlar kılıfla ilgili birşey soracağım. ben dışarı çıktığım da kılıfı kullanacağım ama evde sökmek istiyorum. her gün böyle tak-sök yaparsam telefonun boyası atar mı? daha önceden tecrübe eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

arkadaşlar kılıfla ilgili birşey soracağım. ben dışarı çıktığım da kılıfı kullanacağım ama evde sökmek istiyorum. her gün böyle tak-sök yaparsam telefonun boyası atar mı? daha önceden tecrübe eden var mı?
    kenarlarda boya atması olabilir. kullandığın kılıf silikon gibiyse daha çok esneyebilir, değiştirmek gerekebilir.

telefon evde de düşüp kırılabilir. ekran değişiminin 1100 lira olduğunu hatırla ve evde de kullan bence...
  • mahir212 M kullanıcısına yanıt
    Zedge uygulamasını yükleyin başarılı. Belki bilirsiniz gerçi hatırlatmış olayım dedim.

Ne ararsanız var.

• Koruyucu cam almak istiyorum.ama ya iyi edge kenarlari kaplayan yada normal edge kenarlari korumayan.yardimci olabilir misiniz?

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Belki gördünüz ama işinize yarayabilir ekran ayarlarında şöyle bi ayar var. Biraz zahmetli bi ayar ama deneyin isterseniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Hayırlı olsun oreo resmi olarak onaylanmışç wifi sertifikası mı ne bişe almış samsung.

Ama bunun cihazın son güncellemesi olacağı da konuşuluyor.

• oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    evet ben de okudum o haberi. oreoyu bir alsın da 9 güncellemesi şurada dursun.
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjı özelliklerden kapatsam bile, kutudan çıkan şarj aleti ile prize taktığımda yine hızlı şarj yapıyor telefonu. Çözemedim ben tam bu konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brnttg2 -- 24 Nisan 2018; 15:55:10 >
  • https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-galaxy-note-7-fe-kilif-smoke-black-tpu-bumper-extra-darbe-emici

kılıf arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.Kabalaştırmıyor,tasarımını bozmuyor ve gayet koruyucu.Biraz tuzlu olsa da ben çok memnunum.
  • Arkadaşlar Optik Stabilizasyon ile video çeken var mı? Görüntü flu oluyor. Sizde nasıl?
  • Arkadaşlar, Telefonu 2 farklı powerbank'ten şarj etmeye çalıştım. Ancak her ikisinde de otomatik olarak telefon powerbank'i şarj ediyor. Üstelik USB seçenekleri arasında hem "telefon USB'e bağlı cihazı şarj etsin", hem de "USB'ye bağlı cihaz telefonu şarj etsin" görünüyor. Ama "USB'ye bağlı cihaz telefonu şarj etsin" i seçmeme rağmen her seferinde telefon powerbank'i şarj ediyor.

Var mı benzer bir sorun yaşayan, ya da çözüm önerisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.